בעולם הענן והמעבר לענן, רבים הם הארגונים המעדיפים לנהל בעצמם את העבודה שלהם, לעומתם, יש שיעדיפו מודל משולב. במודל המשולב אנחנו מקימים עבורם את תשתיות הענן, על מנת שיוכלו לנהלם בעצמם באופן מיטבי. בנוסף, יהיו את אלה שיעדיפו להסתמך על מומחה חיצוני שהטיפול המלא יהיה עליו בעוד הם יוכלו להתמקד בפעילות העסקית השוטפת, ללא עיסוק בניהול הטכנולוגי. יהיה המודל שתבחרו אשר יהיה, אנחנו כאן כדי להיות יד ימינכם בביצוע אופטימלי של תהליכי ענן – מטיפול בתשתית הבסיסית דרך כלים ופתרונות בענן, תמיכה, ניטור והתראה ועד לניהול כולל של תשתיות הענן.

Cloud Operations

בתהליכים שמטרתם היא העברה לענן של אפליקציות קיימות כמו גם בתהליכים של פיתוח אפליקציות שמקורן בענן – Cloud Native Application – מומלץ לארגונים לשקול את כל ההיבטים הנוגעים למודל התהליך ואופן השימוש. אפשרות אחת היא להמשיך לעשות שימוש במשאבי ה-IT הארגוניים ואפשרות נוספת היא להעביר לגורם מומחה את הטיפול המקצועי במשאבים הללו. אנו מציעים ללקוחותינו מכל תחום, את השירות המותאם ביותר לצורכיהם העסקיים והתפעוליים.

Cloud Maintenance & Support

אחת ההתמחויות שלנו בקבוצת Yael בתחום הענן היא האפשרות להציע ללקוחותינו לשמור על תשתיות הענן שלהם אופרטיביות במצב של תפקוד גבוה ויעיל. אנו מלווים את הלקוחות שלנו בתמיכה ותחזוקה של המערכות – מרכיבי הענן ועד לתשתיות מלאות, ומסייעים לארגונים להגדיר את תשתית הניטור והתראות הענן שלהם בהתאם לצרכיהם ולנהל אותן באופן עצמאי או לנהל אותן עבורם.

Cloud Monitoring & Alerting

כמומחים בעולם הענן, אנחנו יכולים לסייע לכל ארגון להגדיר את תהליכי הניטור והבקרה שלו בענן ואת הגדרות ההתראה שלו בענן, בהתאם לצרכים התפעוליים של הארגון או בית העסק, כך שיתאימו לעבודה השוטפת. שירות כגון זה יכול לכלול העברה לידינו של איתור הכשלים ואת ניהולם להותיר בידי הארגון או בידינו או אף להעבירם לגורם צד ג'. הצוותים שלנו יכולים לסייע בהגדרת ובהטמעת יכולות התגובה לכל מקרה והתרחשות, תוך שימוש בכלים בענן כגון:
AWS CloudWatch ,Google Cloud Operations Suite או StackDriver.

שירותים מנוהלים בענן