קצת עלינו

יעל פתרונות תוכנה היא החטיבה הוותיקה בקבוצת יעל, אשר הוקמה בשנת 1963, עם הקמתה של יעל תוכנה, בטרם התרחבה החברה לקבוצת יעל.

החטיבה כוללת מספר חברות, המובילות כל אחת בתחומה: NetCloud, CloudTech ו-realcommerce.

ושני אגפים נוספים: אגף Business Platforms – המתמחה בפתרונות אינטגרציה ו- API Management ואגף Business Applications – המתמחה ביישומים העסקיים של אורקל (ERP/CRM), פיתוח יישומים ייעודי ופתרונות ייחודיים לזימון תורים מבוססי Callflow.

יעל פתרונות תוכנה בקבוצת יעל מנהלת פרויקטים גדולים ומורכבים בגופי אנטרפרייז ומעניקה ללקוח פתרון מקיף עם שלל סוגי התמחות בתחומי התוכנה לעסקים.

החטיבה כוללת כ-500 עובדים מובילה בתחומי החדשנות והטרנספורמציה הדיגיטלית, בתחומי הענן, האינטגרציה ומשתפת פעולה עם מרכזי הידע הנוספים בקבוצה על מנת להעניק ללקוחותיה פתרון הוליסטי המתאים למידותיו.

צוותי המומחים בחטיבה, שבידיהם ידע מקיף וניסיון רב שנים, מאפשרים לקבוצת יעל להוביל את השוק הישראלי בפרויקטים אצל גופים בכל תחומי המשק – משרדי ממשלה וגופים ציבוריים, ארגוני בריאות, גופים במגזר הפיננסי והבטחוני ועוד.

הצלחתה של החטיבה טמונה בשותפות ארוכת השנים אותה היא מנהלת עם לקוחותיה והיכרות מעמיקה עם השוק, זאת לצד חדשנות מתמדת ועבודה עם הפתרונות שבחוד החנית הטכנולוגית.

קרא עוד

חברות
ופעילויות

CloudTech

קלאודטק מקבוצת Yael היא שותפה מובילה של Salesforce ומתמחה באפיון, יישום, והטמעת פתרונות על גבי פלטפורמת הענן של ענקית התוכנה בפרויקטים בגופי אנטרפרייז. צוותי המומחים שלנו, מאפשרים ל- CloudTech להוביל את השוק הישראלי בפרויקטים אצל גופים בכל תחומי המשק – משרדי ממשלה, חברות קמעונאיות גדולות, תאגידי תקשורת, קבוצות ביטוח ופיננסים, חברות פארמה ועוד – ולנהל בהם פרויקטים הכוללים ייעוץ והטמעה, עם התמחות במודולים השונים – שירות, שיווק, פיננסים ופורטלים. השותפות הזו מחברת בין הפלטפורמה החזקה והגמישה של Salesforce לבין CloudTech כשותף חזק המכיר את האקו-סיסטם שלה ויודע לשלב את שלל הכלים ואת מכלול הפתרונות המתממשקים אליה – האנליטיקס של Tableau, האינטגרציה של Mulesoft או Commerce Cloud, פתרונות מגזריים של Vlocity ועוד – לשם יצירת מעטפת של 360 מעלות עבור הלקוח.
קרא עוד

realcommerce

רילקומרס מקבוצת Yael, היא מהחברות הבולטות בישראל בתחום פיתוח אתרי אינטרנט ואפליקציות מובייל, החברה נוסדה בשנת 1999 כחברת פיתוח בטכנולוגיות Web ו-Mobile והיא חתומה על פרויקטי דיגיטל מהשורה הראשונה שנעשו בישראל מאז פרץ מדיום האינטרנט לחיינו. כוחה של רילקומרס נובע ישירות מההון האנושי של עובדיה ומישום תפיסה של איכות התוצרים, מעל לכל. תוצר מדיניות זו הוא צוותי פיתוח מעולים המסוגלים לממש בהצלחה את המערכות המורכבות והמתוחכמות ביותר. מבין כל מרכיביו של המוצר הדיגיטלי שמה רילקומרס את הדגש על הפיתוח הטכנולוגי, מתוך הבנה שהמדיום הדיגיטלי הוא מדיום טכנולוגי, ולטכנולוגיה השפעה ישירה על כל מרכיביו של מוצר דיגיטלי מנצח: חווית המשתמש, מהירות, יציבות, תקלות ואורך חייו של המוצר.
קרא עוד

