בחירת מערכת ה-ERP הנכונה עבור הארגון

שוק ה-ERP מציע עושר של מותגים ופתרונות – Oracle, Netsuite, Priority וכיוב’ – שהטמעתם היא לרוב, משימה לא פשוטה. על פי רוב, מדובר בפרויקט בעל משמעויות כספיות כבדות משקל הנובעות מרכישת המערכת, הטמעתה ותחזוקתה וכאן, יש צורך במומחה שמבין לעומק את אופיין של המערכות השונות והעלויות הגלויות והסמויות. ארגונים מבינים היום כי דרוש מומחה המחזיק בידע ובניסיון בהתאמת המערכות הללו לצרכי הארגון וכי בחירה נכונה של מנהל הפרויקט ושל המערכת חיוניים להצלחת התהליך.

שירותי הייעוץ והליווי של קבוצת Yael

קבוצת יעל מציעה יכולות וניסיון עשיר בליווי וייעוץ בפרויקטי ERP משלב האפיון וגיבוש האסטרטגיה, הגדרת צרכי הארגון ומטרותיו, ניתוח ומיפוי התהליכים הארגוניים, הכנת מפרט דרישות (RFP), מיפוי הפתרונות הרלבנטיים כולל בחינת הצעות המחיר, ניהול הסיכונים ועד בחירת המערכת האופטימלית והטמעתה.

יתרונות הייעוץ של קבוצת יעל בבחירת מערכת ERP

מכיוון שאנחנו עובדים לצד כל ספקי התוכנה, בידינו האובייקטיביות הנחוצה לתהליך והיכולת להתמקד בהתאמת הפתרון האופטימלי לארגון. הראייה העסקית המקיפה שלנו, המומחיות והניסיון הרב בשורה מוצלחת של פרויקטים, לצד תודעת שירות גבוהה וראיית הלקוח כמרכזי, מאפשרים לנו להציע לארגונים יכולות מקיפות הנחוצות להשלמת פרויקט מוצלח המביא את יכולות המערכת למקסימום.