קצת עלינו

"לקוח מרוצה מספר לחבר אחד או שניים, לקוח מאוכזב מספר לכל מי שהוא מכיר". גם לעולם זה נכנסה הטכנולוגיה ובאה להפוך את הלקוחות שלנו למרוצים יותר ולרבים יותר. מערכות טכנולוגיות המנהלות את מסע הלקוח הפכו לבסיסו של כל בית עסק.
תחום ה-CRM – Customers Relations Management הוא עולם טכנולוגי שלם תחתיו מאוגדות המערכות הטכנולוגיות השונות העוסקות בניהול קשרי לקוחות כשאחת המתקדמות, החדשניות והמוצלחות שבהן היא Salesforce. בשנים האחרונות הפכה Salesforce ממערכת לפלטפורמה והיום היא נחשבת למובילה עולמית ולשחקנית חזקה ביישום כלל הפתרונות לניהול תמונת הלקוח. פלטפורמת Salesforce המככבת בטבלאות הדירוגים העולמיות, מאפשרת לארגונים להתחבר אל לקוחותיהם בדרכים יעילות וחכמות, להציע להם חווית לקוח חדשה ומתקדמת ולהוות תשתית לפרויקטים חדשניים, בהם הלקוח במרכז.
CloudTech מקבוצת Yael היא שותפה מובילה של Salesforce ומתמחה באפיון, יישום, והטמעת פתרונות על גבי פלטפורמת הענן של ענקית התוכנה בפרויקטים בגופי אנטרפרייז. צוותי המומחים שלנו, שבידיהם ידע מקיף וניסיון רב שנים, מאפשרים ל- CloudTech להוביל את השוק הישראלי בפרויקטים אצל גופים בכל תחומי המשק – משרדי ממשלה, חברות קמעונאיות גדולות, תאגידי תקשורת, קבוצות ביטוח ופיננסים, חברות פארמה ועוד – ולנהל בהם פרויקטים הכוללים ייעוץ והטמעה, עם התמחות במודולים השונים – שירות, שיווק, פיננסים ופורטלים. השותפות הזו מחברת בין הפלטפורמה החזקה והגמישה של Salesforce לבין CloudTech כשותף חזק המכיר את האקו-סיסטם שלה ויודע לשלב את שלל הכלים ואת מכלול הפתרונות המתממשקים אליה – האנליטיקס של Tableau, האינטגרציה של Mulesoft או Commerce Cloud, פתרונות מגזריים של Vlocity ועוד – לשם יצירת מעטפת של 360 מעלות עבור הלקוח.
CloudTech משמשת כזרוע פרוייקטי ה- Salesforce של הקבוצה לגופי אנטרפרייז, ויחד עם מרכזי ידע נוספים בקבוצה, כגון מומחי האינטגרציה או מומחי הדאטה והאנליטיקס, מעניקה ללקוח פתרון מלא בפרויקטים מקיפים המחייבים שלל סוגי התמחות. הניסיון של צוותי CloudTech בעולם הענן, מאפשרים להם להוביל פרויקטים רחבי היקף של מעבר חכם ונכון לענן ומאפשרים ללקוח באשר הוא, לקדם את יעדיו העסקיים.

קרא עוד

פתרונות

המודולים של
Salesforce

צוותי המומחים שלנו מובילים פרויקטים טכנולוגיים מבוססי Salesforce בגופים עסקיים וציבוריים בכל תחומי המשק, הכוללים ייעוץ, אפיון, הטמעה והתמחות במודולים של שירות, שיווק, פיננסים ופורטלים. אנחנו מומחים ביכולת להתאים את הפתרונות השונים לצרכים הארגוניים כדי להביא את הארגון להובלה בתחרות העסקית אותה מציב לו השוק התחרותי.
קרא עוד

פרוייקטי
Salesforce

Salesforce שנחשבת לשחקנית עוצמתית בפתרונות ניהול תמונת הלקוח, מאפשרת לארגונים להתחבר אל לקוחותיהם בדרכים חכמות, להציע להם חווית לקוח מתקדמת ולייצר איתם תקשורת אפקטיבית לטובת השגת ערך מוסף. CloudTech מקבוצת Yael, שותפת זהב של Salesforce, מציעה ניסיון עשיר והיכרות עומק עם סביבת Salesforce והאקו-סיסטם שלה.
קרא עוד

