Business Applications

תחום זה כולל מגוון יישומים המיוצגים או מפותחים בחברת יעל. בינהם,  MegaCenter של יעל בתחום ה- call Center, פתרונות ה-CRM המובילים של חברת Salesforce פתרונות בתחום ה-Output Management של חברת Freeform ופתרונות בתחום הפיננסיים והבקרה. כמו כן, מציעה יעל, מגוון פתרונות ענן אפליקטיביים להתייעלות המשרדית, כגון Google  Applications - פתרון מקיף לעסק, הכולל: דוא"ל, יומן פגישות, כונן אחסון קבצים שיתופי, עבודה עם מסמכים, גליונות עבודה ובניית מצגות, אפשרת ליצירת שיחות עבודה או שיחות וידיאו און ליין והכל באופן המאפשר להתחבר ולבצע עבודה מכל מקום ובכל מכשיר. 

ה- API אפשר לפייסבוק להתפשט באמצעות כפתור אחד של לייק. ה- API אפשר לאקספדיה לצמוח ב90% לעסק של 2 ביליון דולר, ולטוויטר-  מעל 700 יישומי מובייל הנשענים על המידע שלו.אז מה משותף לפייסבוק, אמאזון, גוגל, טטויטר, אקספדיה AT&T ועוד רבים וגדולים אחרים?כולם ידעו לנצל את העוצמה של API על מנת להרחיב את העסקים שלהם, לפתח מוצרים חדשים וטובים יותר ולנהל טוב יותר את הארגון.
Apigee API Management

Google Apigee API Management for Digital Business

Google Apigee Google cloud
ליהנות מערוץ מכירה נוסף בלי להתאמץ
כלכלת הדיגיטל מביאה עמה ראייה עסקית חדשה לצד שילוב והרחבה של ערוצים מסורתיים קיימים, ובעידן הדיגיטלי של היום, השקעות טכנולוגיות מסוגלות להאיץ אספקה של מוצרים ושירותים חדשניים, וליצור יעילות תפעולית הממנפת עסקים.

כדי להמשיך ולהיות תחרותיים, על ארגונים לבנות חוויות מותאמות אישית מבוססות טכנולוגיה. API הוא הסטנדרט החדש, אחרי האינטרנט והמובייל, שבונה ומחבר בין אפליקציות מודרניות ומסייע לארגונים להגיב במהירות לדרישות חדשות עם חוויות אפליקציות חדשניות יותר.

פלטפורמת Apigee של Google Cloud הוא פתרון API Management המאפשר לארגונים למנף את הערך העסקי של יישומים דיגיטליים ולייצר יוזמות עסקיות חדשות ומניבות באופן מובהק.

בעזרת API Gateway של Apigee, ארגונים יכולים לחשוף מידע ושירותים רלוונטיים לצרכן במספר ערוצים במקביל ועל גבי פלטפורמות שונות, לחשוף מידע המגיע ממספר מקורות שונים, ובכך לייצר שיתופי פעולה והכנסות נוספות במינימום תשומות תפעוליות.

פלטפורמת הניהול של Apigee מאפשרת לארגונים חיבור בין אפליקציות ונתונים פנים ארגונית וחוץ ארגונית, תוך שקיפות ושליטה מלאה ב APIs, באופן מאובטח, עם גמישות מרבית ותמיכה בספקיות הענן השונות. בנוסף, תומכת הפלטפורמה ברגולציה מסוג PSD2 של Open banking.

עם Apigee ארגונים יכולים למנף שירותי IT קיימים, לבנות ולספק אפליקציות במהירות, לייעל תהליכי פיתוח ו- DevOps, לחשוף מאגרי מידע, למנף פתרונות אנליטיקס ו- Machine learning) ML) וכן לשלב את יכולות האינטרנט וטכנולוגיות האנטרפרייז באופן המעניק חוויות מסחריות מודרניות המעוררות עניין אצל הצרכנים במגוון אפיקים.

