דפים

oracle applications

אינדקס פתרונות תוכנה

אנחנו ביעל תוכנה מאמינים במקסימום פתרון במינימום קוד ושמחים להציג לכם את הפתרונות המובילים אשר יסייעו לכם להשאר ממוקדים בעסקים.

 

 

Business Applications 

 

 ERP

פתרון כולל לניהול משאבים ותהליכים ארגוניים, הכולל מודול פיננסי, לוגיסטי, משאבי אנוש, ניהול שרשרת האספקה.

CRM

megacenter
פתרון מהיר ופשוט לניהול קשרי לקוחות וניהול קמפיינים, המתמחה במוקדי מכירות ושירות לקוחות ומותאם בשלמות לשוק הישראלי.

Saleseforce פלטפורמה לניהול קשרי לקוחות בענן מקיפה וגמישה המאפשרת בקלות ובמהירות לחשוף ממשקים ולבנות יישומים לדור החדש.
Oracle RightNow
פתרון רב ערוצי למוקדי לקוחות, המאפשר גישה למוקד ממגוון ערוצים כאינטרנט, טלפוניה, מייל וצ'אט.

oracle siebel
פתרון ארגוני מלא לניהול קשרי לקוחות וליישום פתרונות מבוססי לקוח, כולל מודול לניהול רשומות זהב של לקוחות.HR

 

oracle human capital פתרון לניהול המשאב האנושי, המאפשר לנהל ולשמר את כוח האדם כנכס המרכזי בארגון. הפתרון מסופק כשירות ענן והנו מהדור החדש של יישומי אורקל.

 

 

Finance

 

Global-Sotware-Logo 2016 FullColor Web פתרון מבוסס אקסל לקיצור זמני סגירת תקופה פיננסית. הפתרון מתממשק למערכות פיננסיות כגון: אורקל וסאפ.
 Budget-Accelerator-Logo-2016 WhiteBackground Web פתרון מבוסס אקסל לניהול תקציב ותמחיר. הפתרון מתממשק למערכות פיננסיות כגון: אורקל וסאפ.

 

Productivity

 

google apps work stacked חבילת יישומים מלאה לארגון מבית גוגל הכוללת מייל, יומן, אנשי קשר, ניהול מסמכים, פורטל, ניהול מכשירים ניידים ורשת חברתית.

 

Business Platforms

 

 

IaaS & PaaS

 

google mbass תשתית ענן אלסטית מבית גוגל לבניית יישומים, אחסון, הפצת תכנים, ניתוח נתונים (Big Data) בתצורות של IaaS ו-PaaS.
Chrome
דפדפן מבית גוגל המהווה גם מערכת הפעלה רזה ומנוהלת לכל דבר ועניין ואידאלית לחינוך מוקדי שירות ואתרים מרובי משתמשים.


spanning גיבוי בענן לשירותי ענן: .Salesforce, Veeva, Google Apps, Office365

 

Mobile

 

google mbass MBaaS - פתרון מבית גוגל המאפשר ליצור ולהשיק אפליקציות מובייל בענן של גוגל בצורה פשוטה ובמספר קליקים בודדים ללא צורך בכתיבת קוד.
Mobile פיתוח יישומי מובייל על בסיס הטכנולוגיות המובילות בתחום ליצירת ערוצים חדשים מול הלקוחות והמשכיות עסקית.

 

Business Processes

  

SOA & ESB

 

Tibco activematrix
פתרון לניהול ארכיטקטורה ארגונית מונחית שירותים, המאפשר לארגון לספק את כלל צרכי האינטגרציה ויישום תהליכים חוצי מערכות

Tibco activespaces
אחסון נתונים בזיכרון מבוזר המאפשר פיתוח יישומים אלסטיים ואחזור נתונים מהיר.


 

BPA & BPM

 

Tibco nimbus
פתרון למידול תהליכים עסקיים על ידי ניתוח ותיעוד פעולות משתמש הקצה.