Salesforce
Lightning

בנוסף ליכולות של Salesforce לתחומי השירות וניהול הלקוחות, כוללים היום פתרונות החברה את טכנולוגיית ה-Lightning החדשנית שבעיקרה, רמה מתקדמת של UX ו-UI, מסכים מותאמים למוקדי שירות, גביה, מכירות וכו', יכולות ניהול גמישות, זמני פיתוח קצרים ויכולות לסקירת תוצאות באופן מהיר, מה שמפשט את תהליכי הטיפול בלקוח ומספק יכולות להעניק רמה גבוהה של שירות.
קרא עוד

התמחות לפי
מגזרי תעשייה

המומחים שלנו יודעים להתאים את המענה הנכון לארגון בדרך להשגת יעדיו העסקיים, בפרויקטים מבוססי Salesforce. יכולות אלה המבוססות על עבודה מול גופים מרוב מגזרי התעשיה, בכללם גופי אנטרפרייז הנכנסים לפרויקטים בענן וזקוקים ליועץ מומחה שיעבוד עמם בשקיפות מקסימלית, יכיר את צרכיו של המגזר ואת הפתרון המתאים עבורו.
קרא עוד

אינטגרציה עם
Salesforce

הניסיון העשיר שלנו באינטגרציה בין מערכות, מידע, תהליכים ואנשים, כולל ניסיון מוכח בפרויקטים גדולים ומורכבים, הכשרות והסמכות מתקדמות בכלי TIBCO ו-Mulesoft. פתרונות האינטגרציה אותם אנחנו מטמיעים בפרויקטים שלנו מאפשרים לחבר את Salesforce בקלות לכל מערכת, בין אם היא בענן או on premise ובכך, למנף את תהליכי הטרסנפורמציה הדיגיטלית בארגון.
קרא עוד

אנליטיקה עם
Salesforce

חברת Tableau אשר נרכשה על ידי Salesforce מתמחה בבינה עסקית וביישומי ניתוח נתונים ומאפשרת לSalesforce וללקוחותיה להרחיב את סל הפתרונות בתחומי המכירות, השיווק והשירות. הידע שלנו בקבוצת Yael בעולמות ה-BI מעניק לנו את היכולת לנהל פרויקטים מבוססי סיילספורס באופן המעניק תמונה רחבה ומלאה על הלקוח.
קרא עוד

פתרונות
משלימים

צוותי המומחים שלנו ב-CloudTech משלבים בפרויקטים בהובלתם גם כלים ופתרונות ייחודיים משלימים, המצויים בחזית הטכנולוגיה בעולמות הענן ומאפשרים יכולות, כמו סנכרון פגישות ומיילים על ידי חיבור בין שרתי מייל On Prem למערכות ענניות; פתרונות גיבוי ענן לגיבוי Data ו-Metadata; פתרונות ליצירת טפסים אינטראקטיביים וחתימה אלקטרונית ופתרונות אבטחת מידע של Salesforce.
קרא עוד

תקני
אבטחת מידע

כחלק משורת היתרונות של Salesforce, מצויים פתרונות בנושא אבטחה. Salesforce Shield הוא כלי מתקדם המאפשר לפלטפורמה לעמוד בתקני אבטחת מידע בינלאומיים מחמירים ומעניק לגופי אנטרפרייז רמה גבוהה במיוחד של הגנת המידע הארגוני, כל זה באמצעים של שקיפות, ניטור מידע בזמן אמת, מעקב שוטף אחר שימוש באפליקציות ובנתונים, הצפנה של נתונים רגישים ועוד.
קרא עוד
פתרונות נוספים

יתרונות
ושירותים

הובלת פרויקטים מורכבים מבוססי Salesforce של מעבר לענן בגופי אנטרפרייז
שילוב מודולים שונים בתחומי השיווק, השירות והפיננסים בפרויקטי ענן בארגונים
ניהול פרויקטים תוך שקיפות מרבית, ניהול ההתכנות הכלכלית ומקסום הפוטנציאל העסקי
היכרות עומק עם האקו-סיסטם של סיילספורס ויכולות וידע המשלבים את שלל הכלים והפתרונות המתממשקים אל המערכת
שילוב של כלי Salesforce Lightning בפרויקטים, להשגת רמה מתקדמת של UX ו-UI
שילוב כלי אבטחה מתקדמים של Salesforce בארגונים מכל תחומי המשק
צוותי מומחים בעלי ידע רב וניסיון עשיר בעולמות הענן בפרויקטים מקומיים וגלובליים

הצוות שלנו

טל קיסילביץ

מנכ"ל CloudTech

אתי אוחיון

סמנכ"לית פרויקטים, CloudTech

אריק מיפנו

סמנכ"ל מכירות, CloudTech

אושרית כרמי

סמנכ"לית תפעול ודליברי

רחוב עתיר ידע 9, קומה 1 כפר סבא | טלפון: 09-7639420

בין לקוחותינו

שותפים