"החברה שלנו (SuperDimension) היא סטארט אפ בתחום המכשור הרפואי הפועלת בישראל, אירופה וארה"ב. התלבטנו האם צרכי החברה מצדיקים רכישת מערכת ERP ואם כן איזו מערכת תתאים לנו ביותר. לאחר החלטה על מערכת פריוריטי, בחנו מספר חברות יישום ובחרנו בטוליפ שעשו עלינו את הרושם הטוב ביותר. טוליפ קבעה לוז ליישום וזהו. העלייה לאוויר הייתה מהירה מאד, תהליך היישום עמד ביעדי לוחות הזמנים והתקציב שקבענו וקבלנו מענה טוב לדרישות שלנו. ולראייה, לאחרונה, אנחנו מטמיעים עם טוליפ מערכת ERP גם בארה"ב ובגרמניה, ובארץ מטמיעים איתם מודול שירות לקוחות כתוספת ליישום הקיים.
להבדיל מחברות אחרות ש"מושכות את הזמן" ולא עומדות ביעדים שהציבו, בטוליפ לו"ז זה לו"ז ותקציב זה תקציב. הם לא מחפשים קודם כל את הרווח שלהם בפרויקט, אלא רואים עצמם שותפים של הלקוח במשימה המשותפת, ולכן הם דוחפים את הארגון לקחת אחריות ומתעקשים "להעביר את המקל" בזמן. הם עובדים בצורה ישירה וישרה, אומרים הכל "על השולחן", אמינים ונותנים תמורה מלאה לכסף".
 

ניקי הכטר, סמנכ"ל כספים Super Dimension

 

 

Priority
פריוריטי הינה מערכת ה-ERP המובילה בישראל. לטוליפ (Yael Tulip) מאות פרויקטים מוצלחים של תוכנת פריוריטי על מגוון גרסותיה. טוליפ מבצעת יישומים במגוון ורטיקלים: הייטק, היסעים, מסחרי, תעשיה , קבלנים ועוד.
עבודת טוליפ נעשית במתודולוגיה מובנית עם תוכנית עבודה, אבני דרך והגדרת מדדי הצלחה ברורים.
לטוליפ מומחיות ובידול בפרויקטים גלובליים, רב-חברתיים הכוללים Roll out מחברת האם לחברות הבנות והיבטי לוקליזציה, כולל התייחסות לבקרות ומדדי התייעלות.


טוליפ מיישמת את מערכת פריוריטי במספר גרסאות אפשריות:
  • פריוריטי PRO (מסחרית)
  • פריוריטי Enterprise (תעשייתית)
  • זום לעסקים
 
מודולים ייחודיים מבית טוליפ :
  • מודול סריקות- לסריקת מסמכים מתוך הפריוריטי ושמירת ותיעודם במערכת
  • מודול ארכיון דיגיטלי- לשמירת המסמכים בארכיון דיגיטלי
  • מודול לוג שינויים- למעקב אחר לוג שינויים במגוון טבלאות ומסכי המערכת

יישומים גלובאלים ברחבי העולם
לטוליפ ניסיון בהטמעת פריוריטי במגוון מדינות בעולם: ארה"ב, דרום אמריקה, אירופה, אוסטרליה ואף יפן. אנו בקיאים בהיבטי הטמעות רב-חברתיים, בחשיבה על מבנה תשתיות אחיד והתמודדות על היבטי לוקליזציה