פתרונות תוכנה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קבוצת פתרונות התוכנה ביעל ממוקדת במתן פתרונות תוכנה מובילים ובעלי ערך מוסף לצרכים העסקיים של לקוחותינו. פתרונות הקבוצה מחולקים למספר שכבות עיקריות - המרכיבות את מערכות המידע בארגון:

soul - יעל תוכנה

Yael for high tech and startups

 

פתרונות להייטק וסטארטאפים

אתה צריך חברה גדולה עם גב וניסיון של 50 שנה, שתלווה אותך ותעזור לך להתרומם.
אתה צריך חברה, שתיתן לך בדיוק את המעטפת הטכנולוגית שהעסק שלך צריך.
אתה צריך חברה אמינה שאתה יכול לסמוך עליה, שתיתן לך להתמקד במיזם ובעסקים.
אתה צריך חברה כמוך, ששואפת לחדשנות מתמדת ויודעת לעשות טכנולוגיה עם נשמה.

קבוצת יעל, מובילת שוק בתחום הIT בישראל, מציעה למיזם שלך ולעסק שלך את השילוב המנצח בין ניסיון עתיר שנים לחדשנות טכנולוגית.


 נשמח לשבת איתך על כוס קפה ולהתאים יחד איתך את הפתרונות שאתה צריך לעסק שלך.

לתיאום פגישה הקלק כאן

הדור הבא של אספקת אפליקציות

CA DevOps - הדור הבא של אספקת אפליקציות

שיטות DevOps מקדמות את המערך של טכנולוגיות המיחשוב והיישומים באמצעות השקה של גרסאות בקצב מהיר וצפוי יותר בעיקר בארגונים אשר אימצו מתודולוגיות פיתוח מסוג Agile, באופן זה הצוותים יכולים לעבוד במשותף ולוודא את תוצאות הפיתוח בכל שלב במחזור החיים של הספקת התוכנה על מנת להבטיח פעולה רציפה בסביבת הייצור, תוך חיסכון מרבי בהוצאות. במחזור החיים של פיתוח התוכנה, עבודה משותפת של צוותי הפיתוח ושל צוותי התפעול של המיחשוב, בשיטות DevOps, מסייעת להגביר את הקצב והאיכות של האינטראקציה בין שתי קבוצות אלה. הפתרונות של CA Technologies לפי תפיסת DevOps מסייעים לקדם גרסאות בצורה מהירה וצפויה יותר, מאפשרים לאשר את התוצאות בכל שלב של מחזור החיים של התוכנה ועוזרים להשיג תוצאות עסקיות חיוביות.

פתרונות DevOps של CA כוללים את המוצרים הבאים:

 

CA Lisa® Service Virtualization

פתרון העוזר לנטרל אילוצים על ידי מידול והדמיית מאפייני התנהגות וביצועים של מערכות ושירותים אשר תהליך הפיתוח תלוי בהם.
באמצעות CA Lisa® Service Virtualization יכול הארגון להזיז את הפיתוח והבדיקות לשלב מוקדם יותר במחזור החיים של פיתוח התוכנה. המשמעות: קיצור זמן היציאה לשוק, הנמכת עלויות תשתית, הורדת התלות בסביבות מעבדה ואיכות יישום כללית טובה יותר.
לצפייה בסרטון

 

CA Lisa® Release Automation

פתרון למיכון של שינויים מורכבים בתצורה הנדרשים למשימות תנועת קוד, פריסה והקצאה בין סביבות פיתוח, בדיקה וייצור- בכל שלב של מחזור חיי פיתוח התוכנה. פתרון זה יכול לסייע לארגונים לצמצם טעויות ידניות ולהאיץ מחזורי פריסת ישומים חדשים או עדכוני תוכנה משבועות או ימים לשעות או דקות אחדות.
לצפייה בסרטון

 

CA APM – Application Performance Monitoring

פיתרון ניטור מוכח של ביצועי יישומים בסביבת הייצור, עם מדדים ונתונים שמוזנים בחזרה לפיתוח לקבלה מהירה של בעיות, גילוי של שורשי הבעיות והתאמת הפיתוח, על מנת לעמוד ביעדים של איכות השירות.
לצפייה בסרטון

 

CA Lisa® Data Mining

פתרון המציג תמונה פנימית של ארכיטקטורת היישום, תוך לימוד מסביבת הייצור. הפתרון מאפשר להפיק באופן אוטומטי פרופילים של ביצועים, תרחישי בחינה, נכסים של נתונים ושירותים וירטואליים, תוך גישור בפועל על הפער שבין תפעול המיחשוב לפיתוח היישומים, בעזרת נתונים שניתן לפעול על פיהם.
לצפייה בסרטון

 

פתרונות חברת אקטיביו

אקטיביו- פתרונות BI ואנליטיקה

אקטיביו, מקבוצת יעל, הינה אחת מחברות ה- BI והאנליטיקה המובילות בישראל.
לחברה מעל 100 עובדים המשרתים את לקוחותיה בארץ וברחבי העולם.
לאקטיביו סניף בארה"ב, אשר משרת את לקוחותיה באזור זה.

