קצת עלינו

סמארטסופט מקבוצת Yael, מתמחה בפתרונות אבטחת מידע מתקדמים עבור ארגונים גדולים ומורכבים.

בין שלל הפתרונות אותם אנו מציעים ניתן למצוא מוצרי הזדהות חזקה, פתרונות הרשאה ובקרת גישה, Single Sign On-SSO, פתרונות עבור טיפול בנוזקות לצד שירותי ייעוץ בתחום הסייבר.

אנחנו מחוייבים לשירות המציב את משתמש הקצה במרכז ומאפשר לו גישה נוחה למידע ויכולת מיידית לביצוע מגוון פעולות. מרכז השירות שלנו, המעניק שירות אישי לשורה ארוכה של ארגונים, זמין 7 ימים בשבוע ולאורך 24 שעות ביממה. בימים אלה מספקים הצוותים של SmartSoft פתרונות עבור חיבור עובדים וספקים מהבית ולשליטה ועבודה מרחוק, באופן מאובטח.

אנו ב-SmartSoft מנהלים שותפויות עם החברות המובילות בעולם האבטחה ביניהן Stratodesk ,BeyondTrust ,Imprivata ו-Pcysys.

קרא עוד

פתרונות

ניהול הרשאות גישה
Endpoint Security

ניהול הרשאות גישה
Endpoint Security

ניהול המידע הארגוני ובקרה עליו, שחשיבותם אינה מוטלת בספק, מתאפשרים הודות לשורה של פתרונות מתקדמים אותם אנו מציעים, המייצרים רמה גבוהה של אבטחה עבור המידע הארגוני והגישה לנכסי הארגון. פתרונות אלה מייצרים בקרה אופטימלית על הגישה למידע, מניעה של דליפתו, צמצום מספר בעלי ההרשאות הגבוהות בגישה אליו, הגנה עליו מפני חדירת תוכנות זדוניות, פגיעה בו וגניבתו.
קרא עוד

תחנות עבודה רזות
Thin Client

תחנות עבודה רזות
Thin Client

כיום, שואפים ארגונים רבים לצמצם את עלויות המיחשוב שלהם דרך מעבר ל"תחנות קצה רזות". על מנת להימנע מרכישה של תחנות כאלה ולהוסיף הוצאות ארגוניות, באים פתרונות הגישה המאובטחת מרחוק של סמארטסופט ומאפשרים להימנע מ"ניהול כפול" באמצעות פתרונות מתקדמים ההופכים כל תחנת קצה קיימת ל"תחנה רזה". כל תחנה כזו מנוהלת ממקום אחד מרכזי ברמה גבוהה של אבטחה ומאפשרת לחסוך משאבים יקרים.
קרא עוד

אבטחה מרחוק
Remote Access

אבטחה מרחוק
Remote Access

השימוש בכלי מאובטח אחד בלבד אותו אנחנו מציעים ליצירה של חיבור מאובטח מרחוק קורה בפרויקטים בהם משולב הפתרון של BeyondTrust לתמיכה מיטבית במערכות כגון: Windows ,Mac ,Linux ,iOS ,Android, התקנים על גבי הרשת ושאר חלקי ציוד. BeyondTrust מציע גישה "מועדפת" מרוחקת - Privileged Remote Access - ומנהל, בודק ומנהל מעקב של גישת משתמשים ללא VPN.
קרא עוד

כניסה אחודה
IdAM AM/SSO

ברוב הארגונים מצויים היקפים גדולים של פריטי מחשוב ומערכות תוכנה כשבקצה השרשרת מצויות הסיסמאות, שהפכו לחוליה החלשה בתמונה הארגונית. פתרונות אבטחה מתקדמים, המשולבים בפרויקטים שלנו, מתמודדים עם הסכנות שבניהול סיסמאות ומקלים על צוותי האבטחה בארגונים, דרך הטמעת כלים לניהול חכם של מאגר הסיסמאות, ללא התערבות ביישומים ובתשתיות.
קרא עוד

פתרונות
Cyber

אבטחת סייבר הפכה לקריטית בשנים האחרונות בארגונים המתמודדים עם מידע רגיש ובכלל. לצד ניהול מקיף של פרויקטי, כלים ופתרונות מתקדמים של אבטחת מידע, מציעה קבוצת Yael לארגונים גם את המומחיות שלנו בתחומי הסייבר. זה כולל ליווי וייעוץ, ארכיטקטורה מאובטחת, אבטחת אפליקציות, סקרי סיכונים לתשתיות ארגוניות וסביבות ענן, בדיקות חדירה, ליווי לתקנים ורגולציות ועוד.
קרא עוד

יתרונות
ושירותים

ניהול פרויקטים בעולם אבטחת המידע המשלבים את הפתרונות המתקדמים בעולם
ידע מקיף בהטמעת כלים לניהול חכם של מאגר הסיסמאות בארגונים
אופטימיזציה להוצאות הכרוכות בכלי אבטחה
שירותי ייעוץ בעולם הסייבר
ליווי ותמיכה בארגונים ליצירת עבודה מרוחקת ומאובטחת של עובדים
פרויקטים גדולים המנוהלים בידי צוותי מומחים בעלי ניסיון עשיר בעולם אבטחת המידע
מרכז תמיכה המעניק שירות אישי לארגונים 24/7

הצוות שלנו

יואב הורניק

מנכ"ל סמארטסופט

יאיר גסיטוע

מנהל מכירות, סמארטסופט

יניב שלום

מנהל Profesonal Servises, סמארטסופט

רחוב עתיר ידע 9, כפר סבא 4464309 | טלפון: 09-7639333 | פקס: 077-5355667

בין לקוחותינו

שותפים