פתרונות האינטגרציה של טיבקו מחזירים את הכח לידיים שלך

בעידן הדיגיטלי, רווי מערכות המידע גובר הצורך של הארגונים בגמישות, יכולת הסתגלות מהירה, ביכולות הרחבה ובחיבור של מערכות ואפליקציות שונות, במהירות ומבלי לשכתב אותן כל פעם מחדש.

פתרונות האינטגרציה של טיבקו מאפשרים חיבור נכון ופשוט בין מערכות ובין אנשים ומסייעים למנף את הארגון הדיגיטלי של היום באמצעות חדשנות, אינטגרציה ואנליטיקה. כך תוכלו לנהל בצורה חכמה יותר את העסק ולהתאים אותו בזמן אמת לסביבה ולדרישות המשתנות.

 integration spectrum

הטכנולוגיה החדשנית ביותר והמהירה ביותר

חברת טיבקו העולמית, יצרה את הפלטפורמה המובילה והמתקדמת ביותר המאפשרת לכם לחבר כל שרות וכל בסיס נתונים בקלות ולחבר את ארגונך לעולם החדשנות הדיגיטלית.  

 

 

מינימום קוד- ללא צורך ללמוד שפת תכנות חדשה 

פיתוח אפליקציות בצורה פשוטה - drag & drop ללא קוד. גמישות מירבית עם פריסה לכל פלטפורמה ארגונית, ללא תלות או קשר ביכולות הפיתוח של הארגון.

 

גרסת ענן (container) המתאימה לדרישות הארגון

יכולת לבצע אינטגרציה למערכות בענן ולהתממשק למערכות API ולקצר time to market באופן משמעותי.

 

יתרונות

  • הפחתת עלויות תחזוקה על ידי צמצום כמויות הממשקים והחלפתם בפלטפורמה אחת אמינה, גמישה וקלה לתחזוקה
  • מניעת שגיאות ועיכובים באמצעות הפשטה של זרימת המידע בין המערכות
  • זמינות ואמינות נתונים, המאפשרים לכל המערכות לקבל את המידע העדכני ביותר
  • מתן הפתרון הטוב ביותר לכל פונקציה עסקית תוך מענה אופטימאלי לאופן ההתקשרות בין המערכות
  • הטמעה מהירה של התהליכים העסקיים באמצעות הקניית יכולת פשוטה לשינוי מערכות על פי הצורך העסקי וההתפתחות הטכנולוגית
  • זרימת מידע מונחה אירועים בזמן אמת בין מערכות מבוזרות שונות של תשתית ה- IT

 

אודות טיבקו

חברת טיבקו נוסדה בשנת 1997 בפאולו אלטו ומעסיקה כיום מעל 3500 עובדים במעל 30 מדינות ברחבי העולם.

לחברה מעל 10,000 לקוחות בעולם ומאות לקוחות בישראל. טיבקו נחשבת לחברה פורצת דרך ומהמובילות בעולם על פי סקרי גרטנר.

 

בעידן הדינאמי, רווי מערכות המידע גובר הצורך של הארגונים בגמישות, יכולת הסתגלות מהירה וביכולות הרחבה וחיבור של מערכות המידע, במהירות ומבלי לשכתב אותן כל פעם מחדש. ארכיטקטורת SOA (Service-Oriented Architecture) מאפשרת לארגון לפתור את חוסר התאימות בין היישומים והארגונים השונים, כך שהם יוכלו לתקשר ולפעול ביניהם בזמן-אמת, לבצע שינוייםולהגיב בבניית פונקציונאליות נדרשת בצורה המהירה ביותר.

SOAמאפשרת לארגון להשתנות ומקנה לו יכולת הסתגלות מהירה ובכך למעשה מסייעת לקבל את הערך המרבי מהמערכות הקיימות.

 

TIBCO ActiveMatrix  

TIBCO ActiveMatrixהינה פלטפורמת שירות המשמשת את הארכיטקטורות מונחות השירותים (SOA) הרבות וההטרוגניות בארגון. זה נותן לארגונים דרך פשוטה יותר ופרודוקטיבית לספק יישומים מכווני שירותים באמצעות הפרדת היישומים מפרטי הטכנולוגיה. הפרדה זו מאפשרת לחברות להכניס פתרונות אינטגרצייה וחשיפת שירותים, תהליכי ניתוב וטרנספורמציית נתונים, שרותי "תזמור" מורכבים (Orchestration), שירותים מבוססי יישומי JAVA ו-NET. על גבי פלטפורמה אחת מאוחדת. אנליסטים עסקיים, ארכיטקטים, מפתחים ומנהלי מערכת יכולים עכשיו להיות עד 50% יותר פרודוקטיביים על ידי שיתוף פעולה באמצעות כלים שיתופיים המסייעים ביצירת תצורה גרפית, פריסה וניהול יישומים מכווני שירותים. מנהלי מערכות יכולים עתה לפרוסיישומים המורכבים משירותים בטכנולוגיות שונות דרך מסך אדמיניסטרציה אחד. יכולות שליטה (Governance) מובנות מאפשרות לחברות להוסיף נהלי מדיניות או לשלוט במחזור חיי השירות מבלי לשנות את היישומים. ארכיטקטורת Grid של TIBCO ActiveMatrix נותנת מענה לנושא אירוח, אדמיניסטרציה ותחזוקה של שירותים לרוחב תשתיות ה-ITהרבות והמגוונות בארגונים גלובליים.