קצת עלינו

חברות פיננסיות בעולם מוציאות עשרות מיליוני דולרים בשנה על ציות לדרישות הרגולטורים (לפי הערכות – כ-70 מיליארד דולר בשנה רק בארה"ב). הסביבה הרגולטורית של השנים האחרונות מתפתחת ללא הפסקה ופתרונות הרגולציה הטכנולוגית הופכים להכרח. חברות שונות מפתחות כלים טכנולוגיים חדשניים לשם אוטומציה של תהליכי הציות לרגולציה ומסייעים לארגונים בשיפור התהליך, הפחתת העלויות הכרוכות בו, שיפור התיאום בין חלקי הארגון וכפועל יוצא, מספקים את הצורך של הרגולטור ואת זה של לקוח הקצה.
הפתרונות הטכנולוגיים שנולדו כדי לתת מענה לרגולציה של חברות האנטרפרייז כמו גם לחברות בעולם הפיננסים וחברות הפינטק הנדרשות לרגולציה הזו, נסמכים על יכולות ביג דאטה, על למידת מכונה (machine learning) ועל אלגוריתמים חכמים ומאפשרים ציות לרגולציה שכולל סקירה מתמדת של הסביבה העסקית, ניטור ובדיקה רציפים של תהליכי הציות ודיווחים רגולטוריים, לצד אוטומציה של תהליכים ואמצעי בקרה לשם השגת יתרון על פני המתחרים, חוויית לקוח טובה יותר, פיתוח מוצרים המבוססים על טכנולוגיות מתקדמות כמענה ליישום מהיר עם גמישות לשינויים הן ברגולציה והן שינויים פנים ארגוניים.
הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים שפותחו לשם כך בקבוצת Yael באים לתת מענה לצורך זה. בקבוצה פותחו פתרונות מתקדמים כגון ניוד בין בנקים באונליין, דיווח נתוני אשראי לבנק ישראל לצורך דירוג אשראי של לקוחות פרטיים בבנקים ובחברות האשראי, פתרון לעולם הבנקאות הפתוחה ופתרונות לרגולציות XBRL, iXBRL ו-SOX. כל אלה, המתבססים על יכולות טכנולוגיות חכמות ומתקדמות, מספקות דרך למענה הולם לדרישות הרגולטור ופועל יוצא, מכניסים לארגון גמישות, יעילות ושירותיות החיוניים ללקוחות הקצה.

קרא עוד

פתרונות

ניוד חשבונות
בין בנקים

אחד הפתרונות הטכנולוגיים שפותחו לאחרונה בעולם הדאטה נולד בקבוצת Yael כדי לשרת את גופי הבנקאות ונחשב למהפכה בעולם זה - פתרון לניוד מהיר של חשבונות בנקים שפותח לשם מענה לרגולציה אליה מחויבים גופי הבנקאות והאשראי לפי רפורמת בנק ישראל (2019) ומשרד האוצר, אשר שמה את הלקוח במרכז ומאפשרת לו, במסגרת תחרות פתוחה וחופשית, מעבר קל ופשוט בין בנקים.
קרא עוד

דיווח
נתוני אשראי

מהפכה צרכנית נוספת היא חוק נתוני האשראי להנגשת פעולות בנקאיות. בבסיסו, "מאגר נתוני האשראי" - המסדיר את הדרכים לשיתוף בנתונים ובמידע על לקוחות בין הגופים הפיננסים. חוק נתוני האשראי קובע איך ייאסף וינוהל והוא מלווה במערכת שלמה של רגולציה. לשם צליחת התהליך, פיתחה קבוצת Yael את מערכת אקטיביו המספקת מענה טכנולוגי מקיף לנושא.
קרא עוד

בנקאות
פתוחה

תפיסה עסקית של כלכלה חדשה מחייבת מתן אפשרות להעברת מידע פיננסי של אדם, בהסכמתו, לצד שלישי. התפיסה המתבססת על "תקן ברלין" נקראת בנקאות פתוחה ומצריכה את התאמת התשתיות הטכנולוגיות של הגופים הפיננסיים ליצירת מענה הולם לדרישות הרגולטור. המומחים של קבוצת Yael מספקים לארגונים הללו פתרונות ליישום הרגולציה ומלווים אותם ליישום נכון.
קרא עוד

ניהול סיכונים
SOX

שירות ייעוץ וליווי של קבוצת יעל המאפשר לחברות להיצמד לתקן Sarbanes Oxley המסדיר את הבקרה על התהליכים העסקיים בארגון. השירות מבוצע בידי אנשי מקצוע מיומנים ומלווה ארגונים בדרך לאימוץ התקן תוך התרעה על כשלים, הגדרת סיכונים ובקרות, בדיקת אפקטיביות הבקרה הפנימית והגעה לאופטימיזציה של התהליך העסקי.
קרא עוד

XBRL
Reporting

בקבוצת יעל מומחים המלווים ארגונים בתהליך אימוץ תקן XBRL לדיווח פיננסי מדויק אשר הדרך אליו מחייבת ידע מעמיק וניסיון בשפת קוד, עליה מבוסס התקן. קבוצת יעל מעסיקה מומחים הבקיאים בתקן הצובר מרכזיות בעולם ומסייעת להם לעמוד בדרישות הרגולטור ולהשיג יתרון בשוק תחרותי בעולם הפיננסי.
קרא עוד

עומדים לפני רגולציה ממשלתית? השאירו פרטים ונשמח לסייע.

בין לקוחותינו