קצת עלינו

העולם הפיננסי עושה שימוש נרחב בכלים טכנולוגיים שונים, בין אם מדובר בגופים פיננסיים ובין אם מדובר בפונקציות העוסקות בהיבטים הפיננסיים בתוך כל ארגון מכל תחום. מורכבות העולם הפיננסי, שנוצרת בשל תחרותיות גדולה, שווקים בינלאומיים נפתחים ומתפתחים, רגולציה משתנה, דינאמיות של כלכלה ושל טכנולוגיה – מחייבת ארגונים לגייס לעצמם את הפתרונות המתקדמים והמקיפים ביותר, על מנת לעמוד בחזית השוק. עם שינויים אלה, הפכה משרת סמנכ"ל הכספים בשנים האחרונות ליותר מורכבת מבעבר ולמרכזית בארגון ולכזו הדורשת עמידה גם באתגרים טכנולוגיים.
קבוצת יעל מציעה לארגונים בשוק המקומי את מיטב הכלים הטכנולוגיים לאנשי הכספים באמצעות המומחים בתחום, לצד שירותי ייעוץ, תמיכה וליווי בתהליכים שמטרתם לשפר את היכולות הארגוניות וההיבטים הפיננסים. שורת פתרונות אלו מסייעים לסמנכ"לי הכספים, החשבים והגזברים במטלות המורכבות המלוות את עבודתם השוטפת.

קרא עוד

פתרונות

ניתוח
ותכנון פיננסי

Jedox הוא פתרון חכם לתכנון פיננסי המתמחה בתכנון תקציב ותזרים מזומנים, ניהול הוצאות והכנסות, חוזה ביקושים ואפילו תכנון כוח האדם, זאת, תוך שימוש בכלי AI לחיזוי סטטיסטי ויכולת התממשקות מושלמת למגוון מערכות. קבוצת יעל היא נציגתה הרשמית של החברה בישראל ומנהלת בעזרתו פרויקטים המציבים ארגונים ביתרון משמעותי בשוק תחרותי.
קרא עוד

אוטומציה של
דוחות כספיים

פתרון לאוטומציה של דוחות כספיים באמצעות ממשק אונליין למערכות ה-ERP הקיימות בארגון, המאפשר לייבא את המידע הרב לגיליון אחד ולבצע בו ניתוח פיננסי משופר ומקוון בזמן אמת. Spreadsheet server מיועד לחשבים ולמנהלי כספים המבקשים לבצע real time analysis ואנליזות על גבי נתונים המגיעים ממערכות ERP ממגוון מקורות במקביל, באופן קצר יותר ומדויק יותר.
קרא עוד

איחוד
דוחות כספיים

פרויקטים בארגונים גדולים ומורכבים בעולם הפיננסי משלבים את יכולותיו של Jedox לאיחוד מלא של דוחות סטטוטוריים, ולסיוע בתהליכים המחייבים פתרון לרגולציה וכללים חשבונאיים מורכבים. באמצעות המנוע החכם של Jedox ניתן לייצר סימולציות של תרחישים עסקיים ותרחישים חשבונאיים, KPI שונים המבוססים בחלקם על נתונים חשבונאיים בצד נתונים תפעוליים והצגתם באמצעות Dashboard חכם.
קרא עוד

עריכת
דוחות כספיים

מערכת CDM המיוצרת בחברת Certent בה אנו עושים שימוש בפרויקטים בעולם הפיננסי, היא מערכת Disclosure Management הנפוצה בישראל לעריכת דוחות כספיים, לאוטומציה של הדוחות ושל נתונים ממקורות שונים ולעבודה סימולטנית בין גורמים המעורבים בהכנתם. בנוסף, יודעת המערכת להפיק דוחות XBRL ו- iXBRL ומהווה פתרון מושלם לגופים גדולים בהתמודדות עם תקני דיווח.
קרא עוד

ניהול סיכונים
SOX

שירות ייעוץ וליווי של קבוצת יעל המאפשר לחברות להיצמד לתקן Sarbanes Oxley המסדיר את הבקרה על התהליכים העסקיים בארגון. השירות מבוצע בידי אנשי מקצוע מיומנים ומלווה ארגונים בדרך לאימוץ התקן תוך התרעה על כשלים, הגדרת סיכונים ובקרות, בדיקת אפקטיביות הבקרה הפנימית והגעה לאופטימיזציה של התהליך העסקי.
קרא עוד

XBRL
Reporting

בקבוצת יעל מומחים המלווים ארגונים בתהליך אימוץ תקן XBRL לדיווח פיננסי מדויק אשר הדרך אליו מחייבת ידע מעמיק וניסיון בשפת קוד, עליה מבוסס התקן. קבוצת יעל מעסיקה מומחים הבקיאים בתקן הצובר מרכזיות בעולם ומסייעת להם לעמוד בדרישות הרגולטור ולהשיג יתרון בשוק תחרותי בעולם הפיננסי.
קרא עוד

יתרונות
ושירותים

ניהול פרויקטים לאוטומציה של דוחות כספיים ותהליכים פיננסיים מורכבים, לשם יעילות ארגונית
הובלת פרויקטים להטמעת כלים טכנולוגיים מתקדמים, דוגמת Jedox, בשירות העולם הפיננסי
צוותי מומחים בעלי ניסיון והיכרות עומק עם העולמות הפיננסיים, המיסוי, החקיקה והטכנולוגיה הכרוכה בהם
שירות ייעוץ וליווי בעולמות ניהול הסיכונים
שילוב כלים טכנולוגיים מתקדמים לשירות עולמות ניהול כוח האדם
הובלת פרויקטים לאימוץ טכנולוגי מלא של תקנים בינלאומיים הנוגעים לעולם הפיננסי

הצוות שלנו

אורית קניגסברג

סמנכ"לית בכירה בקבוצת יעל,
מנהלת חטיבת All Data

זאב פסקין

מנהל תפעול,
חטיבת Finance & Analytics

גיא אופק

סמנכ"ל מכירות,
חטיבת Finance & Analytics

עידן פלג

מנהל תחום
Reporting Finance Solutions,
חטיבת Finance & Analytics

יגאל שוורץ

מנהל תחום פריוריטי,
חטיבת Finance & Analytics

בין לקוחותינו

שותפים