קצת עלינו

קבוצת יעל היא מומחית בשלל תחומים טכנולוגיים ומובילה פרויקטי IT בארגונים מכל תחומי המשק. אחד החשובים שבהם הוא תחום אבטחת המידע והסייבר. בפרוייקטים שלנו בעולם זה, אנחנו משלבים שירות ייעוץ וליווי מצד מומחים בענפי האבטחה והסייבר, לצד שימוש בפתרונות של מיטב היצרניות בשוק אבטחת המידע. כל זאת, על מנת להעניק לגופים בישראל את המענה הטוב ביותר בנושאים של הגנה מפני גישה, שימוש, חשיפה, ציתות, שיבוש, העתקה או השמדה של מידע ומערכות מידע מצד גורמים שאינם מורשים או זדוניים ולספק סודיות, שלמות וזמינות של המידע ללא תלות בסוג המידע או בצורת האחסון, פיזית או אלקטרונית.
חברת Smartsoft המשמשת כזרוע אבטחת המידע של קבוצת יעל רכשה את חברת טריאד סקיוריטי העוסקת בעולם אבטחת המידע והסייבר, על מנת להרחיב את פורטפוליו הפתרונות והאפשרויות אותן מציעה הקבוצה לגופי אנטרפרייז. הקבוצה מציעה לחברות וארגונים מכל תחום, בשוק הישראלי והגלובלי, ניהול מקיף של פרויקטי אבטחה גדולים ומורכבים שיכללו, לצד עולם הכלים והפתרונות, גם ייעוץ וליווי מקצועי שוטף מצד מומחים בתחומי אבטחת המידע והסייבר.
חברת טריאד סקיוריטי עוסקת במתן שירותי ייעוץ וכוללת סל יועצים מומחים בתחומי אבטחת אפליקציות, בדיקות חדירה וסקרים ברמה האפליקטיבית, סקרי סיכונים לתשתיות ארגוניות וסביבות ענן, ארכיטקטורה מאובטחת, בדיקות חדירה ושירותי Red Teaming, ליווי לתקנים ורגולציות, עמידה בדרישות החוק ודרישות מקבילות בשוק הגלובלי וכן, שירותי ניהול מערכי אבטחת מידע (CISO As a Service). החברה מספקת שירותים בארץ ובעולם לגופים ממשלתיים, היי טק, מוסדיים, גופי בנקאות ושירותים פיננסיים, בריאות, בטחון ועוד.

קרא עוד

פתרונות

אבטחת
אפליקציות

אנחנו מומחים בעבודה מול מתודולוגיות אבטחת אפליקציות סדורות, במטרה לסייע לארגון ככלל ולמנהל אבטחת המידע והסייבר בפרט, להתמודד עם איומים קיימים ומתחדשים ברמת האפליקציות הארגוניות. זאת, תוך שיפור מתמיד של תהליכים ארגוניים ועסקיים רלוונטיים.
קרא עוד

אבטחת
תשתיות

גישתנו לתחום אבטחת התשתיות מתמקדת בחשיפת פגיעות וחולשות. זאת, במטרה לספק את תמונת המצב השוררת בתשתיות הארגון ביחס למצב המקובל והנדרש בתעשייה. סקרים שאנחנו מציעים לארגונים מכל תחום מורכבים ממספר תחומי בדיקה וניתן לבנות אותם בהתאמה לארגון: בדיקות חדירה תשתיתיות; בדיקות הקשחה ובחינת ארכיטקטורת הארגון; סקירת הקשחת מערכות האבטחה בארגון ועוד.
קרא עוד

אבטחת
תשתיות ענן

בשנים האחרונות מתבצע תהליך מיגרציה אינטנסיבי של חברות ממגזרים שונים לסביבות ענן והוסטינג, אשר מלווה בשורה של רגולציות ודרישות המקובלות בשוק, לשם אבטחתם. צוותי המומחים שלנו בטריאד סקיוריטי מקבוצת יעל, הם בעלי ידע ונסיון נרחב באבטחה בסביבות ענן, ובקיאים בשירות הכולל עבודת סקירה וארכיטקטורה מאובטחת לסביבות ענן והוסטינג שונות, אצל היצרנים / וונדורים המובילים בשוק.
קרא עוד

CISO
as-a-Service

ארגונים נאלצים להתמודד עם אתגרים שונים בתחומי אבטחת המידע והסייבר ובצורך לייצר סביבה ארגונית יציבה ומנוהלת. אנחנו מציעים ללקוחותינו שירותי CISO as a service, ניהול אבטחת מידע וסייבר כשירות שוטף לסיוע בהקמה, הובלה וניהול מערכת האבטחה הארגונית. השירות ניתן דרך השמה מלאה או חלקית (בהתאם לדרישה) כמו גם באמצעות שירותי מיקור חוץ מלאים.
קרא עוד

ניהול סיכונים,
תקנים ורגולציות

במציאות רגולטורית משתנה, נדרשים ארגונים לעמידה בדרישות אבטחה עבור תהליכים עסקיים בארגונים מבוזרים. אנחנו יודעים להציע ללקוחותינו תכנית להטמעת תהליכים ארגוניים ויצירת ארגון ושיטות אבטחת מידע וסייבר, עד למיצוב הרמה האבטחתית, ניהול תהליך הסיכונים ומיגור הפערים הקיימים ביחס לרגולציות והתקנים אליהם מחויב הארגון.
קרא עוד

יתרונות
ושירותים

One Stop Shop לאבטחת ארגונים ברמה הטכנולוגית, התהליכית והאסטרטגית של הארגון
היכרות מעמיקה עם מרבית כלי האבטחה המתקדמים של היצרניות המובילות בשוק
שירותי ייעוץ אובייקטיביים שאינם מחוייבים למותג או יצרן זה או אחר
אפיון, וליווי של פרויקטי אבטחת אפליקציות
ניהול פרויקטי אבטחת תשתיות תקשורת בסביבות On-Prem וסביבות Cloud
ליווי ארגונים בהיבטים של אבטחה והגנת סייבר במעבר לתשתיות בסביבות Cloud
ליווי ארגונים באימוץ של תקנים ורגולציות הנוגעות לתחומי אבטחת המידע והגנת סייבר

הצוות שלנו

נאור מורנו

מנכ"ל טריאד

אבי אורנשטיין

CTO וראש תחום אבטחת תשתיות, טריאד

טל ארגוני

ראש תחום אבטחת אפליקציות, טריאד

קובי בכר

ראש תחום רגולציות, טריאד