אינטגרציה של המידע

אינטגרציה של המידע היא, למעשה, תפיסה מבנית לשילוב נתונים ממקורות מידע שונים בארגון. זהו תהליך ייצורו של מאגר נתונים ארגוני אחיד שישמש את כל צורכי הארגון וככזה, עליו להיות מותאם לכל הסביבות הטכנולוגיות בהן עובד הארגון ועליהן מצוי המידע הקריטי ותהליכי העבודה כולם. בשנים האחרונות, עם גבור השימוש הארגוני בכמויות גדולות מאד של נתונים המגיעים ממקורות שונים – אתרים, אפליקציות דיגיטליות, מערכות חכמות מתקדמות דוגמת IOT – הופכים האיסוף, הצבירה והעיבוד של המידע לאתגר משמעותי.

פרויקטי אינטגרציית נתונים

קבוצת Yael, כמובילה ארצית בתחומי ה-IT השונים, מציעה כאחד מתחומי ההתמחות המרכזיים שלה את המומחיות בתחום אינטגרציית נתונים, אינטגרציית המידע, הובלת תהליכים ופרויקטים מבוססי פתרונות בתחום. כאמור, בארגונים מאגרי מידע אדירים על גבי אפליקציות, מערכות, מאגרים וכיוב’, כשלכל ערוץ כזה יש endpoint משלו וביניהם יש לייצר חיבור יציב. לקבוצה מומחים אשר יודעים לבצע Data Integration איכותי שיחבר את כל המערכות ויאפשר להן “לשוחח זו עם זו” לשם יצירת תהליך עסקי נכון.

קבוצת יעל ביצעה שורה של פרויקטים מבוססי תשתיות מתקדמות בסביבות ענן שונות (Snowflake, Microsoft Azure, GCP), תוך ניהול תהליכי התכנון וארכיטקטורת ה- Data בארגון מקצה לקצה, בשילוב של פתרונות Streaming וכלי ELT מתקדמים המסייעים להתמודד עם הדרישות החדשות של נפחי המידע, טעינת נתונים ב-NRT וההתמודדות עם מבני נתונים לא סטנדרטיים. המומחים שלנו בפרויקטים מהסוג הזה משלבים בין ידע עסקי, יכולת גבוהה ליצירת התאמות טכנולוגיות ויכולות גבוהות של בניית ארכיטקטורה מתקדמת בסביבת ענן ובסביבה היברידית, מה שמביא אותם לסיומם המוצלח של פרויקטים בקרב ארגונים גדולים מכל תחומי המשק, תוך שימוש בפתרונות של מיטב היצרניות בעולם כגון TIBCO, Microsoft Azure, Snowflake, GCP, Talend, Databricks, Fivertan  ו-Clik Replicate.