שרותי Data Science - קבוצת יעל

שרותי Data Science
מיכון תהליכים עסקיים יוצרים עוד ועוד נתונים אשר נאגרים בארגון ו"מחביאים" לעיתים תובנות בעלי ערך יקר לארגון.
קבוצת יעל מסייעת לארגונים המובילים בשוק (בנקים, חברות כרטיסי אשראי, חברות ביטוח ועוד) בניתוח נתונים אלו ובהגעה אל תובנות עסקיות. מומחי ה- Data Science יושבים צד לצד המשתמשים העסקיים ובעלי העניין השונים ומובילים אותם לתוך העולם העשיר של הנתונים. ביחד מנתחים גופים אלו את ביצועי הארגון, את המגמות והשינויים בקרב התנהלות הלקוחות, השותפים והספקים, ומאפשרים לארגון להגיב בצורה נכונה ומהירה לשינויים אלו.
 
מומחי ה- Data Science ביעל ממנפים למעשה את העבודה הרבה אשר בוצעה באיסוף והנגשת הנתונים באמצעות יכולות טכניות וסטטיסטיות, והניסיון המצטבר בקישור אלו לבעיות עסקיות אמיתיות.
 

קבוצת יעל עובדת עם מגוון הטכנולוגיות הקיימות בשוק. להלן רשימה חלקית של ספקי הטכנולוגיה עימם אנו משתפים פעולה בפרוייקטים השונים בתחום זה:

  • SAS
  • IBM
  • כלי Open Source בעולם ה-Big Data ,Python ,R ו- Spark
 
שרותי ML/AI 
אנו נמצאים בתקופה מלהיבה של פריצת מחסומי התקשורת בין אדם למכונה, בעזרת טכניקות של למידת מכונה (Machine Learning), למידת מכונה עמוקה (Deep Learning) ואינטליגנציה מלאכותית (Artificial Intelligence).
 

אנחנו בקבוצת יעל פיתחנו מומחיות ייחודית בנושאים אלה בעיקר ב 2 תחומים:

NLP - Natural Language Processing בעברית ו- Chatbot. אלו הם סט של כלים המאפשרים להוציא מידע מובנה משפה טבעית על מנת שנוכל להבין אותה בתוכנה. מדובר באלגוריתמים של Machine Learning המבוססים על מודלים סטטיסטים המסוגלים למצוא תבניות בטקסט.
יש כיום ספריות NLP טובות לשפות הנפוצות בעולם. הבעיה היא שעברית היא לא אחת מהן ולכן כל פרויקט שמערב הבנת שפה בעברית כמו צ'טבוטים (כתובים או קוליים) נתקל באתגרים.
אנחנו פיתחנו שיטת אימון ומנוע NLP המבוסס על הטכנולוגיות המתקדמות ביותר שמספקת רמת דיוק גבוהה להבנה ושיח בשפה העברית.
בנוסף, קבוצת יעל מייצגת את Servo.ai, מדובר בפלטפורמת פיתוח צ'ט בוטים חדשנית ב Self Service כמעט מלא.
כך שמבחינתכם נהווה One stop Shop לעלייה לאוויר.
 
 
 
 
Data Science שרותי
 
 
Image Classification - זיהוי וסיווג תמונות בצורה אוטומטית, חוסך אלפי שעות אדם ומגיע לרמת דיוק גבוה יותר משל אדם ממוצע. באמצעות אלגוריתמים מבוססי רשתות נויורויום (RNN & LSTM) נבנה עבורכם מנגנון הקורא, מזהה ולומד תמונות תוך סיווגים עסקיים.
 
Data Science שרותי
 
כמובן שהמומחים שלנו זמינים לייעוץ וליווי רעיונות נוספים בתחום ה- Machine learnig ונוכל לענות על שאלות כגון סקירת פתרונות בשוק – אלו פתרונות קיימים בשוק, מה ניתן לעשות, מה כדאי, מה קשה, מתי מוקדם וכיצד מומלץ ליישם. את ההתייחסות לנקודות אלו נבצע מתוך ראיה של ניסיון ויישום מיטבי (Best Practice) ותוך התייחסות להיבטים הייחודיים של העסק שלכם.