קצת עלינו

תחום ה-CRM – Customers Relations Management הוא עולם טכנולוגי שלם תחתיו מאוגדות המערכות הטכנולוגיות השונות העוסקות בניהול קשרי לקוחות כשאחת המתקדמות, החדשניות והמוצלחות שבהן היא Salesforce. בשנים האחרונות הפכה Salesforce ממערכת לפלטפורמה והיום היא נחשבת למובילה עולמית ולשחקנית חזקה במגוון הפתרונות לניהול תמונת הלקוח. פלטפורמת Salesforce המככבת בטבלאות הדירוגים העולמיות, מאפשרת לארגונים להתחבר אל לקוחותיהם בדרכים יעילות וחכמות, להציע להם חווית לקוח חדשה ומתקדמת ולהוות תשתית לפרויקטים חדשניים, בהם הלקוח במרכז.
CloudTech מקבוצת Yael היא שותפה מובילה של Salesforce ומתמחה באפיון, יישום, והטמעת פתרונות על גבי פלטפורמת הענן של ענקית התוכנה בפרויקטים בגופי אנטרפרייז ו- SMB. צוותי המומחים שלנו, שבידיהם ידע מקיף וניסיון רב שנים, מאפשרים ל- CloudTech להוביל את השוק הישראלי בפרויקטים אצל גופים בכל תחומי המשק- משרדי ממשלה, חברות ביטוח ופיננסים, נדל"ן, הייטק, קמעונאות, פארמה ועוד ולנהל עבורם פרויקטים הכוללים ייעוץ והטמעה, עם התמחות במודולים השונים – שירות, שיווק, פיננסים ופורטלים.

מומחי CloudTech מכירים היטב את ה- Eco System של סיילספורס ויודעים לשלב את שלל הכלים והפתרונות המתממשקים אליה: האנליטיקס של Tableau, האינטגרציה של Mulesoft או Commerce Cloud, פתרונות מגזריים של Salesforce Industries ועוד – לשם יצירת מעטפת של 360 מעלות עבור הלקוח.

CloudTech משמשת כזרוע פרוייקטי ה- Salesforce של הקבוצה, ויחד עם מרכזי ידע נוספים בקבוצה, כגון מרכז האינטגרציה או מרכז הדאטה ואנליטיקה, מעניקה ללקוח פתרון מלא בפרויקטים מקיפים המחייבים שלל סוגי התמחות.

קרא עוד

פתרונות

המודולים של
Salesforce

צוותי המומחים שלנו מובילים פרויקטים טכנולוגיים מבוססי Salesforce בגופים עסקיים וציבוריים בכל תחומי המשק, הכוללים ייעוץ, אפיון, הטמעה והתמחות במודולים של שירות, שיווק, פיננסים ופורטלים. אנחנו מומחים ביכולת להתאים את הפתרונות השונים לצרכים הארגוניים כדי להביא את הארגון להובלה בתחרות העסקית אותה מציב לו השוק התחרותי.
קרא עוד

פרוייקטי
Salesforce

Salesforce שנחשבת לשחקנית עוצמתית בפתרונות ניהול תמונת הלקוח, מאפשרת לארגונים להתחבר אל לקוחותיהם בדרכים חכמות, להציע להם חווית לקוח מתקדמת ולייצר איתם תקשורת אפקטיבית לטובת השגת ערך מוסף. CloudTech מקבוצת Yael, שותפת זהב של Salesforce, מציעה ניסיון עשיר והיכרות עומק עם סביבת Salesforce והאקו-סיסטם שלה.
קרא עוד

Salesforce Multi Cloud

אנו מציעים לחברות פתרון Multi Cloud של Salesforce באמצעותו ניתן לנהל מספר מודולים שונים על גבי פלטפורמה אחודה אחת הכוללת מודולים שונים כגון: שירות, מכירות, שיווק ועוד. באמצעות השימוש בענן יהיה ניתן לייעל את התקשורת ואת שיתוף הפעולה בין הצוותים השונים בחברה ולשפר את חווית הלקוח באופן מקצועי.
קרא עוד

מיקור חוץ - Salesforce

בתור שותפים ותיקים של Salesforce, אנו מציעים שירותי מיקור חוץ להטמעת המערכת ע"י צוות מומחי CloudTech. במסגרת שירותי ה- Outsourcing שלנו, אנו מגדירים את צרכי החברה על מנת שנוכל להתאים תהליך הטמעה מדויק ויעיל בהתאם לאפיון. כמו כן, אנו נכשיר את עובדיכם להשתמש ולהכיר את המערכת והסודות החבויים בה לשם עבודה נכונה ויעילה.
קרא עוד