API מחבר בין פלטפורמות דיגיטליות שונות ובכך מסייע לארגונים לייצר שיתופי פעולה המכפילים ומשלשים את מחזורי המכירה. לדוגמא, חברת ביטוח המעוניינת להרחיב את מקורות ההכנסה שלה, תחשוף את שירותיה באמצעות API באתרים ואפליקציות נוספות, כגון פורטלים להשוואת מחירים, או פורטל שותף להזמנת טיסות בו מיד לאחר הטיסה יוצע ללקוח להזמין גם ביטוח נסיעות לחול. חברת הביטוח תוכל בדרך זו להרחיב את קהל לקוחותיה וליהנות מערוצי מכירה נוספים, חברת התעופה, השותפה, תוכל להרחיב את שירותיה ללקוחות. והלקוח כמובן ייהנה מחוויית שירות מלאה ורלוונטית במקום אחד מבלי לצאת מהאתר או ולחפש פתרונות אחרים ברחבי הרשת.
 
 
 
 Apigee

מערכת לניהול מסע הלקוח & Marketing Automation
המוצר משלב ניהול מסע הלקוח וגם אוטומציה בשיווק במוצר אחד. ניהול קמפיינים שיווקיים רבי ערוצים (מדיה חברתית, מייל, סמס) באמצעות ממשק גרירה ייחודי ובמחיר נגיש.

 

Spreadsheet Server הוא פתרון לאוטומצית דוחות כספיים המקצר את תהליך סגירת התקופה ומייעל את העבודה. Spreadsheet Server מתחבר בצורה שקופה למערכת ה-ERP ומייצא את הנתונים הפיננסיים אל גיליון האקסל ובכך מאפשר לבנות במהירות דוחות דינמיים ולקצר באופן משמעותי את זמני סגירת התקופה. הפתרון אינטואיטיבי להתקנה ולתחזוקה ואינו דורש את תמיכת ה-IT. ה- Spreadsheet Servers מותקן ביותר מ-4,000 ארגונים ב-40 מדינות ברחבי העולם (250,000 משתמשים) ועשרות ארגונים בארץ.

פלטפורמת סיילספורס

Cloud CRM - ניהול לקוחות בענן - מערכת Salesforce

פתרונות ה-CRM של חברת Salesforce הכוללים ניהול לקוחות בענן, הינם המובילים כיום בשוק בתחום המכירות, השירות והשיווק. סוויטת הפתרונות Salesforce1 Customer Platform יוצרת יחדיו תמהיל מושלם לארגון המעוניין לגדול ולצמוח ומאפשרת לחבר את לקוחותיך אל דור חדש של מכשירים ויישומים.

 

Salesforce1 customer platform

הכר את salesforce crm, פלטפורמת הלקוחות היחידה, המקיפה והגמישה לניהול קשרי לקוחות, עובדים ושותפים, המאפשרת בקלות ובמהירות לחשוף ממשקים ולבנות יישומים לדור חדש של מכשירים. לפלטפורמה 3 מודולים עיקריים, המאפשרים לארגון לגדול ולצמוח בסביבה הטכנולוגית החדשנית והעדכנית ביותר: מכירות, שירות ושיווק.

 

Sales Cloud- מודול המכירות

אנו גאים להציג את Sales Cloud, ניהול לקוחות בענן, מודול המכירות של Salesforce אשר מבוסס על הפלטפורמה של Salesforce1. עולם חדש ואפקטיבי המציע שיטות מכירה משופרות, בהם אנשי המכירות בשטח נהנים מניהול המכירות במובייל, מכירות הפנים נהנים לא פחות מהלידים המוזנים ומנהלי המכירות יכולים לדעת בדיוק אילו תהליכים יסגרו ומתי. עולם בו תהליכי המכירות והמידע על אנשי הקשר תמיד מושלם ועדכני וכולם משחקים תפקיד חשוב. קרא עוד

 

Service Cloud- מודול השירות

בנה את נאמנות הלקוחות שלך כבר היום עם  Service Cloud, הגדל את אפקטיביות השירות ונציג השירות ואת פוטנציאל המכירה כבר מהשיחה הראשונה ושפר את שביעת רצון הלקוחות ב37% עם אפשרות למתן שירות מכל מקום! קרא עוד

 

ExactTarget Marketing Cloud - מודול השיווק 

מודול השיווק ExactTarget Marketing Cloud המבוסס על  הפלטפורמה של Salesforce1, מאפשרת למשווקים לייצר קמפיין 1:1, המשלב ערוצי דיגיטל שונים כגון : אימיילים, מובייל ורשתות חברתיות ו webלכל מוצר העולה על הדעת, במטרה להפוך צרכנים ללקוחות. קרא עוד

