קצת עלינו

רילקומרס, היא מהחברות הבולטות בישראל בתחום פיתוח אתרי אינטרנט ואפליקציות מובייל, החברה נוסדה בשנת 1999 כחברת פיתוח בטכנולוגיות Web ו-Mobile והיא חתומה על פרויקטי דיגיטל מהשורה הראשונה שנעשו בישראל מאז פרץ מדיום האינטרנט לחיינו.
כוחה של רילקומרס נובע ישירות מההון האנושי של עובדיה ומישום תפיסה של איכות התוצרים, מעל לכל. תוצר מדיניות זו הוא צוותי פיתוח מעולים, המסוגלים לממש בהצלחה את המערכות המורכבות והמתוחכמות ביותר.
מבין כל מרכיביו של המוצר הדיגיטלי, שמה רילקומרס את הדגש על הפיתוח הטכנולוגי, מתוך הבנה שהמדיום הדיגיטלי הוא מדיום טכנולוגי ולטכנולוגיה השפעה ישירה על כל מרכיביו של מוצר דיגיטלי מנצח: חווית המשתמש, מהירות, יציבות, תקלות ואורך חייו של המוצר.

קרא עוד

פתרונות

פיתוח
אתרי אינטרנט

הצוותים של רילקומרס מקבוצת Yael, הם אנשי מקצוע בעלי הבנת עומק של מערכות דיגיטל גדולות ומורכבות, ובעלי ניסיון רב באינטגרציות למערכות ליבה, תהליכי עבודה בארגונים ובניית מוצרים שנועדו לעמוד בעומסים כבדים ובדרישות אבטחת מידע מחמירות. יכולות אלה הופכות את החברה לשותף הדיגיטל המועדף עבר רבים מהארגונים הגדולים במשק, ביניהם בנקים, חברות ביטוח, חברות e-commerce ו-Retail מובילות.
קרא עוד

פיתוח אפליקציות
Mobile & Web

פיתוח אפליקציות
Mobile & Web

רילקומרס מקבוצת Yael היא מומחית בפיתוח אפליקציות מובייל בעלות ערך מוסף גבוה למשתמשים. מבחינה טכנולוגית, ההעדפה שלנו היא פיתוח בטכנולוגיות קוד פתוח ובראשן React Native. האפליקציות המפותחות אצלנו מצטיינות בחוויית לקוח פשוטה, נוחה, זורמת ואינטואיטיבית, בעיצוב מהודק ובביצועים מעולים.
קרא עוד

חוויית משתמש
UX/UI

פיתוח מוצרים דיגיטליים מחייב הבנה עמוקה של העדפות משתמשי הקצה וניתוח התהליכים אותם הם חווים בעת שימוש באתר/אפליקציה. רילקומרס מאפיינת את חוויית הלקוח (UX) ומעצבת את ממשק המשתמש (UI) בעזרת סטודיו הבית המעולה שלה - UniqUI. יוניק יו.איי הוא סטודיו בוטיק, אחד הנחשבים בתעשיה, וידוע במקצועיות ובאיכות הגבוהה של תוצריו.
קרא עוד

הנגשת
אתרי אינטרנט

חוק הנגישות מחייב ארגונים להתאים אתרים ואפליקציות לדרישות התקן הישראלי. כמו כל תקן, בבסיסו עומדות הנחיות מחייבות שחלקים נרחבים מהן מבוססי טכנולוגיה. לרילקומרס התמחות בהנגשת אתרים ואפליקציות, גם דרך הנגשה שלהם ישירות באמצעות קוד וגם דרך הנגשה שלהם באמצעות תוסף הנגישות הייעודי של User1st.
קרא עוד

הקמת צוותי
Nearshore ו-QA

״דעת" היא זרוע ה-Nearshore של רילקומרס, בעזרתה מציעה החברה שירותי פיתוח תוכנה בטכנולוגיות דיגיטל ובדיקות תוכנה במתכונת של מיקור חוץ. "דעת" הוא מרכז פיתוח ובדיקות המעסיק מהנדסות ובודקות תוכנה חרדיות הפועל משנת 2008 ועובד לצד שורה מגוונת של ארגונים וחברות - מארגונים גדולים ועד חברות טכנולוגיה צעירות.
קרא עוד

יתרונות
ושירותים

פיתוח אתרי אינטרנט מורכבים ומוקפדים כולל אתרי מסחר אלקטרוני ואפליקציות מובייל
מומחיות בהנגשת אתרים לבעלי מוגבלויות וצרכים מיוחדים דרך Accessibility Solutions
עיצוב ואפיון חוויית המשתמש בהיבטים של UX ושל UI, כולל הדרכות UX מקצועיות לארגונים
ידע בכל סוגי האפליקציות - iOs אנדרואיד, אפליקציות Cross-Platform ואפליקציות Native
מחלקת אנליטיקס לניתוח פעילות אתרים וגולשים לשם שיפור ביצועים ותוצאות
עבודה מול כל מגזרי המשק - בנקים, חברות ביטוח, בתי השקעות, חברות קמעונאות, חברות תקשורת ועוד
צוותי פיתוח מעולים הבקיאים ומנוסים בהטמעות מוצלחות של פרויקטים מורכבים

הצוות שלנו

שרון קורן

מנכ"לית רילקומרס

נילי גולדשטיין דוידוביץ

מנכ"לית דעת

לירון אלדר

מנכ"לית יוניק יו איי

אלון חסון

מנהל פיתוח אפליקציות ופרויקטים, רילקומרס

הילה קורן

מנהלת פיתוח,
רילקומרס

מאי שהם

מנהלת מש"א וגיוס,
רילקומרס

יעל איילון

מנהלת פיתוח ופרויקטים צוות לאומי, רילקומרס

בין לקוחותינו

מנחם בגין 48, תל אביב 6618004 | טלפון: 03-6888320