פתרונות Networking

רשת התקשורת של כל ארגון, אשר נוטה לשלב היום בין פתרונות ענן לפתרונות On-Premise היא לבו הפועם של הארגון ויש לה תפקיד מרכזי בצעידתו קדימה. אנחנו מציעים לארגונים בישראל את שנות הניסיון הרבות שלנו בניהול מאות פרויקטי תקשורת, כדי לפגוש את הצרכים האמיתיים של כל ארגון, לתכנן, ליישם ולהטמיע על גבי רשתות התקשורת שלו את מיטב הפתרונות שיסייעו לו להשיג הובלה עסקית ויתרון על פני מתחריו. 

המומחיות שלנו בהטמעת רשתות תקשורת במסגרת פרויקטים מורכבים מבוססת על עשרות שנות ניסיון של המומחים שלנו ועל ההיכרות הנרחבת שלנו עם פתרונות תקשורת. בפרויקטים שלנו אנחנו משלבים מגוון של פתרונות ומוצרים המאפשרים לחברות ולעסקים ליהנות מיכולות טכנולוגיות גבוהות של אינטגרציה חכמה ואוטומציה , בסביבת ענן או בסביבה מקומית.

פתרונות התקשורת של Dell

מוצרי התקשורת של Dell מאפשרים שימוש יעיל וחכם בניהול התקשורת וביעילות עסקית ברמה חסרת תקדים. חדשנות של רשתות התקשורת בעולמות ה-ICT מאפשרת גמישות לשינויים ולדרישות המשתנות, לעתים קרובות, בגלל הרחבות שונות ואפליקציות המחייבות התאמה. כל זה, תוך שימוש באוטומציה להשגת Time to Market מהיר, יכולות וירטואליזציה, יישום מכל מקום ופתיחות להטמעות חדשות ליצירת אקו-סיסטם אחיד. בפרוייקטים שלנו אנחנו מיישמים, פתרונות תקשורת לצד פתרונות משלימים ומאפשרים בעזרתם לגופים עסקיים וציבוריים ליהנות מהחדשנות של Dell המאפשרות התייעלות עסקית, עבודה מאובטחת ואת נוחות השימוש.