פרויקטים ופתרונות API Management

נדבך נוסף ומשמעותי בעולמות האינטגרציה בשנים האחרונות הוא ניהול API או בשמו API Management.
API – Application Programming Interface – הוא, למעשה, סטנדרט חדש תחתיו מצויים תהליכים של פיקוח על ממשקי תכנות יישומים וחיבור בין אפליקציות בסביבה מאובטחת וניתנת להרחבה. בדרך זו יכולים ארגונים להגיב במהירות לדרישות טכנולוגיות ועסקיות חדשות ולפגוש בצורה הולמת את עולם הדיגיטל המשרת את העסקים באופנים רבים המרחיבים את הערוצים המסורתיים באופן משמעותי וחשוב.

בפועל, מסייע ניהול API המחבר בין פלטפורמות דיגיטליות שונות בארגונים, לייצר שיתופי פעולה המכפילים ומשלשים את מחזורי המכירה שלהם. למשל, חברת ביטוח המעוניינת להרחיב את מקורות ההכנסה שלה, תוכל לחשוף את מגוון השירותים שהיא מציעה באמצעות API באתרים ובאפליקציות כמו פורטלים להשוואת מחירים, פורטל הזמנת טיסות וכיוב’ – מצב משתלם לחברת הביטוח, חברת התעופה ולנוסע עצמו, שיהנה מחוויית שירות מלאה ורלוונטית במקום אחד.

קבוצת Yael מציעה לארגונים בישראל שורה של פתרונות API Management מתקדמים המשתלבים בפרויקטי אינטגרציה ואחרים ומאפשרים לחברות, עסקים וגופים ציבוריים למנף את הפוטנציאל העסקי ולהרחיבו. הבחירה ב-API הנכון עלולה להיות קריטית למידת ההצלחה של כל הפלטפורמה. על כן, מערכות לניהול ממשקי API מהוות גורם חשוב ביותר לפיתוח תכניות אסטרטגיות עסקיות.

אנחנו מובילים פרויקטי אינטגרציה בענן בהם משולבות כל ספקיות הענן הגדולות: Azure, TIBCO, Amazon AWS, Google GCP ובהתאמה לפתרונות הספקים המרכזיים דוגמת SAP, Salesforce, NetSuite ואחרים.

Google Apigee

שיפור יכולות עסקיות הוא שאיפה של כל ארגון, פרטי או ציבורי. פלטפורמת Apigee של Google Cloud היא פתרון API Management לעולם הדיגיטלי שמדורג כפתרון מוביל בקרב המערכות לניהול ממשקי API’s. הפתרון המאפשר לארגונים למנף את הערך העסקי של היישומים הדיגיטליים שלהם ולייצר יוזמות עסקיות חדשות ומניבות. פתרון API Gateway של Apigee מאפשר לארגונים לחשוף מידע ושירותים רלוונטיים לצרכן במספר ערוצים במקביל ועל גבי פלטפורמות שונות, לחשוף מידע המגיע ממספר מקורות שונים ולייצר שיתופי פעולה והכנסות נוספות במינימום תשומות תפעוליות. Apigee היא, למעשה, פלטפורמת ניהול שמעניקה לארגונים את יכולות החיבור בין אפליקציות ונתונים פנים ארגוניים וחוץ ארגוניים, תוך שקיפות ושליטה מלאה ב-API’s באופן מאובטח וגמיש ותוך תמיכה בספקיות הענן השונות. בנוסף, תומכת הפלטפורמה ברגולציה מסוג PSD2 של Open banking.

כמו כן, מאפשר Apigee למנף את שירותי ה-IT הקיימים בארגון, לבנות ולספק אפליקציות במהירות, לייעל תהליכי פיתוח ו-DevOps, לחשוף מאגרי מידע, למנף פתרונות אנליטיקס ו – Machine Learning וכן, לשלב את יכולות האינטרנט וטכנולוגיות האנטרפרייז שלהם באופן המעניק חווית משתמש חדשנית.

