אנשי הכספים והחשבים בחברות שונות מתמודדים עם שורה של אתגרים, מהבולטים שבהם הוא הצורך לייצר דוחות כספיים תקופתיים המבוססים על כמויות גדולות של מידע פיננסי ארגוני. המידע המצטבר בארגון מגיע ממקורות שונים וממערכות שונות ואילו איש הכספים מוצא עצמו במצב בו נתונים אותם כלל בדו”ח שלו, הספיקו לעבור שינויים עד לשלב בו הגיש אותו, מה שהופך את הדו”ח ללא רלוונטי.

Financial Excel Automation

מערכת Spreadsheet Server מייצרת אוטומציה של דוחות כספיים ונתונים פיננסיים דרך ממשק אונליין ממערכות ה- ERP אל דוחות האקסל אותם בונה איש הכספים ומאפשרת ניתוח פיננסי מקוון – Financial Excel Automation. באמצעות הפתרון, כל נתון פיננסי שעובר שינוי מסתנכרן ומתבטא בזמן אמת בדו”ח. זהו מוצר יעיל ופשוט יחסית הפותר בעיה מורכבת ומרכזית.

השימוש בכלי הופך את התהליך לקצר ומדויק ומאפשר חיסכון של מאות שעות עבודה מצד אנשי הכספים. הכלי האנליטי מסוגל להתחבר בצורה שקופה אל למעלה מ-140 סוגי מערכות ERP ארגוניות – Oracle ,NetSuite, פריוריטי, QuickBooks ו- SAP – ומייצא את הנתונים הפיננסיים מתוכן לשם בניית דוחות דינמיים באופן אינטואיטיבי, מסונכרן, פשוט להתקנה ולתחזוקה וללא צורך בתמיכת אנשי ה-IT.

הכלי מותקן באלפי ארגונים בכ- 40 מדינות ברחבי העולם ומשרת כרבע מיליון משתמשים, חלקם גם בארץ. באמצעותו ניתן לוותר סופית על המרת דוחות ERP לאקסל, ניתן לבצע Drilldown לטרנזאקציות ERP ישירות מתוך דוח האקסל ל- Sub-Ledger, ניתן לחסוך הקלדות חוזרות של נתונים ופעולות, לשלב דוחות פיננסיים שונים לתוך גליון אחד, לפרסם דוחות מנהלים איכותיים ישירות מתוך דוחות האקסל ולא פחות חשוב מכך, ליישם ולקבל הדרכה על המוצר ביום אחד בלבד.