תחום הגנת המידע הארגוני – Data Protection – המחייב חברות וארגונים להתקדם לטכנולוגיה חדשנית ומאובטחת לגיבוי המידע, כולל היצע רחב של פתרונות. הפתרונות הללו מגנים על המידע הארגוני הרגיש ולעתים, אף מצילים חברות ממצב של קריסה – Disaster Recovery –בעקבות פריצה לרשת הארגונית. פתרונות ה-Backup אותם אנחנו מיישמים בארגונים כוללים יכולות גיבוי אוטומטי, תמיכה בטרנספורמציה דיגיטלית, יצירת תשתיות מאובטחות להגנת המידע העסקי, פתרונות לשיקום מאסון (DR) ולהמשכיות עסקית ועוד. המומחיות של אנשי המקצוע שלנו היא בתכנון, אפיון והטמעה של הפתרון המתאים והנכון ביותר עבור הלקוח.

פתרונות גיבוי

דרישות הרגולטור לגיבוי המידע

הרגולטור, גופי החקיקה והאכיפה המוסדיים דורשים מארגונים התאמות שונות הנוגעות להמשכיות העסקית ומתייחסות לגיבוי ושחזור נתונים ולרציפות במתן השירות. מדיניות הגיבוי ושחזור הנתונים מתייחסת לסוגי המידע המגובה, למחזוריות וסוג תהליך הגיבוי, כמו גם למשך זמן שמירת התכנים לפני מיחזור ואחסון מחוץ לארגון. יישום תהליכי הגיבוי כולל תמיכה בהגדרות התהליכים העסקיים שעתידים להתרחש לטובת התאוששות עסקית (DR) במקרה הצורך, בעקבות אסון או תקלה חמורה העלולה להזיק למידע.
בפרויקטים שלנו משולבים פתרונות גיבוי בטכנולוגיה המתקדמת והמאובטחת ביותר מתוך המבחר הקיים בשוק. בעזרתם ובעזרת המומחים שלנו, יכולים ארגונים להיות ערוכים עם מענה הולם לדרישות הרגולטור, לצד מענה הולם ללקוחותיהם.

גיבוי מקומי וגיבוי בענן

פתרונות הגיבוי אותם אנחנו מיישמים מותאמים לגיבוי מקומי או גיבוי בענן, בין אם מדובר בארגון גדול ומסורתי שתשתיות התקשורת בבעלותו המקומית ובין אם מדובר בסטארט-אפ צעיר הבוחר בשירות ענן מרוחק.

פתרונות הגיבוי המתקדמים אותם אנו מציעים מאפשרים טרנספורמציה של תשתיות ה-IT  בצורה מאובטחת וגמישות מירבית, בין אם מדובר בענן פרטי, ציבורי, במודל היברידי או בסביבת Multi Cloud. זאת, לצד פתרונות אוטומציה עוצמתיים בענן המפשטים תהליכי עבודה ומפחיתים עלויות תפעוליות. בעזרת פתרונות אלה יכולים ארגונים להבטיח סביבה עסקית רציפה ומאובטחת הכוללת כלים לשיקום מאסון ולהתמודדות עם התקפות סייבר.