Mulesoft Anypoint API Management

Anypoint של מיולסופט היא פלטפורמה נוספת אותה אנחנו מציעים לעסקים, בהתמודדותם עם אתגרי האינטגרציה. Mulesoft Anypoint Platform נחשבת למובילה עולמית עבור תשתיות SaaS, SOA, ו-API’s. היא מספקת זריזות ואג’יליות עסקית יוצאת דופן דרך חיבור של יישומים, נתונים והתקנים, הן מקומיים והן בענן. באמצעות Anypoint Platform, מסוגלים ארגונים לארגן מחדש את תשתית ה-SOA שלהם, להעביר תשתית טכנולוגית לענן הציבורי או הפרטי ולתעדף אימוץ יישומי SaaS וטכנולוגיות ענן אחרות. זו היא, למעשה, פלטפורמה מאוחדת לאינטגרציה, אשר אבני הבניין שלה הן Mule ESB, CloudHub iPaaS, API Manager או מאות קונקטורים וטמפלטים מקומיים מבוססי SaaS, שמאפשרת לארגונים להטמיע את האינטגרציה שלהם בסביבה היברידית, תוך חיבור לאפליקציות SaaS כמו גם למערכות מקומיות.

קבוצת Yael מציעה לארגונים בישראל, מכל תחום וגודל, את יכולות האינטגרצייה המתקדמות וההוליסטיות של מיולסופט המגלמות בתוכן פתרון לעבודה דיגיטלית וחיבור מושלם לסביבה הטכנולוגיות הארגונית. הפתרון מאפשר למכלול הפתרונות והפלטפורמות בארגון “לשוחח אלה עם אלה” ולייצר אינטגרציה של הדאטה בין אפליקציות ומערכות, קיימות וחדשות, בחווייה דיגיטלית משופרת ומהירה.

מיולסופט נרכשה לפני מספר שנים בידי Salesforce כחלק ממהלך התרחבות והרחבת היצע הפתרונות של ענקית הענן. כתוצאה מההסכם בין קבוצת Yael לבין Mulesoft, מעניקה קבוצת יעל ללקוחותיה פתרון הוליסטי לשכבת האינטגרציה, המאפשר בניית ממשקים, ניהולם ואבטחתם ובכך, מספקת מענה לצרכים עסקיים משתנים ולעבודה ארגונית המשלבת אינטגרציה בין שלל פתרונות ומערכות, עם תהליכים של טרנספורמציה דיגיטלית. הידע והניסיון של עשרות מומחי האינטגרציה וה-API Management של הקבוצה, הבקיאים באקו-סיסטם של הענן, משולבים בעשרות פרויקטים המשלבים את פתרון מיולסופט המוביל קדימה עסקים שעבורם פתרונות האינטגרציה המסורתיים, כבר אינם מתאימים.

TIBCO Mashery

כמובילה עולמית בפתרונות אינטגרציה לעסקים, מביאה טיבקו את TIBCO Cloud Mashery – פלטפורמת API איכותית הפוגשת את הצרכים הדיגיטליים של חברות ועסקים באופן מודרני וחדשני. הפתרון מכסה ומנהל את כל מחזור החיים של ה-API’s  ומציע יכולות מתקדמות לארגונים המטמיעים כלים בענן. סט היכולות העשיר של הפתרון כולל יצרית API’s, הפיכתם למוצר לצרכנים השונים בארגון ומחוצה לו, אבטחת הממשקים, אנליטיקות מתאימות לניהול ופורטל מפתחים לצרכנים השונים.

ארגוני אנטרפרייז שעבודתם מבוססת ענן יכולים לקבל באמצעותו אפשרויות דיגיטליות אינסופיות.

את הפתרון אותו ניתן להטמיע בכל מקום ולנהל מכל מקום, אנחנו מציעים לחברות ולעסקים אצלם אנחנו מנהלים פרויקטי אינטגרציה מורכבים, בעזרת עשרות מומחי האינטגרציה וה-API שלנו בקבוצת Yael. על המודולים אותם כולל הפתרון ניתן למנות את API Creation המאפשר בניה קלה ומהירה של API, לצד יצירה, בדיקה ופריסה שלו; API Portal המאפשר לארגונים לנהל API’s כמוצרים, כמו גם לחזק קשר עם שותפים; API gateway שמספק אופציות פריסה לשליטה בתעבורה, אבטחת מידע והתנהגות API; וכן API Analytics שמספק כלי ניתוח יעילים ומוכחים לשם סיוע בהפקת תובנות משמעותיות מתעבורת ה- API. את כל זה מאפשר Mashery בסביבת פיתוח ויזואלית ונטולת קוד.