קצת עלינו

ניהול תוכן בעולם המחשוב הוא שם כולל לשורה של תהליכים וטכנולוגיות שנועדו לאיסוף, ארכוב, פרסום וניהול של מידע. בארגונים מכל סוג וגודל, קיימות היום כמויות אינסופיות של מידע המאוחסן על גבי פלטפורמות טכנולוגיות שונות, אשר ניתן לנהל את המידע המאוחסן בהן לכל אורך חייו באמצעות כלים ופתרונות מתאימים. לשם הגעה ליעילות עסקית ולשיפור עסקי מתמיד, משלבים המומחים שלנו את הידע שלהם בפתרונות ההופכים את התהליכים העסקיים לאוטומטיים ומיעלים תהליכים ידניים.
IFN מקבוצת Yael היא הזרוע המקצועית המתמחה בהטמעת מערכות לניהול תוכן ותהליכים בארגון. המומחיות שלנו ב-IFN לוקחת בחשבון את חשיבותו של מידע זמין וניהול חכם של התוכן הארגוני והתהליכים הארגוניים, תוך הבנה כי הם הבסיס לשיפור עסקי. בפרויקטים שלנו אנו משלבים ניהול תוכן באוטומציה עסקית על מנת להביא כל ארגון אל היכולת האופטימלית שלו ולהצלחה העסקית המקסימלית האפשרית.

קרא עוד
179,100
תהליכים ביום
398,000
דפים סרוקים ליום
2,500,000,000
מסמכים מנוהלים ביום
15,900
משתמשים ב-44 אתרים

פתרונות

Document Management

מסמכים מהווים חלק נרחב מהמידע הזורם בארגון ומשאבים רבים מושקעים בפיתוח יכולות ניהול התוכן והאוטומציה. הניסיון שצברנו ב-IFN מקבוצת Yael, מאפשר לנו להציע לארגונים את מיטב הכלים החדשניים בתחום ניהול המידע ותהליכי העבודה, חלקם של חברות מובילות וחלקם פותחו אצלנו, על בסיס ידע רב, ובהתאמה לשוק הישראלי. הפתרונות שלנו כוללים גם ניהול תוכן בענן, במובייל, בהיבטים של רגולציה ועוד.
קרא עוד

Content
Analysis

ההתמחות שלנו בתחומי ניהול התוכן והאוטומציה משלבת פתרונות לאיתור וניתוח תוכן המעניקה למנהלים ומקבלי החלטות בארגון את היכולת לקבל תמונה מקיפה של המידע, להעלות שאילתות ולהגיע לתובנות עסקיות בזמן אמת. באמצעות פתרונות מתקדמים אלה אנחנו מסוגלים לאתר כל פריט מידע מכל מקור שהוא, לפלג אותו לתחומים, לאחזר, לנתח אותו ולאפשר נגישות אליו מצד גורמים שונים.
קרא עוד

Business
Automation

תהליכי Business Automation מאפשרים לארגון לייעל תהליכי עבודה באופן משמעותי, לדייק אותם ולחסוך משאבים. בפרויקטים שלנו אנחנו משלבים מגוון פתרונות אוטומציה מתקדמים לניהול מסמכים ותהליכים עסקיים, אשר שמים את הארגון בחזית עולם הדיגיטל והטכנולוגיה, מאפשרים לו לעסוק פחות בתהליכים השגרתיים ולהתמקד בליבה העסקית.
קרא עוד

& RPA
Content Collection

RPA & Content Collection

פתרונות רובוטיים נועדו לייעל תהליכים תפעוליים החוזרים על עצמם בארגון. אלה הם פתרונות המאפשרים אוטומציה ואופטימיזציה של תהליכים באמצעות שילוב פעולות אנושיות במערכות הקיימות בארגון. ב-IFN מקבוצת Yael אנחנו נותנים מענה לצרכים של איסוף מידע רב, תוך שילוב אותן פעולות אנושיות בפתרונות Archiving ותוכן מתקדמים, לשם שיפור הביצועים העסקיים או לשם עמידה בתנאים רגולטיביים הכרחיים בזמן מוגבל.
קרא עוד

