Business Optimization

תחום זה כולל מגוון פתרונות, המסייעים בניתוח ובמתן שקיפות לנתונים יישומים ולתהליכים העסקיים. התחום כולל פתרונות בתחום ניהול ידע (Knowledge Management) ותובנה עסקית (Business intelligence) בדגש על מערכות חוקה ו-Complex Event Processing.

מהו Graph Database ?

אנחנו חיים בעולם בו כל דבר קשור, בצורה זו או אחרת, לדבר אחר. Graph Database מאמץ את רעיון הקשרים כבסיס לטכנולוגיה עליה הוא מושתת. להבדיל ממאגרי מידע אחרים אשר "מבזבזים" משאבים רבים על יצירת הקשרים בזמן הרצת השאילתה, Graph Database מאפשר לנהל מידע בעל קשרים רבים, ולבצע תחקור מורכב, מהיר ויעיל בזמן אמת.

שימוש ב Graph Database עוזר לארגונים להתמקד בקשרים בין הנתונים ולא בסידורם והופך את תהליכי קבלת ההחלטות למהירות באלפי מונים משימוש בדאטה בייס המסורתי.

פלטפורמת הגרפים של Neo4j היא המובילה בעולם ה Graph DB ומביאה את הגישה של קשריםתחילה לאפליקציות וניתוח נתונים ברחבי הארגון.

Neo4j מותאם במיוחד למיפוי, אחסון, וסקירת רשתות של נתונים מחוברים כדי לגלות הקשרים נסתרים וקשרים חבויים. בעזרת מיפוי אינטואיטיבי של נתונים והקשרים שביניהם, Neo4j משמש מנוע ליישומים חכמים בזמן אמת, שמתמודדים עם האתגרים הארגוניים הקשים ביותר כיום, כמו למשל:

 •  בינה מלאכותית (AI) ולמידת מכונה (machine learning)
 • האינטרנט של הדברים (IoT)
 •  התאמה אישית והמלצות בזמן אמת
 •  ניהול ישויות ארגוניות (MDM)
 • זיהוי וחקירת הונאות פיננסיות ואבטחת סייבר
 • ניהול ובקרה על רשתות פעולות IT.
 •  ניהול הגישה והרשאות.


מדוע Neo4j?
Neo4j מעניק יתרון תחרותי לאורך זמן בעזרת:

 • בניית יישומים חדשניים על ידי מינוף הערך הקיים בקשרים בין נתונים.
 • האצת חדשנות על ידי צמצום הזמן הדרוש ליצירת אפליקציות מורכבות
 • הפחתת עלות הבעלות הכוללת (Total cost of ownership) בהשוואה למערכות ניהול מסדי נתונים מסורתיות
 • קהילת פיתוח graph DB הגדולה בעולם: מעל מיליון הורדות, מעל 500 אירועים בשנה, מעל 50 לקוחות Global בלמעלה מ 50 מדינות

 

 

 

neo4j2

Neo4j – ה- Graph Data Base המוביל בעולם (היחיד שדורג בריבוע הקסם של גרטנר!)

Neo4j - Graph Data Base
היישומים החדשניים של אתמול היו מונעים על ידי Big Data , פריצת הדרך של מחר תהיה מונעת על ידי נתונים מחוברים!
Neo4j היא פלטפורמה NoSQL המסייעת לארגונים להתמקד בקשרים בין הנתונים ולא בסידורם והופכת את תהליכי קבלת ההחלטות למהירים באלפי מונים משימוש בדאטה בייס המסורתי.
פלטפורמת ה- GraphDB של Neo4j מאפשרת למפות ולנתח מידע בעל קשרים רבים, לבצע תחקור מורכב, מהיר ויעיל בזמן אמת, ולחצות רשתות של נתונים מחוברים בכדי לחשוף את הקשרים הנחבאים והבלתי צפויים.
 

יתרונות

 • מהירות - עד פי 1,000 מ -SQL
 • פשטות - קוד של מספר שורות מול שאילתות סופר מורכבות ב DB מסורתי
 • scalability וגמישות מירבית - מאפשר לבצע שינויים On the Fly בתוך ה DB
 

 
 

שימושים עיקריים

 • תחקור, זיהוי ומניעת הונאות- שימוש ב- Graph DB ממפה במהירות הבזק את הקשרים בין מאפייני ופעילויות של הלקוחות ומציף מעגלי הונאה בזמן אמת (Fraud Detection)
 • התאמה אישית והמלצות בזמן אמת בעיקר במסחר און ליין (Real Time Recommendation)
 • ניהול רשתות ארגוניות ותהליכי IT
 • IoT- ניהול קשרים בין המכשירים, הלקוחות, הרשת וההרשאות בזמן אמת.
 • Cyber security- מעקב ובקרה על עשרות מערכות סייבר במקביל ומציאת קשרים וסיבתיות של ההתקפות
 • ניהול ידע ארגוני- מבט של 360 מעלות על הלקוח והנתונים הארגוניים, מבלי לשכפל ולבנות טבלאות
 • בסיס ל- AI ו- Machine Learning- התבססות על Neo4j הופכת תהליכים אלו למהירים יותר ומאפשרת לחשוף תובנות בלתי צפויות


לקוחות לדוגמא

UBS, Zurich Insurance , רשויות מיסים,Wobi ,,Ebay,WallmartCisco, מנגנוני בטחון ועוד.

