תחום הגנת המידע הארגוני – Data Protection, המחייב חברות וארגונים להתקדם לטכנולוגיה חדשנית ומאובטחת יותר לגיבוי המידע, כולל היצע רחב של פתרונות. הפתרונות הללו מגנים על המידע הארגוני הרגיש ולעתים, אף מצילים חברות ממצב של קריסה – Disaster Recovery – עקב פריצה לרשת הארגונית. פתרונות ה-Backup, אותם אנחנו מיישמים בארגונים, כוללים גיבוי אוטומטי, פתרונות לתמיכה בטרנספורמציה דיגיטלית, יצירת תשתיות מאובטחות להגנת המידע העסקי, פתרונות לשיקום מאסון (DR) ולהמשכיות עסקית ועוד. המומחיות של אנשי המקצוע שלנו היא בתכנון, אפיון והטמעה של הפתרון המתאים והנכון ביותר עבור הלקוח.

דרישות הרגולטור לגיבוי המידע

הרגולטור – גופי החקיקה והאכיפה המוסדיים, דורשים מארגונים דרישות שונות, הנוגעות להמשכיות עסקית ומתייחסות לגיבוי ושחזור נתונים ולרציפות במתן השירות. מדיניות גיבוי ושחזור הנתונים מתייחסת לסוגי המידע המגובה, למחזוריות וסוג תהליך הגיבוי, כמו גם למשך זמן שמירת התכנים לפני מיחזור ואחסון מחוץ לארגון. יישום תהליכי הגיבוי כולל תמיכה בהגדרות התהליכים העסקיים, אשר עתידים להתרחש לטובת התאוששות עסקית (DR), במקרה הצורך, בעקבות מקרי קיצון או תקלות חמורות העלולות להזיק למידע.

אנחנו משלבים בפרויקטים שלנו פתרונות גיבוי בטכנולוגיה המתקדמת והמאובטחת ביותר. בעזרתם ובעזרת המומחים שלנו, יכולים ארגונים להיות ערוכים עם מענה הולם לדרישות הרגולטור, זאת, כמובן, לצד מענה הולם ללקוחותיהם.

גיבוי מקומי וגיבוי בענן

פתרונות הגיבוי אותם אנו מיישמים, מותאמים לגיבוי מקומי או גיבוי בענן, בין אם מדובר בארגון גדול ומסורתי, שבוחר להשאיר את תשתיות התקשורת בבעלותו המקומית ובין אם זה סטארט-אפ צעיר, הבוחר בשירות ענן מרוחק.

הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים, מאפשרים טרנספורמציה של תשתיות ה-IT בצורה מאובטחת וגמישות מירבית, בין אם זה בענן פרטי, ציבורי, במודל היברידי או בסביבת Multi Cloud, לצד פתרונות אוטומציה עוצמתיים בענן שמפשטים תהליכי עבודה ומפחיתים עלויות תפעוליות. בעזרת פתרונות אלו, יכולים ארגונים להבטיח סביבה עסקית, רציפה ומאובטחת, הכוללת יכולות של שיקום מאסון או התקפות סייבר.