קצת עלינו

קבוצת Yael מציעה היום לארגונים בישראל שירותים מתקדמים בעולם הענן והמעבר לענן. השילוב של עשרות שנות פעילות עסקית עם שלל טכנולוגיות מסורתיות לצד יכולות גבוהות ומוכחות בטכנולוגיות חדשניות בפרויקטי ענן וטרנספורמציה דיגיטלית, היא שהופכת אותנו לבחירתם המועדפת של ארגונים רבים בשוק המקומי.
CloudNow היא הזרוע של קבוצת יעל העוסקת בתשתיות ענן ושירותי ייעוץ, פיתוח ותמיכה. היא אמונה על פרויקטים רבים המשלבים את טכנולוגיות הענן המתקדמות ביותר בטכנולוגיות הקיימות בארגון – ענן היברידי ובפרויקטים רחבים הכוללים מעבר מלא או הדרגתי לענן, וזאת לצד שורה של ערוצי שירות בתהליך המעבר.
אנשי CloudNow מתמחים בליווי, ייעוץ ויישום תשתיות ענן ומתן שירותי ענן, תכנון, ארכיטקטורה, ייעוץ, ניהול עלויות, מיגרציה, אבטחה ואוטומציה, ובשילוב כוחות עם מרכזי ההתמחות השונים בקבוצה, מאפשרים לארגונים לפתח ולבנות תשתיות, אפליקציות, יישומים דיגיטליים ו-APIs, המשולבים במערכות On-Premise ולמנף כלי ניתוח ו-BI מבוססי ענן.

קרא עוד

פתרונות

פרויקטים בענן

אנו מלווים ארגונים צעד צעד במסעם לעולם הענן, מתכנון אסטרטגיית הענן ועד להוצאתה אל הפועל השירותים שלנו לייעוץ בענן כוללים את תכנון המעבר לענן, תכנון פתרונות סקלביליים להרצת השירותים והאפליקציות אופטימיזציה של מערכות בענן, הקשחת מעגלי האבטחה, Disaster Recovery, FinOps, גיבוי המערכות, וניהול פרויקטי ענן מסוגים שונים.
קרא עוד

DevOps בענן

תחום ה-DevOPs כולל את תפעול אופרציות ה-IT באופן אוטומטי, ומבוסס על תהליכי CI/CD, בדיקות מתמשכות ואינטגרציה מתמשכת, הפצה ופריסה רציפה, הטמעה וניטור רציף של יישומי התשתיות והתוכנה לאורך כל חיי מחזור הפיתוח. השירותים שלנו כוללים בין היתר ניהול Microservices מבוססי Containers על גבי Kubernetes, בניית יישומים בארכיטקטורת Cloud Native וכלי קוד פתוח מתקדמים.
קרא עוד

שירותים מנוהלים

ארגונים רבים מעדיפים לנהל עצמאית את המעבר לענן, יש שיעדיפו מודל היברידי בו אנחנו נקים עבורם את תשתיות הענן ויש את אלה שיעדיפו להעביר את מלוא האחריות והטיפול אלינו, ללא כל עיסוק מצידם בניהול התשתיתי והטכנולוגי. בכל מודל שתבחרו, אנחנו כאן לשמש יד ימינכם בביצוע אופטימלי של תהליכי ענן - מטיפול בתשתית, דרך תמיכה, ניטור והתראה ועד לניהול כולל.
קרא עוד

יתרונות
ושירותים

ליווי פרויקטי ענן ותהליכי טרנספורמציה דיגיטלית
ניהול משאבי הענן באופן סקלבילי המותאם לצרכי הארגון
מומחיות בתחומי הענן השונים IaaS/PaaS/SaaS
ניסיון עשיר בשילוב פתרונות ענן במערכות הקיימות בארגון - Hybrid Cloud
יכולות אבטחה בענן על פי תקנים ודרישות רגולציה - Cloud Security Auditing Compliance
בקרת עלויות ואופטימיזציה של עלויות שוטפות - FinOps
ניהול ותכנון תקציב הענן מראש - ללא עלויות נסתרות
הבנה וניסיון עשיר בשילוב מערכות גיבוי בארכיטקטורת הענן
תהליכי ניטור, בקרה והגדרות ההתראה בענן, בהתאם לצרכי הארגון
תמיכה ושירות

שותפים