קבוצת יעל מייצגת בישראל את
Neo4j עם ניסיון רב בעבודה מול גופי בטחון, סייבר וגופים ממשלתיים.
השאירו פרטים בטופס ועם הניסיון שלנו והפלטפורמה של Neo4j תוכלו להקפיץ את הנתונים שלכם לשלב הבא!
 
neo4j
 
 
 
 
 
Spotfire - קבל יותר מהנתונים העסקיים בארגונך
Spotfire הינו כלי BI ויזואלי ודינמי לצורך ניתוח נתונים עסקיים, הכולל יכולות Data Mining וממנף פלטפורמות Big Data.
Spotfire מאפשר לארגון לענות על מספר רב של שאלות ממגוון מקורות מידע תוך שעות ספורות ומאפשר למשתמשים להגיב במהירות ובקלות למציאות העסקית המשתנה. כלי זה נחשב על ידי מיטב המומחים בתחום כמוביל את הדור הבא של ה-BI.

 BI - Business Intelligence (בינה עסקית) הינו תחום העוסק בארגון הנתונים שנאספו מהמערכות השונות בחברה ומאפשר את עיבודם, אחסונם וניתוחם תוך מתן יכולות תחקור גמישות ומתקדמות. המערכת ממצה את מאגרי הנתונים של הארגון ויוצרת סביבת עבודה הנשענת על מידע שוטף ומדויק עד כמה שניתן, המאפשר לארגון לממש את משאב הידע באופן גלוי ואפקטיבי. באמצעות יישום מודלים ממוקדים מאפשרת המערכת למנהלי הארגון לעסוק יותר בקבלת החלטות ופחות באיתור המידע ועיבודו הנדרש לשם כך. דבר אשר מתבטא בסופו של דבר בהגברת רווחיות, התייעלות, וצמיחה ארגונית. Spotfire הינו כלי לניתוח נתונים מתקדם בעל יכולות דינאמית וויזואליות, העונה על צרכי ניתוח המידע בארגון ומסתגל בקלות למציאות העסקית המשתנה. כלי זה נחשב על ידי מיטב המומחים בתחום ככלי המוביל את הדור הבא של ה-BI.

 

Spotfire BI Hebrew Brochure
Spotfire GIS BI Hebrew Brochure
Spotfire BI English Brochure

Business Rules Management System - BRMS הינה מערכת חוקה ארגונית תומכת החלטות, המאפשרת לארגונים לארגן את הידע בצורה של חוקים ממוחשבים. המערכת מנתחת את המידע השמור במסדי הנתונים של הארגון, מפעילה עליו את הידע והחוקים המוחזקים במסד הידע ומחזירה החלטות, מסקנות, המלצות והסברים. יכולות אילו מסייעות ביצירת אופטימיזציה של תהליכי קבלת ההחלטות בארגון. TIBCO BusinessEvent הינו פתרון ניהול אירועים מורכבים ועיבודם, המבוסס על חוקים ומאפשר לארגונים לנהל ולזהות תבניות משמעותיות מתוך אינספור האירועים המתרחשים ברחבי הארגון ובכך מסייע להגיע לקבלת החלטות בזמן אמת.

Google Enterprise Search הינו פתרון חיפוש לארגונים של גוגל, המספק יכולות חיפוש ואחזור נתונים מהיר למשתמש ברמת רלוונטיות וביצועים גבוהה ביותר. הפתרון משלב את ממשק המשתמש המוכר של גוגל ויכולות חיפוש חוצות ארגון. Google Enterprise Search מתקדם את הארגונים צד אחד קדימה לפרודוקטיביות העסקית. 

ידע הוא כח. מאגר הידע של חברה או ארגון הינו אחד המשאבים המרכזיים, המהווים מקור למובילות וליתרון תחרותי. אולם, הידע לבדו מהווה רק פוטנציאל. למעשה, היכולת ליישם את הידע בקלות יחסית של החלטות וביצוע, היא המאפשרת מימוש פוטנציאל זה.

שירותי  KM - Knowledge Management מאפשרים את ניהול הידע בארגון באמצעות הקמת תשתיות ומערכות ממוקדות לקוח לניהול הידע בארגון, הקמת מערכות לחשיפה ולניהול קשרים, יעוץ, אפיון ובניית תוכניות אב לניהול המידע והידע בארגון. חברת יעל תוכנה משווקת ומטמיעה פתרונות שונים בתחום ניהול הידע והינה בעלת ניסיון רב בתחום זה. ביעל, צוות מקצועי ומנוסה, המרכז את הפעילות בתחום זה ומציע ללקוחות החברה ערך עסקי ותחרותי רב.

 Mobile Entrée Brochure

Harmonie Hebrew Brochure