Tibco AMX BPM
פתרון לניהול תהליכים משולבי אדם ומערכות ממוחשבות הכולל מידול וסימולציה של התהליכים המתוכננים.


 

Business Optimization

 

BI

 

logo spotfire 500px
כלי BI בעל יכולות ויזואליות לניתוח ותחקור אנליטי של מגוון הנתונים בארגון על ידי משתמש קצה בזמן אמת וללא צורך בהכנת דוחות מראש. למוצר יכולות הפקת תובנות מ-Big Data.

Tibco BE Streambase
פתרון CEP לעיבוד וקורלציה של אירועים, הכולל מכונת מצבים מבוססת חוקה. הפתרון מסייע בניטור פעילות עסקית, זיהוי חריגות וקבלת החלטות בזמן אמת.

 

Knowledge Management

 

google search work stacked
מנוע חיפוש ארגוני מבית גוגל, המביא את יכולות החיפוש של גוגל לסביבה הארגונית ומאפשר לאחד את כלל מקורות המידע לדף תוצאות אחד.


google maps work stacked
פלטפורמת GIS בעלת גישה למגוון רחב של ממשקי מפות Google בענן ומאפשרת ליצור מפות ויישומים מבוססי נתונים גאוגרפים.


 

Output Management

 

attachmate
Attachmate Verastream Host Integrator הנו הפתרון המוביל בעולם לחיבור סביבות פתוחות למערכתMF מרכזית.

FreeForm
פתרון להפקת פלטים חכמים, אינטראקטיביים ופרסונליים והפצתם במגוון פורמטים וערוצים.
 
קבוצת פתרונות התוכנה ביעל ממוקדת במתן פתרונות תוכנה מובילים ובעלי ערך מוסף לצרכים העסקיים של לקוחותינו. פתרונות הקבוצה מחולקים למספר שכבות עיקריות - המרכיבות את מערכות המידע בארגון:

 

Business Applications

תחום זה כולל מגוון יישומים המיוצגים או מפותחים בחברת יעל. בינהם,  MegaCenter של יעל בתחום ה- call Center, פתרונות ה-CRM המובילים של חברת Salesforce פתרונות בתחום ה-Output Management של חברת Freeform ופתרונות בתחום הפיננסיים והבקרה. כמו כן, מציעה יעל, מגוון פתרונות ענן אפליקטיביים להתייעלות המשרדית, כגון Google  Applications - פתרון מקיף לעסק, הכולל: דוא"ל, יומן פגישות, כונן אחסון קבצים שיתופי, עבודה עם מסמכים, גליונות עבודה ובניית מצגות, אפשרת ליצירת שיחות עבודה או שיחות וידיאו און ליין והכל באופן המאפשר להתחבר ולבצע עבודה מכל מקום ובכל מכשיר.

 

Business Processes

תחום זה כולל מגוון פתרונות בתחום האינטגרציה וניהול התהליכים העסקיים מעל ובין היישומים הארגוניים. הפתרונות מבוססים על מוצרי חברת TIBCO, המובילה העולמית בתחומי ה- BPM וה- SOA.

 

Business Optimization

תחום זה כולל מגוון פתרונות, המסייעים בניתוח ובמתן שקיפות לנתונים יישומים ולתהליכים העסקיים. התחום כולל פתרונות בתחום ניהול ידע (Knowledge Management) ותובנה עסקית (Business intelligence). בין היתר מייצגת יעל תוכנה את חברת Spotfire, המובילה בעולם בתחום ה-BI עם דגש על יכולות תיחקור חכמות ומהירות עד רמת הסקת המסקנות ותצוגה ויזואלית מתקדמות ואת פתרונות החיפוש והמיפוי המתקדמים של חברת גוגל לעסקים.