Netcloud

חברת נטקלאוד מקבוצת יעל מתמחה בליווי, ייעוץ והטמעת NetSuite ERP בארץ ובעולם, עם מיקוד בלוקליזציה מלאה. נטסוויט משמשת כפתרון Full SaaS ERP באופן הכולל את כל חלקי הארגון, ממחלקות המכירות והשיווק ועד המחלקות הפיננסיות, ומספקת מענה פיננסי מלא המאפשר תמונה מלאה על תהליכים ארגוניים וקבלת החלטות עסקיות מושכלת. נטקלאוד מעניקה שירותי ייעוץ, יישום והטמעה המשלבים ידע מעשי נרחב והכרות מעמיקה עם טכנולוגיות חדשניות, ומעניקה פתרון ללקוח לפי החל משלב אפיון הדרישות דרך פיתוח ייעודי, ועד יישום ואינטגרציה של מערכות נוספות. חברת נטקלאוד מובילה בגיבוש אסטרטגיות IT ויישום והטמעה עבור מגוון רחב של טכנולוגיות ERP הקיים בשוק. למומחי הERP שלנו יכולות ניהוליות והבנה עסקית ייחודיות והם עובדים עם מתודולוגייות סדורות בשילוב ניסיון רב המתווה את הדרך להצלחתו של כל פרויקט IT. החברה מעניקה מעטפת שירותים מלאה עבור כל הצרכים המחשוביים בתחום מערכות המידע תוך הירתמות הצוות כולו וההנהלה הבכירה לטובת ניהול הפרויקטים.
קרא עוד

אגף
Business Platforms

אגף ה-Business Platform בקבוצת יעל הינו בעל ניסיון רב והתמחות בהובלת פרויקטי אינטגרציה בגופים מכל שדרות המשק הישראלי, הפרטיים והציבוריים. עשרות שנות הניסיון שלנו כוללות הובלת תהליכים מורכבים רצופי הצלחות בפרויקטי הסבה, שדרוג או מעבר לענן ועשרות מומחים המאפשרים לארגונים מכל סוג לזכות בליווי מקצועי צמוד לאורך התהליך. בפרויקטי אינטגרציה אותם אנו מנהלים אנחנו שותפים מלאים לשלבי האפיון ואסטרטגיית האינטגרציה, לבחירת כלי האינטגרציה הנכונים, אנחנו מלווים ומעניקים ייעוץ והכוונה לכל צורך ובכל שלב ומחוייבים לתהליך כולו, תוך התייחסות לדינמיקה ולשינויים בארגון, כמו גם לשינויים בעולמות הענן בפרט והטכנולוגיה בכלל. המומחים שלנו המלווים תהליכי אינטגרציה בענן, Data Integration, API Management או תהליכי בנקאות פתוחה, מאפשרים לארגון להיחשף לטכנולוגיות החדישות ביותר תוך יצירת תשתית ארגונית גמישה ומנוהלת, המהווה פלטפורמה לניהול תהליכים מרכזי.
קרא עוד

