קצת עלינו

עד לא מזמן, היו Data ו-BI מילים נרדפות למידע תפעולי, חיבור נתונים בין מערכות על מנת לקבל תמונה ארגונית ואמיתית אחת. כיום, בעולם החדש, Data, BI, Analytics הן מילים נרדפות לעוצמה, חדשנות ויכולות. בעולם בו הלקוח הפך למרכז וראיית העתיד של צרכי הלקוח הפכה למטרה, יותר ויותר ארגונים מבינים כי על מנת לעמוד בתחרות המאתגרת אותה מציב להם השוק, עליהם להתחמש ביכולות המתקדמות ביותר. ארגונים מכל סוג וגודל, אם הם גופי סטארטאפ גמישים וחדשניים ואם הם גופים ציבוריים בעלי נטייה מסורתית – כולם כאחד מבינים את הצורך ביכולות אנליטיות של ניתוח המידע העסקי, יכולות BI, שימוש בכלי בינה עסקית, אוטומציה ובינה מלאכותית – AI, יכולות של למידת מכונה – ML, תובנות חיזוי וכיוב'.
גם בגזרה זו, מציעה קבוצת Yael ללקוחותיה, המגיעים מכל מגזרי המשק, פרויקטים בתחומי האנליטיקה, ה- BI, וה- Big Data – משלב בניית האסטרטגיה והאיפיון, דרך בניית מחסן (DWH) הנתונים, Data Mart או פלטפורמה וירטואלית לנתונים, תחקור וניתוח נתונים עם הפתרונות המובילים On Prem או בענן, Machine Learning ועד לויזואליזציה בכלי ה- Front End המתקדמים ביותר.
פתרונות הדאטה והאנליטיקה אותם אנחנו מציעים לארגונים מבוססים על מותגים מובילים בשוק הגלובלי. שימוש בכלים מובילים אלו, מאפשר לגופים עסקיים לזכות בשיפור משמעותי בתהליכי העבודה, ללמוד מתוך ה Know How הקיים במוצר ובידע של אנשינו ולהרחיב את ההיצע העסקי וההזדמנויות העסקיות שלהם, כמו גם להבין ולפרש את הכיוונים אליהם הולך השוק, טרנדים ומגמות צרכניות. לטובת הפרויקטים הללו, אותם אנחנו מנהלים משלב המכירה ועד לשלב ה-Delivery, אנחנו מגייסים את היכולות שלנו כקבוצה – מומחיות בתחום הענן, יכולות בעולמות הטרנספורמציה הדיגיטלית, יכולות של אינטגרציה של מידע, נתונים ומערכות, הבנה וניסיון בעולמות אבטחת מידע ועוד.

קרא עוד

פתרונות

BI, Big Data
Analytics &

BI, Big Data & Analytics

ההתמודדות עם מידע המגיע ממקורות שונים ובכמויות גדולות והצורך של ארגונים לנתח אותו ולקבל תובנות עסקיות, אפשרי בזכות כלים מתקדמים של תחקור ורמה גבוהה של מומחיות. מומחי קבוצת Yael בעולמות הדאטה והאנליטיקה מובילים פרויקטים גדולים בארגונים, תוך הגדרה מדויקת של צרכים בעולמות הביג דאטה, ה-BI וניתוח המידע, לצד מומחיות בתשתיות מתקדמות וארכיטקטורה חדשנית בעולם הענן.
קרא עוד

שירותי
Data Science

עולם ה-Data Science עושה שימוש בכלי למידת מכונה (ML) ואינטליגנציה מלאכותית (AI) על מנת לנבא מהלכים ושינויים המתרחשים בשוק ובכך מעניק לארגונים את יכולות ההובלה בתחרות העסקית. המומחים שלנו הינם בעלי ידע רב בעולמות אלו המשלבים אלגוריתמים ומודלים סטטיסטיים ובניהול פרויקטים מתקדמים העושים שימוש בכלי מידע שונים, שפות תכנות שונות וניתוח חכם על מנת לקבל מקסימום תובנות מהמידע ומהקשריו.
קרא עוד