התמחות לפי
מגזרי תעשייה

המומחים שלנו יודעים להתאים את המענה הנכון לארגון בדרך להשגת יעדיו העסקיים, בפרויקטים מבוססי Salesforce. יכולות אלה המבוססות על עבודה מול גופים מרוב מגזרי התעשיה, בכללם גופי אנטרפרייז הנכנסים לפרויקטים בענן וזקוקים ליועץ מומחה שיעבוד עמם בשקיפות מקסימלית, יכיר את צרכיו של המגזר ואת הפתרון המתאים עבורו.
קרא עוד

אינטגרציה עם
Salesforce

הניסיון העשיר שלנו באינטגרציה בין מערכות, מידע, תהליכים ואנשים, כולל ניסיון מוכח בפרויקטים גדולים ומורכבים, הכשרות והסמכות מתקדמות בכלי TIBCO ו-Mulesoft. פתרונות האינטגרציה אותם אנחנו מטמיעים בפרויקטים שלנו מאפשרים לחבר את Salesforce בקלות לכל מערכת, בין אם היא בענן או on premise ובכך, למנף את תהליכי הטרסנפורמציה הדיגיטלית בארגון.
קרא עוד

אנליטיקה עם
Salesforce

חברת Tableau אשר נרכשה על ידי Salesforce מתמחה בבינה עסקית וביישומי ניתוח נתונים ומאפשרת לSalesforce וללקוחותיה להרחיב את סל הפתרונות בתחומי המכירות, השיווק והשירות. הידע שלנו בקבוצת Yael בעולמות ה-BI מעניק לנו את היכולת לנהל פרויקטים מבוססי סיילספורס באופן המעניק תמונה רחבה ומלאה על הלקוח.
קרא עוד

PDO for Salesforce AppExchange

ניסיוננו הרב עם הפלטפורמה של Salesforce מאפשר לנו לפתח מוצרים משלימים. אנו מציעים תוכנית מקצועית שתוכל לעזור לכם להעביר את המוצר אותו פיתחתם לחנות האפליקציות של Salesforce ובאמצעות כך תוכלו להיות שותפים של AppExchange.
קרא עוד

פתרונות
משלימים

צוותי המומחים שלנו ב-CloudTech משלבים בפרויקטים בהובלתם גם כלים ופתרונות ייחודיים משלימים, המצויים בחזית הטכנולוגיה בעולמות הענן ומאפשרים יכולות, כמו סנכרון פגישות ומיילים על ידי חיבור בין שרתי מייל On Prem למערכות ענניות; פתרונות גיבוי ענן לגיבוי Data ו-Metadata; פתרונות ליצירת טפסים אינטראקטיביים וחתימה אלקטרונית ופתרונות אבטחת מידע של Salesforce.
קרא עוד

תקני
אבטחת מידע

כחלק משורת היתרונות של Salesforce, מצויים פתרונות בנושא אבטחה. Salesforce Shield הוא כלי מתקדם המאפשר לפלטפורמה לעמוד בתקני אבטחת מידע בינלאומיים מחמירים ומעניק לגופי אנטרפרייז רמה גבוהה במיוחד של הגנת המידע הארגוני, כל זה באמצעים של שקיפות, ניטור מידע בזמן אמת, מעקב שוטף אחר שימוש באפליקציות ובנתונים, הצפנה של נתונים רגישים ועוד.
קרא עוד
פתרונות נוספים

יתרונות
ושירותים

הובלת פרויקטים מורכבים מבוססי Salesforce של מעבר לענן בגופי אנטרפרייז
שילוב מודולים שונים בתחומי השיווק, השירות והפיננסים בפרויקטי ענן בארגונים
ניהול פרויקטים תוך שקיפות מרבית, ניהול ההתכנות הכלכלית ומקסום הפוטנציאל העסקי
היכרות עומק עם האקו-סיסטם של סיילספורס ויכולות וידע המשלבים את שלל הכלים והפתרונות המתממשקים אל המערכת
שילוב של כלי Salesforce Lightning בפרויקטים, להשגת רמה מתקדמת של UX ו-UI
שליטה באינטגרציה של סיילספורס, המסייעת בהטמעת מערכת ניהול הלקוחות של סיילספורס, בראייה הכלל ארגונית ובייעול האינטראקציות עם הלקוחות ושיפור רמת שביעות הרצון.
צוותי מומחים בעלי ידע רב וניסיון עשיר בעולמות הענן בפרויקטים מקומיים וגלובליים
שילוב כלי אבטחה מתקדמים של Salesforce בארגונים מכל תחומי המשק