  
סל הפתרונות של חברת אקטיביו כולל: 

 

 
 
מבין לקוחותיה של אקטיביו נימנים בנקים, חברות ביטוח, חברות טלקום, חברות היי- טק, קמעונאות ומסחר, וגופים ציבוריים, כולל משרדי ממשלה.
לרשימת הלקוחות של אקטיביו
 
 

מערכת לניהול מסע הלקוח & Marketing Automation
המוצר משלב ניהול מסע הלקוח וגם אוטומציה בשיווק במוצר אחד. ניהול קמפיינים שיווקיים רבי ערוצים (מדיה חברתית, מייל, סמס) באמצעות ממשק גרירה ייחודי ובמחיר נגיש.

 

ה- API אפשר לפייסבוק להתפשט באמצעות כפתור אחד של לייק. ה- API אפשר לאקספדיה לצמוח ב90% לעסק של 2 ביליון דולר, ולטוויטר-  מעל 700 יישומי מובייל הנשענים על המידע שלו.אז מה משותף לפייסבוק, אמאזון, גוגל, טטויטר, אקספדיה AT&T ועוד רבים וגדולים אחרים?כולם ידעו לנצל את העוצמה של API על מנת להרחיב את העסקים שלהם, לפתח מוצרים חדשים וטובים יותר ולנהל טוב יותר את הארגון.

פתרונות ה-CRM של חברת Salesforce הכוללים ניהול לקוחות בענן, הינם המובילים כיום בשוק בתחום המכירות, השירות והשיווק. סוויטת הפתרונות Salesforce1 Customer Platform יוצרת יחדיו תמהיל מושלם לארגון המעוניין לגדול ולצמוח ומאפשרת לחבר את לקוחותיך אל דור חדש של מכשירים ויישומים.

 

Spreadsheet Server הוא פתרון לאוטומצית דוחות כספיים המקצר את תהליך סגירת התקופה ומייעל את העבודה. Spreadsheet Server מתחבר בצורה שקופה למערכת ה-ERP ומייצא את הנתונים הפיננסיים אל גיליון האקסל ובכך מאפשר לבנות במהירות דוחות דינמיים ולקצר באופן משמעותי את זמני סגירת התקופה. הפתרון אינטואיטיבי להתקנה ולתחזוקה ואינו דורש את תמיכת ה-IT. ה- Spreadsheet Servers מותקן ביותר מ-4,000 ארגונים ב-40 מדינות ברחבי העולם (250,000 משתמשים) ועשרות ארגונים בארץ.

מערכות Call Center מציעות לארגונים פתרון להתקשרות טלפונית נוחה ומקיפה מול לקוחות החברה ומספקות אפשרות להפיק דוחות בקרה ממוחשבים בזמן אמת. מערכות אלו מיועדות לארגונים המנהלים מוקדים בכל סדר גודל ומותאמות אישית לצרכי הלקוח. מערכות Call Center ממנפות את הארגון ברמת השירות ומנהלות באופן אפקטיבי את המידע הקיים בארגון במטרה להגדיל את ההכנסות, לחסוך במשאבי החברה וכל זאת לצד עלויות נמוכות והטמעה קלה ופשוטה. Mega Center הינו המוצר המוביל לניהול קמפיינים מרובי ערוצים מול לקוחות המציע פתרונות CRM בטכנולוגיה חדשנית ומתקדמת של שירותי רשת (WEB services).

Megacenter Call Center Brochure

Google Applications הינו שירות רשת של גוגל המאפשר לחברות וארגונים להשתמש בשירותי התוכנה של גוגל תחת הדומיין הפרטי של הארגון. השירות ניתן במתכונת של Software as a Service מעל גבי רשת האינטרנט ודרך הדפדפן, ללא צורך בהתקנה של תוכנה או חומרה על מחשבי הארגון. שירות Google Applications מיועד בעיקר לחברות וארגונים קטנים ובינוניים המחזיקים מחלקת מערכות מידע מצומצמת , חברות קטנות ללא מחלקת מערכות מידע וכמובן עסקים קטנים. גם אם החלטתם להמשיך ולהשתמש ב-Outlook, זה לא אומר שאתם צריכים להמשיך לרכוש ולתחזק שרתי Exchange. שירות Outlook Sync מאפשר לכם לסנכרן את Outlook ישירות מול Google Apps כולל יומנים וקביעת פגישות בתוך הארגון.

Service Oriented Architecture – SOA הינה ארכיטקטורה טכנולוגית מונחת שירותים שמטרתה לענות על הצורך הגובר בבניית מערך פיתוח ותחזוקה של ארגון אשר יהיה פונקציונאלי ובעל אוריינטציה לשינויים. רוב הפעילויות הארגוניות העסקיות מערבות בדרך כלל יותר מיישום אחד. בעזרת אינטגרציית יישומים ארגוניים בארכיטקטורה מונחית שירותים (SOA) מתאפשרת תקשורת בין היישומים השונים בזמן אמת, המאפשרת הפעלת רכיבי תוכנה בצורה מהירה, גמישה ובטוחה. TIBCO ActiveMatrix הינו פתרון לניהול ארכיטקטורה ארגונית מונחית שירותים, המאפשר לארגון לספק את כלל צרכי האינטרציה ויישום תהליכים חוצי מערכות.