הקדמה

MyOps מובילה בשירותי ייעוץ ענן תוך מחויבות לגישה ממוקדת תוצאות, וראייה עסקית לצד התמחות טכנית. אנו מציעים שירותים מקיפים בתשתיות וב-DevOps, פיתוח ענן מקומי, דאטה ו- Generative AI לשיפור יעילות, אבטחה ותהליכים דיגיטליים מתקדמים.

MyOps מסייעת לארגונים רבים בפתרונות וניווט בעולם הענן, גם בפרויקטים המורכבים ביותר, עם הצלחה מדודה ומוכחת, והיא עושה זאת באמצעות שותפויות אסטרטגיות עם ספקיות הענן המובילות, מתודולוגיות צמיחה מואצות והתחייבות לתוצאות מוחשיות וניהול סיכונים יעיל.

קרא עוד

מה אנחנו עושים

תשתיות ו-DevOps

שירותי התשתיות וה-DevOps שלנו מקיפים מגוון של פתרונות המותאמים לשלל תוצאות עסקיות. בין אם המוקד הארגוני הוא מעבר מאובטח לענן, שיפור שיטות ה-DevOps ליעילות יותר, חיזוק רמת האבטחה בארגון, ניהול תשתיות מורכבות או אופטימיזציה של כלי אחסון – לנו יש את המומחיות לסייע לכם. אנחנו פועלים בגישה גמישה המאפשרת לנו לספק מענה לכל דרישה ספציפית, בין אם המטרה היא שיפור היבט מסוים של התשתית הארגונית ובין אם היא הצורך בפתרון מקצה לקצה.
קרא עוד

פיתוח מבוסס ענן

MyOps מספקת מגוון של אלטרנטיבות לחדשנות ולשיפור כלל הפעולות הדיגיטליות בארגון. השירותים שלנו הם בטווח הרחב שבין טרנספורמציה של שירותי מיקרו, סיוע במעבר ממבנים מונוליטיים לשירותי מיקרו בעלי אפשרות להרחבות ועד לאסטרטגיות מקיפות של אימוץ הענן. המומחיות שלנו מותאמת לכל צורך ארגוני ממוקד, בין אם זה שיפור של יישומים קיימים ובין אם מדובר באימוץ של טכנולוגיות חדשות, מבוססות ענן.
קרא עוד

דאטה ו- AI

שירותי הבינה המלאכותית שלנו תוכננו לספק היצע רחב או ממוקד, לפי הצורך הספציפי של כל פרויקט. אנחנו מציעים מומחיות בעיבוד מאגרי ביג דאטה גדולים במיוחד ועיבוד זרימת דאטה לשם שיפור יכולות ניתוח הנתונים של הארגון. הצוותים שלנו מפתחים תהליכי דיווח ודשבורדים מתוחכמים לשם קבלת תובנות מעמיקות אודות הפעילות העסקית בארגון. בנוסף, לצוותים שלנו מומחיות בתהליכי Machine Learning ובאימוץ בינה מלאכותית ויודעים לספק הדרכה ויישום עבור הטכנולוגיות המתקדמות בעולמות הללו. עוד כוללים הפתרונות שלנו אופטימיזציות לאחסון נתונים, המבטיחות ניהול נתונים יעיל וחסכוני.
קרא עוד

למה לבחור בנו?

שותפות אסטרטגית: ההבנה המעמיקה שלנו באקו-סיסטם של הענן, מספקת לארגונים את היכולת לזכות במשאבים מתקדמים ובאפשרויות נרחבות לצמצום רמת הסיכון של כל פרויקט.
צמיחה מואצת: המתודולוגיות שלנו מאפשרות תהליכים מואצים עבור כל ארגון הנמצא בדרך לענן, תוך היכולת להבטיח את עמידתו בחזית בשוק.
מחויבות לתוצאות: אנחנו מתמקדים בתוצאות בפועל, תוך התאמת האסטרטגיות שלנו ליעדים העסקיים של כל ארגון ולהצלחה מדידה.
ניהול סיכונים יעיל: אנחנו לא רק מבטיחים. אנחנו בפירוש מספקים אסטרטגיות טרנספורמציה דיגיטלית מאובטחת, הממזערת סיכונים וממקסמת תוצאות.
מומחיות מוכחת: המומחיות של הצוותים המקצועיים שלנו, היא הרבה מעבר להסמכות וכוללת שפע של ניסיון מעשי ומעמיק בפתרונות ענן.

שותפים