& Scanning
Indexing

Scanning & Indexing

פתרונות הסריקה והמפתוח ב- IFN מאפשרים לארגונים לבצע תהליכי סריקה מורכבים של כמות מסמכים רבה המגיעה ממקורות שונים כגון: חוזים והסכמים, חשבוניות ומסמכים עסקיים ולנהל אותם באופן יעיל על פי מחלקות וקטגוריות מוגדרות מראש ומותאמות לצרכי הלקוח. אלה פתרונות הכוללים הקמת חדרי סריקה ותהליכי מפתוח - Indexing - מדויקים לשליפה מהירה של מידע.
קרא עוד

Desktop
Management

IFN מציעה מגוון פתרונות המסייעים למשרדי עיריות, לשכות הנהלה ולשכות משפטיות לנהל מסמכים ומידע באופן מיטבי ומהיר, תוך חיסכון משמעותי במשאבים. אלה משולבים בפרויקטים המבוססים על טכנולוגיות חדשניות המאפשרות לארגון ליהנות מיתרונות של שיתוף מסמכים, תיוק ואחסון מסמכים, הפצה, סריקה מקומית, ניהול תהליכי אישור ושליפת מידע מהיר.
קרא עוד

Documentation & Technical Writing

Documentation & Technical Writing

Live Linx עוסקת בשירותי כתיבה טכנית, תיעוד ותרגום תוך הקפדה על פרטים, הבנת המוצר והטכנולוגיה שמאחוריו. החברה פועלת מזה 20 שנה ומעסיקה את מיטב הכותבים הטכניים בישראל. בפרויקטים שלנו בתחום זה, אנחנו מאפשרים בפרויקטים שלנו עם ארגונים מכל תחום - טלקום, הייטק, חברות סטארט אפ, רפואה, ביוטכנולוגיה, תעופה, ביטחון ועוד - יצירת תדמית ארגונית חיובית בעזרת צוותים בעלי ניסיון רב שנים.
קרא עוד
פתרונות נוספים

יתרונות
ושירותים

חברת IFN מובילה את תחום ה-ECM בישראל 12 שנים ברציפות על פי סקר דירוג חברת המחקר STKI
30 שנות ניסיון, 40 מומחים ו-50 לקוחות ECM/BPM
עשרות יישומי Business Automation בארגונים הגדולים במשק הישראלי
שילוב ניהול תוכן באוטומציה עסקית לשם השגת יעילות ארגונית מקסימאלית

בין לקוחותינו

שותפים

ערן גוטמן
מנהל מערכות מידע בשיכון ובינוי
"בהטמעת המערכת, יישמנו פלטפורמה אירגונית לשיתוף מידע, מסמכים ותהליכי עבודה אשר יביאו להתייעלות האירגון לעומת עבודת נייר שהיתה קודם. המערכת של IFN תשפר את הנגישות לאוסף מסמכי הבנייה הן לעובדי החברה והם ללקוחות רוכשי הדירות בשיכון ובינוי".
עופר חן
סמנכ”ל מערכות מידע, בשומרה חברה לביטוח
“מערכת ניהול המסמכים שהוקמה במחלקה המשפטית בשומרה הינה שלב ראשון בהקמת ארכיונים מקומיים, המנוהלים על ידי המשתמש. גישה זו תאפשר ניהול ממוכן של מסמכים רגישים ומסמכים שאינם מובנים בגמישות וביעילות, תוך הפחתת העומס מיחידת הסריקה והמפתוח”.
ירון יהב
מנמ”ר עיריית רמת גן
“כחלק מיישום החזון והאסטרטגיה העירונית שלנו, החלטנו ליישם ולהטמיע בכל אגפי העירייה את המערכת לניהול מסמכים. הפרויקט יאפשר לעירייה לנהל באופן מרוכז את כלל מסמכיה – הן הפנימיים והן אלה שאל מול התושבים – בצורה ממוכנת ודיגיטלית. הפרויקט יאפשר נגישות מהירה וממוקדת למידע”.