 

מערכות Call Center מציעות לארגונים פתרון להתקשרות טלפונית נוחה ומקיפה מול לקוחות החברה ומספקות אפשרות להפיק דוחות בקרה ממוחשבים בזמן אמת. מערכות אלו מיועדות לארגונים המנהלים מוקדים בכל סדר גודל ומותאמות אישית לצרכי הלקוח. מערכות Call Center ממנפות את הארגון ברמת השירות ומנהלות באופן אפקטיבי את המידע הקיים בארגון במטרה להגדיל את ההכנסות, לחסוך במשאבי החברה וכל זאת לצד עלויות נמוכות והטמעה קלה ופשוטה. Mega Center הינו המוצר המוביל לניהול קמפיינים מרובי ערוצים מול לקוחות המציע פתרונות CRM בטכנולוגיה חדשנית ומתקדמת של שירותי רשת (WEB services).
Mega Center
Mega Center הינה מערכת crm שהיא הפתרון המוביל לצורך ניהול קשרי לקוחות, מוקדים טלפוניים וטלמרקטינג ולניהול קמפיינים (Campaign management) מרובי ערוצים מול לקוחות. Mega Center מציע סוויטת כלי CRM בטכנולוגיה חדשנית ומתקדמת של שירותי רשת (WEB Services). ארכיטקטורה זו מאפשרת יכולת חיוור למוצרים נוספים ושימוש בממשק דפדפן ידידותי בתחנת הקצה. למערכת Mega Center קישור לרוב מערכות ה-CTI וכן ממשק טלפוני המאפשר קישור למרכזיות ללא צורך במערכת CTI.  
Mega Center מיועד לארגונים הרוצים פתרון CRM ללקוחותיהם, לרבות שיווק, מכירות ושירות, למוקדי טלפוניה (Call Center) המעוניינים במערכת CRM גמישה המנהלת את כל פעילויות המוקד ולארגונים ולמכוני סקרים המבצעים סקרים נתמכי טלפון. כיום, פועלת Mega Center  במרבית מוקדי ה-Call Center בישראל וכן אצל לקוחות מובילים המפעילים מוקדי טלמרקטינג מקצועיים.
 

המערכת פועלת בסביבות הטכנולוגיות הבאות:

סביבת פיתוח: .Net 
בסיסי נתונים: Oracle, MSSQL
פריסה: Terminal client server web
 

ל- Mega Center חמישה מודולים מבצעיים עיקרים:

מודול שיווק וניהול קמפיינים - מודול מקיף המאפשר תכנון מבצעים גמיש, הכנת הצעות, פילוח אוכלוסיה, הכנת רשימות לחיוג ותפעול הקמפיין. מערכת ניהול לקוחות המכילה את כל דוחות הבקרה ברמת נציג/מבצע/מוקד, בזמן התהליך ואחריו וכוללת: שרת דואר לדיוור, הפצה רב ערוצית של דברי דואר באמצעות פקס, דואר אלקטרוני או SMS, תמלול תסריטי מכירות, ניהול יומנים ותזכורות, ממשקים מובנים למערכות טלפוניה וקישוריות חזקה למגוון חייגנים. 
מודול שירות-  תומך בניהול הסכמי שירות שונים עם לקוחות, בהתאם לסוג הלקוח ולמוצרים אותם רכש. מערכת קשרי לקוחות המיועדת לעבוד ברמת לקוח ו/או ברמת המוצר ומאפשרת קליטה של פניות לקוחות למרכז השירות. כל הפניות מקוטלגות על פי קטגוריות, לפיהן מופעלים התהליכים במערכת ומופעל workflow של ניתוב התקלה. 
מודול מכירות - מאפשר מעקב על תהליכי מכירה, בהתאם לשלבי המכירות שהוגדרו. ניהול המעקב מתאפשר משלב יצירת הליד, דרך הפיכתו להזדמנות ועד להשלמת המכירה ללקוח. 
מודול סקרים -  תומך בגזירה סטטיסטית של פרופילי לקוח מתוך מאגר הלקוחות ובניית מדגם מייצג. המודול כולל בניית סקרים מתוחכמים בקלות ובמהירות, המשלבים נתוני לקוח כפרמטרים בתוך השאלה, קפיצות והפעלת תהליכים בתוך המערכת. ישנה אפשרות לייצא את המידע ל-SPSS.
מודול ניהול פגישות (טלמיטינג) - מאפשר לארגונים לתאם פגישות תוך שימוש באילוצים שונים כמו אזורים גיאוגרפיים ויכולות של הסוכן. מערכת קשרי לקוחות אשר יכולה להסתנכרן באופן מלא עם  Outlook  ובכך לתת פתרון גם לגישה מרחוק דרך Outlook Web Access.
 