הצוות שלנו

טל קיסילביץ

מנכ"ל CloudTech

אתי אוחיון

סמנכ"לית פרויקטים, CloudTech

אריק מיפנו

סמנכ"ל מכירות, CloudTech

ליאור השמיה

סמנכ''ל תפעול ודליברי ב- CloudTech

רחוב עתיר ידע 9, קומה 1 כפר סבא | טלפון: 09-7639420

בין לקוחותינו

שותפים

שאלות
ותשובות

כיצד פתרונות סיילספורס של CloudTech יכולים לעזור לארגון שלי בניהול קשרי לקוחות?
CloudTech מציעה פתרונות מיוחדים של Salesforce המתמקדים בשיפור ניהול קשרי לקוחות (CRM) במגזרים שונים. על ידי הטמעת הפלטפורמה המתקדמת והחדשנית של סיילספורס, CloudTech מאפשרת לחברות להתחבר ללקוחות ביעילות, להציע חוויות חדשות ומתקדמות ולהוביל בשווקים המתאימים.
הניסיון של קלאודטק מסייע בבניית אפליקציות ארגוניות ופרויקטים המבוססים על גבי הפלטפורמה של Salesforce, לצד יכולות אינטגרציה ואנליטיקה והטמעת פתרונות משלימים באקוסיסטם של סיילספורס.
מה הופך את Salesforce לפלטפורמה מובילה לניהול קשרי לקוחות?
Salesforce זוכה להכרה עולמית בזכות הגישה החדשנית שלה לניהול קשרי לקוחות (CRM). הפיכתה ממערכת לפלטפורמה מאפשרת לארגונים להציע אינטראקציות חכמות ויעילות עם לקוחות, חוויות לקוח מתקדמות ופרויקטים חדשניים, מה שהופך אותה לשחקן חזק בתחום ה-CRM העולמי ומאפשר לה יכולות שהן הרבה לאלו הקיימת במערכת CRM קלאסית.
כיצד השותפות של CloudTech עם Salesforce מועילה לחברות קמעונאיות גדולות, תאגידים וגופים אחרים?
השותפות של CloudTech עם Salesforce מציעה פתרונות מקיפים המותאמים למגזרים שונים, כולל קמעונאות, מדיה, ממשלה, בניה ונדל"ן ועוד. המומחיות של CloudTech בייעוץ, יישום והתמחות במודולים שונים יוצרת פלטפורמה עוצמתית וגמישה המשלבת כלים כמו אנליטיקה ופתרונות מגזריים, ומספקת תצוגה מלאה של 360 מעלות ללקוח.
מהו Salesforce Lightning, וכיצד הוא יכול לשפר את ה-UX והממשק של מרכז השירות שלי?
Salesforce Lightning היא טכנולוגיה המשפרת את ה-UX ואת ממשק המשתמש על ידי מתן מסכים מותאמים אישית, ניהול גמיש ויכולות פיתוח וסקירה מהירות. הוא נועד לפשט את תהליכי הטיפול בלקוחות במרכזי שירות, מכירות, גביות ועוד, תוך מתן שירות ברמה הגבוהה ביותר.
האם CloudTech יכולה להתאים את פתרונות Salesforce לצרכי התעשייה הספציפיים שלי?
כן, המומחים של CloudTech מתמחים בהתאמת פרויקטים מבוססי Salesforce Industry כדי לענות על הצרכים והיעדים הייחודיים של מגזרי תעשייה שונים. בין אם אתה ארגון שנכנס לפרויקטים בענן או זקוק לייעוץ מיוחד, CloudTech מציעה פתרונות שקופים ומותאמים לכל מגזר ותעשייה במשק הישראלי.
כיצד חווית האינטגרציה של CloudTech משפרת את החיבור של סיילספורס למערכות אחרות?
CloudTech ממנפת את הניסיון העשיר שלה באינטגרציה של מערכות כדי לחבר את Salesforce לכל מערכת ארגונית, בין אם היא מבוססת ענן או מקומית. המומחיות של קלאודטק ושל קבוצת יעל בכלי אינטגרציה כגון TIBCO ו-Mulesoft משפרת את תהליכי הטרנספורמציה הדיגיטלית, מה שהופך את סיילספורס לפלטפורמה רב-תכליתית בראיה הכלל ארגונית.
כיצד אוכל למנף אנליטיקה עם Salesforce באמצעות שירותי CloudTech?
CloudTech משתמש ביישומי הבינה העסקית וניתוח הנתונים של Tableau כדי להרחיב את הפורטפוליו של Salesforce במכירות, שיווק ושירות. הידע של CloudTech ושל קבוצת יעל במערכות BI מאפשר ראייה רחבה ומלאה של הלקוח, ומשפר פרויקטים מבוססי Salesforce עם תובנות יקרות ערך.