הצוות שלנו

משה (צ'יקו) יבניאל

סמנכ"ל בכיר בקבוצת יעל,
מנהל חטיבת IFN

עומר נחמיאס

מנהל פיתוח, IFN

משה אלבז

מנהל תשתיות, IFN

מיטל רפאל

מנהלת מוצר, IFN

זיו סלע

מנהל סיסטם, IFN

יולי קפלן

ראש צוות פיתוח, IFN

דן שניידרמן

מנהל פרויקטים

שרגא צייגר

מנהל פרויקטים

שאלות
ותשובות

מהו ניהול תוכן בהקשר של טכנולוגיית מחשבים?
ניהול תוכן בעולם המחשבים מתייחס לסדרה של תהליכים וטכנולוגיות שנועדו לאסוף, לאחסן ולנהל מידע. זה כרוך בשימוש בכלים ופתרונות מתאימים לניהול מידע כמו מסמכים, תמונות, מיילים המאוחסנים בפלטפורמות טכנולוגיות שונות לאורך הזמן.
כיצד מתמחה IFN מקבוצת יעל תוכנה בהטמעת מערכות ניהול תוכן ותהליכים?
IFN מקבוצת יעל מתמחה בהטמעת מערכות ניהול תוכן ותהליכים תוך התחשבות בחשיבות המידע הזמין וניהול חכם של תכנים ותהליכים ארגוניים. אנו משלבים ניהול תוכן עם אוטומציה עסקית כדי לייעל תהליכים ולהשיג הצלחה עסקית מרבית.
אילו סוגי פתרונות מציעה IFN לניהול מסמכים?
IFN מציעה פתרונות לניהול מסמכים ומידע בצורה אופטימלית ומהירה במיוחד בעולם הביטוח, בבנקים, לשכות מנהליות לשכות משפטיות ועוד. פתרונות אלו כוללים שיתוף מסמכים, תיוק ואחסון, הפצה, סריקה מקומית, ניהול תהליכי אישור ואחזור מידע מהיר.
כיצד IFN ניגשת לאוטומציה עסקית?
משלבת מגוון פתרונות אוטומציה מתקדמים לניהול מסמכים ותהליכים עסקיים, המאפשרים לארגונים לייעל את תהליכי העבודה, להפוך אותם למדוייקים יותר, לחסוך במשאבים ולהתמקד בליבה העסקית. אנו מציעים גם פתרונות רובוטיים למיטוב תהליכים תפעוליים שחוזרים על עצמם.
מהם פתרונות הסריקה שפותחו על ידי IFN?
פתרונות הסריקה של IFN מאפשרים לארגונים לבצע תהליכי סריקה מורכבים של כמות גדולה של מסמכים ממקורות שונים, כגון חוזים, הסכמים, חשבוניות ומסמכים עסקיים. פתרונות אלו כוללים הקמת חדרי סריקה, חילוץ אוטומטי של מידע מטפסים בטכנולוגיה OCR ותהליכי אינדקס מדויקים לשליפה מהירה של מידע.
מהם ההישגים והאישורים של חברת IFN בתחום ה-ECM?
חברת IFN מובילה את תחום ה-ECM בישראל כבר 12 שנים ברציפות לפי סקר הדירוג של חברת המחקר STKI. עם 30 שנות ניסיון, 40 מומחים, 50 לקוחות ECM/BPM, תוך הטמעה של עשרות אפליקציות עם אוטומציה עסקית בארגונים הגדולים במשק הישראלי.
כיצד IFN מטפלים בניתוח תוכן?
ההתמחות של IFN בניהול תוכן ואוטומציה כוללת פתרונות לאיתור וניתוח תוכן. זה נותן למנהלים ומקבלי החלטות את היכולת לקבל תמונה מקיפה של המידע, להעלות שאילתות ולהגיע לתובנות עסקיות בזמן אמת. אנו יכולים לאתר כל פריט מידע מכל מקור, לשלוף אותו, לנתח אותו ולאפשר גישה אליו על ידי גורמים שונים.
מהי הגישה של IFN לאיסוף תוכן ופתרונות רובוטיים?
הפתרונות הרובוטיים של IFN נועדו לייעל תהליכים תפעוליים חוזרים ונשנים בארגון. הם מאפשרים אוטומציה ואופטימיזציה של תהליכים באמצעות שילוב פעולות אנושיות במערכות הקיימות, שיפור הביצועים העסקיים או עמידה בתנאים הרגולטוריים הדרושים בזמן מוגבל.