Data
Integration

המומחים שלנו מלווים ארגונים בפרויקטים מאתגרים בתחום אינטגרציית המידע - שילוב של מידע ממקורות שונים באמצעות יצירת מאגר אחיד שיתאים לסביבות הטכנולוגיות בהן עובד הארגון. סביבות ענן שונות כגון Snowflake, Microsoft Azure, GCP מהוות את הבסיס לפרויקטים הללו המבוצעים מקצה לקצה, וכוללים את התכנון ואת הביצוע, בשילוב פתרונות של מיטב הספקים בעולם.
קרא עוד

Data
Virtualization

יותר ויותר ארגונים ניצבים בפני האתגר הטכנולוגי לאינטגרציה של המידע - יצירת מאגר נתונים ארגוני אחיד. בגישה המסורתית של בניית מחסן נתונים, משימות אלה הן מורכבות, עתירות עבודה ומשאבים. וירטואליזציה של הדאטה היא טכנולוגיה מיוחדת לאינטגרציית מידע המאפשרת גישה מהירה ובזמן אמת למידע המגיע ממגוון מקורות נתונים במקום אחד.
קרא עוד

Marketing
Automation

קבוצת יעל מתמחה בפתרונות מתקדמים בעולמות של ניהול השיווק, השירות והתפעול הכוללים ייעוץ, אפיון מעמיק, הטמעה והדרכה של פתרונות Marketing Automation ו- Campaign Management של החברות המובילות. פתרונות אלו מאפשרים לנהל מערכי שיווק, מסע לקוח - שיווק ממוקד לקוח ABM, אוטומציה של קמפיינים, ותכנון תקציב לצד פתרונות Real Time Decision Making.
קרא עוד

ניתוח
פעילות גולשים

כלים טכנולוגיים מתקדמים היודעים לנתח את פעילות המשתמש והגולש בנכסים הדיגיטליים של הארגון מאפשרים למקסם את הפוטנציאל להפיכתה של כל אינטראקציה למכירה בפועל. זה קורה דרך ניתוח התנהגות המשתמשים/הצרכנים בעזרת כלי אנליטיקס מובילים דוגמת Mixpanel שמספק מידע על מעורבות משתמשים וכתוצאה, מידע ויזואלי ופשוט לתחקור ולהבנה, לשם מטרות שיווקיות ועסקיות.
קרא עוד

יתרונות
ושירותים

ניתוח, הגדרת צרכים וגיבוש אסטרטגיית המידע הארגוני
מומחי Data Science הבקיאים בשפות תוכנה שונות ובשימוש כלי ניתוח מתקדמים
ניהול וביצוע פרויקטים גדולים ומקיפים בתחומי הביג דאטה, BI והאנליטיקה
פתרון לגופי בנקאות ואשראי לשם מענה לרפורמות ורגולציות הקיימות בשוק
התמחות בכלי Data כגון: Operational Data Store, Data Governance, התממת נתונים וכד'
פרויקטי marketing automation עם הפתרונות המתקדמים ביותר
פתרונות בתחום ניתוח פעילות גולשים בנכסים הדיגיטליים

הצוות שלנו

אורית קניגסברג

סמנכ"לית בכירה בקבוצת יעל,
מנהלת חטיבת All Data

אמיתי כהן

מנהל אגף Data & Analytics,
חטיבת Finance & Analytics

גיא אופק

סמנכ"ל מכירות,
חטיבת Finance & Analytics

ארנונה ברלב

מנהלת תחום אנליטיקה,
חטיבת Finance & Analytics

ישראל גודל

מנהל תחום Marketing Intelligence, חטיבת Finance & Analytics

שחר אלבס

סמנכ"ל בכיר, מנהל תחום רגולציה ומאגרי מידע, חטיבת Finance & Analytics

בין לקוחותינו

שותפים