האוטומציה שחדרה לזירה העסקית מאפשרת לארגונים מכל תחומי המשק לחסוך משאבים יקרים של זמן, כסף וכוח אדם ולייעל את העבודה. כל אלה, בסופו של דבר, משפרים את ה- Workflow  Management – התהליך העסקי – ומעניקים סיכוי טוב יותר להצלחה העסקית. קיימים היום שלל פלטפורמות וכלים מתקדמים, דרכם יכולים ארגונים לחוות את השינוי במשק: PowerDox שהוא פתרון רובוטי מתקדם לניהול משודרג של מסמכים ותהליכים עסקיים המהווה פתרון לתהליכי עבודה דיגיטליים – Digital Business Automation שמאפשר לכל בית עסק או ארגון להתפנות לליבה העסקית שלו ולעסוק פחות בתהליכים, עבורם משולבים פתרונות טכנולוגיים מתקדמים של אוטומציה עסקית.

ניהול תהליכים עסקיים – Business Process Management

תהליכי עבודה אוטומטיים חיוניים במרבית הארגונים, אם לא בכולם. אלו הם תהליכים המצויים בבסיס שגרת העבודה השוטפת של הארגון, חלקם חוזרים על עצמם פעמים רבות בכל יום, ועבורם יש לייצר תהליך ממוכן שיודע לעשות לבד את מה שעשו עד היום גורמים אנושיים שונים בארגון. לשם כך בדיוק פיתחנו ב- IFN שורה של ממשקים לניהול תהליכים עסקיים המבוססים על מוצרי IBM FileNet  ומאפשרים את הפעלת תהליכי עבודה אוטומטיים, לפי סוג המסמכים והמחלקות. לדוגמה, בקבלת חשבונית תפעיל המערכת תהליך לאישור החשבונית, המסמך והפרטים שלו יועברו לגורם המאשר ולאחר אישורו, תועבר הקבלה לתשלום.

בפרויקט כזה מול לקוח, נדרשים צוותי הארגון להגדיר, כבר בתהליכי האפיון הראשונים, את תהליכי העבודה והאישורים השונים הקיימים בארגון. כל Case Management של הקמת תהליך והגדרת תהליכים נעשה בצורה גראפית בה ניתן להקים תהליך אישורים פשוט, או תהליכים עסקיים מורכבים הכוללים התניות. לאחר ההקמה, יכול המשתמש המורשה לשנות את התהליכים בכל שלב וליצור חדשים באמצעות הממשק הגראפי.

ניהול ויישוב תביעה

הביטוח הוא תחום בו לאוטומציה של התהליך העסקי מקום מרכזי וחשוב. אחד התהליכים המרכזיים בפעילות חברות הביטוח הוא ניהול תהליך שנקרא “יישוב תביעה”. ב-IFN פותח פתרון לאוטומציה עסקית המיושם על גבי פלטפורמת IFN PowrDox ומיועד לתהליכים הללו, משלב הזנקת התהליך ועד תומו. למשל, בהודעה של לקוח חברת הביטוח אודות התרחשות של תאונה, תסווג המערכת את ההודעה על פי סוג מסמך אליו היא משתייכת ותקטלג אותה לתחום תביעות רכב. זאת, תוך פיצול המשימה לתהליכי ביניים של דו”ח שמאי, תביעות גוף, תביעות צד ג’, אישורי המנהל לשלבים השונים ועד לשלב התשלום ללקוח. התהליך מבוצע תוך ממשקים למערכות Back-office, אימות נתונים, מחלקות משפטיות ועוד. כל התהליך מנוטר ומאפשר לחברת הביטוח לקבל ניתוח סטטיסטי על ביצועי העובדים המעורבים בו ועל צווארי בקבוק בתהליך.

PowerDox הוא מוצר בסיסי עליו אנחנו מבססים רבים מהפרויקטים שלנו בתחום. כפתרון רובוטי מתקדם לניהול משודרג של מסמכים ותהליכים עסקיים, מסוגל PowerDox שכולל סוויטה מובילה של כלי IBM, לאפשר לארגונים מכל תחום להגיע לאוטומציה של הפעולה העסקית, על פי לוגיקה מוגדרת מראש בארגון. PowerDox מבוסס Angular12 ומותאם באופן מיוחד לכלי דיגיטל ומובייל, ללא כל צורך בפיתוחים נוספים. בהיותו בנוי בשפת HTML5, מאפשר הפתרון הקמת יישום באמצעות קסטומיזציה של ניהול מסמכים בתוך ימים אחדים, משלב מציגן (Viewer) מתקדם המסוגל להציג קבצי CAD, קבצי HTML, מסמכי אופיס וכיוב’, ללא כל צורך בהתקנת אפליקציה בתחנת המשתמש. כמו כן, כולל PowerDox טכנולוגיה התומכת בכל סוגי הדפדפנים החדשים – כרום, אנגולר, פיירפוקס וכיוב’, בשפה המונגשת לעולמות הדיגיטל והמובייל.