 

Oracle Solutions

יעל תוכנה מתמחה מזה 15 שנים במגוון פתרונות מבוססי oracle, בין היתר, בפיתוח מתודולוגיות יישום והטמעה וכלי אפליקציה המאפשרים לבצע פרויקטים מורכבים הדורשים מקצועיות ועמידה בלוחות זמנים ובתקציב. טווח הפעילות כולל יכולת ניהול פרויקטים ואחריות כוללת ליישום ותמיכה, החל מהתשתית והמרכיבים הטכניים וכלה ב-CRM, מכירות, ייצור, רכש, תכנון וכספים.יעל תוכנה, השלימה בהצלחה פרויקטים רבים ומורכבים בתחומי ה-ERP וה- CRM במגוון רחב של חברות מתעשיות שונות. בנוסף, מעניקה יעל, שירותי outsourcing בתחומי oracle applications, ניתוח ואפיון לתהליכי Oracle EBS ,CRM Siebel, יישום והטמעה במתכונת של Fix price, תחזוקת אתרים ו- Hosting.

 

Cloud Solutions

קבוצת יעל מציעה ללקוחותיה קשת רחבה של פתרונות עסקיים מבוססי טכנולוגיה, על גבי פלטפורמת הענן. פתרונות אלו מאפשרים לארגונים לספק יישומים עסקיים בסביבה אמינה, מאובטחת וביעילות, תוך ניצול מלא של גמישות הענן. פתרונות הענן ביעל ממנפים טכנולוגיות מוכרות, כגון: BPM, SOA, אינטגרציה ו-Messaging, מספקים לארגונים התקנת יישומים מהירה, ללא צורך ברכישת חומרה ותשתיות ומסייעים להתמקד בלוגיקה העסקית באופן העונה על אתגרי מחשוב ענן. כמו כן, מייצגת יעל את פתרונות הענן של גוגל בתחום תשתיות הענן המעניקות אלסטיות ורובסטיות לבניית יישומים ואתרי אינטרנט, אחסון נתונים, הפצת תכנים וניתוח נתונים (Big Data).

 

Google Solutions

יעל תוכנה, משווקת פתרונות גוגל לעסקים בישראל מזמינה אתכם לבוא להיות חלק מקבוצה גדולה של חברות שמשנות את הדרך בה העולם עושה עסקים. מהיום לא רק צרכנים פרטיים נהנים מהעצמה של גוגל- גם ארגונים יכולים ליהנות מהיכולות, מהשירותים, מחוויית השימוש ומחסכון בעלויות ובאפקטיביות התפעולית. פתרונות גוגל לארגונים כוללים את חבילת הפרודוקטיביות המשרדית המקיפה הכוללת: דוא"ל, יומן פגישות, כונן אחסון קבצים שיתופי, עבודה עם מסמכים, גליונות עבודה ובניית מצגות, אפשרת ליצירת שיחות עבודה או שיחות וידיאו און ליין והכל באופן המאפשר להתחבר ולבצע עבודה מכל מקום ובכל מכשיר. בנוסף, משווקת יעל את תשתיות הענן של גוגל לבניית יישומים, את פתרונות החיפוש המתקדמים ואת פתרונות המיפוי של גוגל.

 

Mobile Solutions

קבוצת יעל מציעה ללקוחותיה קשת רחבה של פתרונות עסקיים וטכנולוגיים לעולם המובייל. פתרונות המובייל של יעל נותנים מענה לנגישות המידע, המשכיות התהליכים העסקיים ושליטה (בקרה) על פעילות העסקית, תוך שמירה על: מהירות היישום, חווית משתמש ואבטחת מידע.
 

מחשוב ענן מציע לארגונים התקנת יישומים מהירה, ללא צורך ברכישת חומרה ותשתיות. היכולת לרכוש משאבים על פי הצורך ולפי קצב הגידול הנדרש יוצרת איזון בין צרכי ה-IT לבין התקציבים בפועל. למרות היתרונות הברורים, ארגונים עדיין נמנעים מלאמץ את מחשוב הענן במידה משמעותית, בשל חששות הנוגעים לאבטחה, פיקוח על נתונים, אמינות ויכולת ניהול מקצה לקצה.