קצת עלינו

העולם הטכנולוגי רץ קדימה במהירות. ארגונים מאמצים את הפתרונות הטכנולוגיים החדישים ביותר כדי שאלה, יסייעו להם בעולם עסקי תחרותי. טכנולוגיות חדישות של ענן, דיגיטל, ביג דאטה, AI ,Data Virtualization ועוד נכנסות היום לכל מערכת ארגונית, ובמקביל, כלים טכנולוגיים רבים מגיעים אל "קצה חייהם". תפקידה של האינטגרציה בתהליכים הללו הוא לבצע חיבור, תקשורת בין המערכות השונות, כך שהישן והחדש "ישוחחו זה עם זה" ושכל המערכות הטכנולוגיות של הארגון יסתנכרנו באופן מושלם. רבים חוששים מפרוייקטי האינטגרציה ולא בכדי. אלה הם פרוייקטים מהמורכבים והמסועפים הקיימים בעולם הטכנולוגי. אולם, בחירה בשותף נכון בעל ניסיון רב וראייה מרחבית של כלל המערכות בארגון יכולה להבטיח כי בהשלמת תהליך האינטגרציה דברים הופכים פשוטים יותר ולא ההיפך, ופה אנחנו נכנסים לתמונה.
אינטגרציה היא עולם ומלואו. היא מחייבת הסתכלות רוחבית על התמונה המלאה, הבנת עומק ולמידת הארגון בו נדרש התהליך, היכרות מעמיקה עם כלי האינטגרציה השונים הקיימים בשוק וכדי ליישם את כל אלה, היא בעיקר מחייבת ידע וניסיון. תהליכי אינטגרציה מחייבים אפיון מחדש ואסטרטגיה שתתאים ותשתלב במערכות הליבה הארגוניות. לקבוצת Yael הידע, הניסיון והמומחיות בהובלת פרויקטי אינטגרציה בגופים מכל שדרות המשק הישראלי, אלה הפרטיים ואלה הציבוריים. עשרות שנות הניסיון שלנו כוללות הובלת תהליכים מורכבים רצופי הצלחות בפרויקטי הסבה, שדרוג או מעבר לענן ועשרות מומחים המאפשרים לארגונים מכל סוג לזכות בליווי מקצועי צמוד לאורך התהליך. בפרויקטי אינטגרציה אותם אנו מנהלים אנחנו שותפים מלאים לשלבי האפיון ואסטרטגיית האינטגרציה, לבחירת כלי האינטגרציה הנכונים, אנחנו מלווים ומעניקים ייעוץ והכוונה לכל צורך ובכל שלב ומחוייבים לתהליך כולו, תוך התייחסות לדינמיקה ולשינויים בארגון, כמו גם לשינויים בעולמות הענן בפרט והטכנולוגיה בכלל.
אנחנו מיישמים אינטגרציה בענן עם כל ספקיות הענן הגדולות: GCP, AWS, Azure ובהתאמה לפתרונות הספקים המרכזיים כמו: Salesforce, SAP, נטסוויט ואחרים. המומחים שלנו המלווים תהליכי Data Integration, אינטגרציה בענן, API Management או תהליכי בנקאות פתוחה, מאפשרים לארגון להיחשף לטכנולוגיות אינטגרציה חדישות תוך יצירת וקטור אחיד ליצירת תשתית ארגונית גמישה, מתואמת ומנוהלת, המהווה פלטפורמה לניהול תהליכים מרכזי, כולל יכולות ניטור, בקרה ויכולות ביצוע תהליכי בדיקות.

קרא עוד

פתרונות

& Integration
Cloud Integration

& Integration
Cloud Integration

פתרונות ענן בעולם האינטגרציה נולדו להתמודדות עם תהליכים מורכבים וכדי לאפשר לארגונים חיבור פשוט וקל בין שירותים מבוססי ענן לבין אפליקציות מקומיות. זה קורה לצד תום חייהם של פתרונות רבים ובשל הצורך בחדשנות טכנולוגית. פתרונות הענן שלנו לעולם האינטגרציה מאפשרים לתהליכים העסקיים להתרחש בקלות, במהירות ובאופן מאובטח, תוך נגישות מרבית של כל המשתמשים למידע.
קרא עוד

Data
Integration

המומחים שלנו מלווים ארגונים בפרויקטים מאתגרים בתחום אינטגרציית המידע - שילוב של מידע ממקורות שונים באמצעות יצירת מאגר אחיד שיתאים לסביבות הטכנולוגיות בהן עובד הארגון. סביבות ענן שונות כגון Snowflake, Microsoft Azure, GCP מהוות את הבסיס לפרויקטים הללו המבוצעים מקצה לקצה, וכוללים את התכנון ואת הביצוע, בשילוב פתרונות של מיטב הספקים בעולם.
קרא עוד

Data
Virtualization

יותר ויותר ארגונים ניצבים בפני האתגר הטכנולוגי לאינטגרציה של המידע - יצירת מאגר נתונים ארגוני אחיד. בגישה המסורתית של בניית מחסן נתונים, משימות אלה הן מורכבות, עתירות עבודה ומשאבים. וירטואליזציה של הדאטה היא טכנולוגיה מיוחדת לאינטגרציית מידע המאפשרת גישה מהירה ובזמן אמת למידע המגיע ממגוון מקורות נתונים במקום אחד.
קרא עוד

API
Management

המומחים שלנו בקבוצת Yael מאפשרים לארגונים לאמץ שורה של פתרונות
API Management מתקדמים, המשולבים בפרויקטי אינטגרציה ואחרים ומאפשרים להם יכולות עסקיות חדשניות. פתרון נכון בתחום הזה תשפיע על מידת ההצלחה של כל הפלטפורמה ולכן, המערכות הללו הן גורם חשוב ביותר לפיתוח תכניות איכותיות מבוססות API's.
קרא עוד

יתרונות
ושירותים

צוותי מומחים בעלי ידע רב וניסיון עשיר בעולמות האינטגרציה ובניהול בפרויקטים מורכבים
מעל 15 שנות מובילות שוק בפתרונות ופרוייקטי אינטגרציה חוצי ארגון
הובלת פרויקטים רחבים של אינטגרציה מקומית או בענן בראייה אסטרטגית, הכוללת את כלל המערכות הארגוניות
מומחיות בניהול פרויקטים בתחומי אינטגרציית הדאטה בשילוב פתרונות מחזית הטכנולוגיה
פרויקטים משולבי פתרונות API Management המתקדמים והמובילים בעולם
ניהול פרויקטי בנקאות פתוחה בהתאמה לדרישות "תקן ברלין"

בין לקוחותינו

שותפים