יתרונות מערכת CRM & Call Center

 • הקמת מערכת ניהול לקוחות בסיסית בטווח זמן קצר
 • מידע מדויק בזמני תגובה מהירים
 • התממשקות בקלות למערכות ליבה ארגוניות
 • ממשקים מובנים למערכות טלפוניה ומערכות הקלטה
 • בדיקת כפילות מקורות מול מפתחות דינאמיים כולל נרמול מידע
 • הקצאת מכסות אישיים/ קבוצתיים על פי מאפיינים שונים או אחוזים
 • הגדרת טבלאות קוד לאכיפת שלימות המידע ובדיקות תקינות
 • דינאמיות של שדות, מסכים וטפסים
 • מאפשר דיווח וניתוח מקיף בעזרת כלי מערכת crm שונים
 • ניהול תזכורות ויומנים אישיים/ קבוצתיים
 • סנכרון עם Outlook
 • שיפור השירות הארגוני ללא צורך בהשקעת תקציבים גבוהים
 • מוצר ישראלי – ממשק משתמש בעברית
 • אין צורך בצוותי IT לתחזוקה
 

Excel Automation הינו פתרון אולטימטיבי לאוטומציית דוחות כספיים, המקצר את תהליך סגירת התקופה ומייעל את העבודה.

Excel Automation מתחבר בצורה שקופה למערכת ה-ERP ומיצא את הנתונים הפיננסיים אל גיליון האקסל ובכך מאפשר לבנות במהירות דוחות דינמיים ולקצר באופן משמעותי את זמני סגירת התקופה.

 Spreadsheet Server Brochure

Enterprise Budgeting Brochure

Google Applications הינו שירות רשת של גוגל המאפשר לחברות וארגונים להשתמש בשירותי התוכנה של גוגל תחת הדומיין הפרטי של הארגון. השירות ניתן במתכונת של Software as a Service מעל גבי רשת האינטרנט ודרך הדפדפן, ללא צורך בהתקנה של תוכנה או חומרה על מחשבי הארגון. שירות Google Applications מיועד בעיקר לחברות וארגונים קטנים ובינוניים המחזיקים מחלקת מערכות מידע מצומצמת , חברות קטנות ללא מחלקת מערכות מידע וכמובן עסקים קטנים. גם אם החלטתם להמשיך ולהשתמש ב-Outlook, זה לא אומר שאתם צריכים להמשיך לרכוש ולתחזק שרתי Exchange. שירות Outlook Sync מאפשר לכם לסנכרן את Outlook ישירות מול Google Apps כולל יומנים וקביעת פגישות בתוך הארגון.

 Google Applications הינו שירות רשת של גוגל המאפשר לחברות וארגונים להשתמש בשירותי התוכנה של גוגל תחת הדומיין הפרטי של הארגון. השירות ניתן במתכונת שלSaaS (Software as a Service) מעל גבי רשת האינטרנט ודרך הדפדפן,  ללא צורך בהתקנה של תוכנה או חומרה על מחשבי הארגון. שירות Google Applications מיועד בעיקר לחברות וארגונים קטנים ובינוניים המחזיקים מחלקת מערכות מידע מצומצמת , חברות קטנות ללא מחלקת מערכות מידע וכמובן עסקים קטנים.
גם אם החלטתם להמשיך ולהשתמש ב-Outlook , זה לא אומר שאתם צריכים להמשיך לרכוש ולתחזק שרתיExchange . שירות Outlook Sync מאפשר לכם לסנכרן את Outlook ישירות מול Google Apps  כולל יומנים וקביעת פגישות בתוך הארגון.