דברו איתנו

 

שם פרטי
נא לרשום שם פרטי

שם משפחה
נא לרשום שם משפחה

ארגון

דואר אלקטרוני
נא לרשום דואר אלקטרוני

טלפון
נא למלא את שדה הטלפון במיספרים בלבד

הודעה
אנא מלא את שדה ההודעהBusiness Connectivity / TIBCO

תחום זה כולל מגוון פתרונות בתחום ניהול התהליכים העסקיים מעל ובין היישומים הארגוניים. הפתרונות מבוססים על מוצרי חברת TIBCO, המובילה העולמית בתחומי ה- BPM וה- SOA.

Service Oriented Architecture – SOA הינה ארכיטקטורה טכנולוגית מונחת שירותים שמטרתה לענות על הצורך הגובר בבניית מערך פיתוח ותחזוקה של ארגון אשר יהיה פונקציונאלי ובעל אוריינטציה לשינויים. רוב הפעילויות הארגוניות העסקיות מערבות בדרך כלל יותר מיישום אחד. בעזרת אינטגרציית יישומים ארגוניים בארכיטקטורה מונחית שירותים (SOA) מתאפשרת תקשורת בין היישומים השונים בזמן אמת, המאפשרת הפעלת רכיבי תוכנה בצורה מהירה, גמישה ובטוחה. TIBCO ActiveMatrix הינו פתרון לניהול ארכיטקטורה ארגונית מונחית שירותים, המאפשר לארגון לספק את כלל צרכי האינטרציה ויישום תהליכים חוצי מערכות.    

 

Business Process Management – BPM הינה טכנולוגיה המאפשרת להפוך את ניהול התהליכים העסקיים בחברה לאוטומטיים, החל משלבי ההגדרה והתכנון, דרך שלבי הבניה ועד שלבי המעקב והניתוח. TIBCO ActiveMatrix BPM הינו פתרון לניהול תהליכים משולבי אדם ומערכות ממוחשבות, הכולל מידול וסימולציה של התהליכים המתוכננים ומאפשר למשתמשים העסקיים את היכולת ליצור, לנטר ולשנות הגדרות של תהליכים באמצעות הפיכת התהליכים ורצף הפעולות האלו לאוטומטיים. בנוסף, תוכנת Business Studio של TIBCO מעודדת ניהול הולם של התהליכים העסקיים באמצעות סביבת עיצוב מכוונת לעסקים, המאחדת את התהליכים העסקיים המעוצבים עם הסימולציות ואחסון כלל המסמכים המקושרים לתהליכים אלו.

TIBCO Business Studio
TIBCO ActiveMatrix BPM Hebrew Brochure

MDM- Master Data Management הינו כלי לניהול רשומות זהב ארגוניות, הכולל פתרון גנרי ופתרון וורטיקלי לניהול קטלוג מוצרים. השימוש בכלי זה נעשה באמצעות מרכז נתונים ראשי המשמש מספר יישומים ארגוניים במקביל ומאפשר לשמור על אחידות ואמינות המידע בכל המערכות הארגוניות. שיטה זו מונעת את חוסר התאימות שמתרחש לפעמים במידע המגיע ממערכות ארגוניות שונות המשתמשות בגישה של מידע מבוזר.

TIBCO Collaborative Inormation Manager Hebrew Brochure
TIBCO Collaborative Inormation Manager English Brochure
Learn more about MDM

על מנת להשיג יתרון תחרותי בסביבה העסקית התובענית של היום, ארגון זקוק למידע בזמן אמת המסופק עם השהייה (latency) נמוכה ככל האפשר. תקשורת עם השהייה של אלפיות השניה פשוט כבר אינה מספקת. TIBCO FTL הינו פתרון Messaging המתווסף לפרוטפוליו הפתרונות המרשים של TIBCO בתחום זה.

 TIBCO FTL-Messaging-Hebrew Brochure

לחברת טיבקו ניסיון עשיר ביצירת ערך עסקי ללקוחותיה באמצעות מתן פתרונות אסטרטגיים בתחומים מגונים, כגון: תקשורת, ייצור, אנרגיה, ביטוח ופיננסיים, ממשל, בריאות, קמעונאות, תחבורה, לוגיסטיקה ועוד.

Communications
Energy
Financial Services Solutions
Government solutions
Health Sciences Solutions
Insurance Solutions
Manufacturing Solutions