CloudNow

קלאודנאו היא זרוע הענן של קבוצת יעל המציעה היום לארגונים בישראל שירותים מתקדמים בעולם הענן והמעבר לענן. השילוב של עשרות שנות פעילות עסקית עם שלל טכנולוגיות מסורתיות לצד יכולות גבוהות ומוכחות בטכנולוגיות חדשניות בפרויקטי ענן וטרנספורמציה דיגיטלית, היא שהופכת אותנו לבחירתם המועדפת של ארגונים רבים בשוק המקומי. CloudNow עוסקת בניהול פרויקטים רבים המשלבים את טכנולוגיות הענן המתקדמות ביותר בטכנולוגיות הקיימות בארגון - ענן היברידי- ובפרויקטים רחבים הכוללים מעבר מלא או הדרגתי לענן, וזאת לצד שורה של ערוצי שירות בתהליך המעבר. אנשי CloudNow מתמחים בליווי, ייעוץ ויישום תשתיות ענן ומתן שירותי ענן, תכנון, ארכיטקטורה, ייעוץ, ניהול עלויות, מיגרציה, אבטחה ואוטומציה, ובשילוב כוחות עם מרכזי ההתמחות השונים בקבוצה, מאפשרים לארגונים לפתח ולבנות תשתיות, אפליקציות, יישומים דיגיטליים ו-API's, המשולבים במערכות On-Premise ולמנף כלי ניתוח ו-BI מבוססי ענן.
קרא עוד

אגף
Business Applications

אגף היישומים העסקיים בחטיבת התוכנה של קבוצת יעל בעל ניסיון רב שנים ביישום מערכות עסקיות של אורקל (ERP/CRM) בפרויקטים גדולים ומורכבים ובמגוון מודולים נרחב. אנו משלבים בפרויקטים שלנו צוותים בעלי יכולות טכניות גבוהות לצד אנשי מקצוע, כגון: רואי חשבון, מהנדסים ומומחים ממגוון תעשיות ותחומים אשר מסייעים בשלבי אפיון התהליך העסקי. מומחי ה- ERP של יעל מנהלים את תהליך ה- ERP משלב הניתוח והאפיון ועד לשלב היישום והטמעתו ומשתלבים בפרויקטים בהם נעשה שימוש בכלל המודולים של המערכת. בנוסף, מתמחה האגף ביישום פתרונות בתחום זימון התורים, המסייעים בניהול התנהגות התורים, קיצור משך זמן ההמתנה ושיפור שביעות רצון הלקוח. הפתרונות ניתנים להטמעה בכל רמות הארכיטקטורה והמורכבוּת, לניהול תורים מזדמנים או מוזמנים מראש, פיזיים או וירטואליים, על גבי שרת ארגוני או כשירות בענן.
קרא עוד

יתרונות
ושירותים

הובלת פרויקטים מורכבים ורחבי היקף בגופי אנטרפרייז, תוך עמידה בתקציב ובלוחות זמנים
היכרות מעמיקה עם השוק המקומי ועם מגזרי התעשייה השונים
ניהול פרויקטים תוך שקיפות מירבית ומקסום הפוטנציאל העסקי
יכולות אינטגרציה גבוהות ומוכחות בהובלת השוק
היכרות ועבודה משותפת עם ספקיות התוכנה המובילות בעולם
סיוע לארגונים במעבר לענן ובתהליכי טרנספורמציה דיגיטלית
צוותי מומחים בעלי ידע רב וניסיון עשיר בעולמות הענן בפרויקטים מקומיים וגלובליים

בין לקוחותינו

שותפים

הנהלת החטיבה

עמית דובר

משנה למנכ"ל קבוצת יעל,
מנהל חטיבת פתרונות התוכנה

רביע מנסור

ארכיטקט ראשי

שרון קורן

מנכ"לית רילקומרס

טל קיסילביץ

מנכ"ל CloudTech

עידן חרותי

מנהל אגף Business Platforms ופעילות הענן CloudNow

כרמית שיפר

מנהלת משאבי אנוש וגיוס

איל גרייפנר

מנכ"ל משותף בחברת NetCloud

אמיר עמרי

מנכ"ל משותף בחברת NetCloud

עופר חן

מנהל אגף Business Applications