פיתוח אפליקציות מובייל, הן מההתמחויות המרכזיות של רילקומרס. אנו מתמקדים בפיתוחן של אפליקציות מובייל אסטרטגיות, הנמצאות על צמתי התקשורת המרכזיים של הארגון עם לקוחותיו.

אפליקציית מובייל מוצלחת תספק חוויית משתמש מושלמת, בה חייב להיות כל כפתור במקום הנכון. רק שלמות בחוויית המשתמש תבדל את הארגון מול מתחריו, וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. אנחנו מציעים מומחיות בכל סוגי האפליקציות: iOs אנדרואיד לסמרטפון או לטאבלט – אפליקציות Cross-Platform כמו גם אפליקציות Native. על בסיס הניסיון הרב שלנו בכולן, נדע להתאים את הפתרון המושלם עבורכם.

אפליקציות Cross-Platform למובייל

טכנולוגיה מצוינת איתה אנחנו עובדים בתחום זה היא React Native מבית פייסבוק – טכנולוגיה חוצה פלטפורמות להשגת רמה טובה של חוויית משתמש. הטכנולוגיה מאפשרת לפתח בו-זמנית עבור מערכות אנדרואיד ואייפון, כך שיחסי העלות-תועלת שלה טובים במיוחד. יכולות ה-Cross Platform הללו, לצד פיתוח ותחזוקה משתלמים, מביאים אותה להיות תשובה מצוינת עבור ארגונים גדולים הזקוקים בעיקר לאפליקציות הבנויות על תהליכים. דוגמאות לאפליקציות מעוררות גאווה שפיתחנו ניתן למצוא במלונות דן או האפליקציה הפנים-ארגונית של חברת כרטיסי האשראי Max.

פיתוח אפליקציות Native בריל קומרס

בתהליכי פיתוח של אפליקציות מובייל עבור טכנולוגיות הנייטיב, ניתן להשתמש ב- JAVA באנדרואיד וב- Swift ב-iOS באופן המאפשר את חוויית המשתמש האיכותית ביותר. כלים אלה יהיו העדיפים עלינו, על פי רוב. סביר להניח כי פיתוח של אפליקציות Native יהיה יקר יותר מהאלטרנטיבות, אולם בדרך כלל התוצאה תהיה שווה את ההשקעה. דוגמה אחת מעוררת גאווה ניתן למצוא באפליקציית חצי חינם.