קצת עלינו

כחלק מפעילות חטיבת ה-Outsourcing, מנהלת קבוצת Yael את תחום ה-Offshore באוקראינה. את הפעילות עצמה מנהלת חברת Yael Acceptic, המספקת שירותי פיתוח תוכנה ומו"פ ונחשבת לאחת מ-10 החברות האטרקטיביות לעובדים בקייב והחברה השניה האטרקטיבית לעובדים בחרקיב – שני מרכזי הפיתוח שהיא מפעילה. דרך פעילות זו, מאפשרת קבוצת Yael לגופים ישראלים להרחיב את פעילותם באירופה במודל של Offshore.
החברה מעסיקה מהנדסים בכירים, מפתחי Web, מפתחי מובייל, אנשי DevOps, אנשי BI ומהנדסים שהם דוקטור בלימודי מכונה, ML – מקצוע שבישראל לא ניתן למצוא בו עובדים. על עשרות לקוחותיה נמנים בעיקר גופי טכנולוגיה ישראלים, רובם חברות סטארט-אפ ומיחשוב, אך לצדם גם לקוחות שהם גופי בנקאות ואחרים. עבור הגופים הללו מנהלת החברה את תהליך ההשתלבות באוקראינה, ההתמקמות במשרדים המקומיים, ניהול עבודת המשאב האנושי על כל היבטיה – מגיוס כוח אדם ועד אירועי רווחה, ניהול תהליכי הבירוקרטיה המקומית, המשפטית, המיסוי, הביטוח, אירוח צוותים ישראלים מחברת האם, טיפול בהעברת כספים ותשלומים ועוד. לצד זה, קיים גם מודל עבודה של ניהול ישיר של צוותי העובדים בידי הארגון.
הקמתה של Yael Acceptic הגיעה בעקבות דרישה של השוק הישראלי לשירותי Offshore כשהבחירה באוקראינה כיעד נעשתה בשל עלויות מקומיות נמוכות, כמות גבוהה של מהנדסים ואנשי מקצוע איכותיים והמחסור בכוח אדם רלוונטי בתחומי טכנולוגיה רבים, בישראל. החברה מאפשרת לגופים ישראליים המתרחבים לאוקראינה את ההזדמנות למנף משאבים ללא התעסקות בבירוקרטיה מקומית הכרוכה בפתיחת משרד ובניהול של עובדים בחו"ל.
בשימת דגש על יעילות, ניסיון, חדשנות, היכרות עם השטח והבנת המפה העסקית והטכנולוגית – מציעה החברה את השירות החשוב הזה ומחברת בין גופים וארגונים עסקיים ישראלים לבין היעד האירופי שפותח בפניהם אפיקים חדשים. היום מונה Yael Acceptic קרוב ל-200 עובדים ומעניקה שירות לעשרות ארגונים הפועלים באוקראינה ובישראל.

קרא עוד

יתרונות
ושירותים

שילוב מהנדסים בכירים ואנשי פיתוח מקומיים בעבודתם של גופים ישראלים ובינלאומיים באוקראינה
ליווי ארגונים ישראלים בהשתלבותם העסקית במזרח אירופה
סיוע בנושאי רגולציה, מיסוי, ביטוח, הבנת המפה העסקית המקומית וכיוב'
עלויות פיתוח נמוכות, לצד מומחיות וזמינות גבוהה של אנשי מקצוע רלוונטיים

לאתר חברת – Yael Acceptic >>

פתרונות טכנולוגיים מתקדמים

חדשנות מתמדת, ניסיון מקצועי עשיר ושירות מכוון לקוח