ניהול תוכן ארגוני

הצלחה עסקית מבוססת על תהליכי ניהול חשובים המתקיימים בכל ארגון. על מנת שהתהליכים הללו יתנהלו באופן איכותי ומושכל, על מנהלי המחלקות השונות להחזיק בידיהם את מרב הידע אודות העסק. עליהם להיות מסוגלים לקבל את התמונה המלאה של המידע הארגוני באופן מהימן ושלם, תוך היכולת לשאול שאלות ולקבל תשובות בכל רגע נתון. צוותי IFN המנהלים פרויקטים בתחומי ניהול התוכן והאוטומציה, משלבים בעבודתם סוויטת פתרונות האמונים על החלק הקריטי של איתור התוכן וניתוחו. באמצעות פתרונות מתקדמים שונים, אנו מסוגלים לאתר כל פריט מידע מכל מקור שהוא, ארגוני או שמחוץ לארגון, לנתח אותו, לפלג אותו לתחומים, לייצר מתוכו תובנות, לאחזר אותו ולאפשר אליו נגישות.

חיפוש וניתוח תוכן

חיפוש תוכן מתקדם – Content Search

ארגונים המבצעים את המהלך המשמעותי והחיוני של אוטומצית תוכן, נדרשים לשורה של פתרונות תומכים עבור התהליך. חלק מסל הפתרונות שלנו ב-IFN מקבוצת Yael הוא מודול חיפוש תוכן אשר מהווה חלק אינטגרלי מסוויטת הפתרונות שאנחנו מציעים לארגונים. המודול המתקדם או בשמו

IBM Content Analytics with Enterprise Search הוא מנוע חיפוש פנים ארגוני המאפשר חיפוש תוכן טקסטואלי בתוך מסמכי טקסט ומתוך המאפיינים שלהם. תוצאות החיפוש של הכלי מוצגות כרשימה שכוללת את ניתוח ההקשרים השונים שלהן, כמו התפלגות מסמכים לפי תאריך שמירה, התפלגות בתיקיות האחסון, התפלגות מילים צמודות למילות החיפוש ועוד. ניתן באמצעותו לבצע סינון ומיון של המידע, כמו גם סינונים לפי חתכים שונים וישויות מרכזיות בגבולות חיפוש, אחזור ונגישות הכפופים למערכת הרשאות ועוד.

ניתוח טקסט – Content Analytics

בעולם של חיפוש, איתור מידע וניתוחו, זקוקים ארגונים לכלים שיאפשרו להם ניתוח תוכן מובנה – הצגה מסודרת של נתונים, יכולות של הצגת תובנות באופן קוגניטיבי על גבי תצוגה אחת, חשיפת מגמות, דפוסים ויחסים. כל אלה משולבים בתהליכים הבסיסיים ביותר של העבודה העסקית, כשעליהם למפות באופן בהיר ושקוף את הנתונים הארגוניים, המצויים על גבי שלל המסמכים ושלל ערוצי התוכן.

פתרון בו אנו עושים שימוש במסגרת פרויקטים של IFN מקבוצת Yael בארגונים מכל תחומי המשק, נקרא IBM Watson Content Analytics. הפתרון, הקרוי גם Watson Explorer הוא פלטפורמה טכנולוגית המאפשרת ניתוח תוכן, הצגה מהירה וניתוח של נתונים, מגמות ודפוסים, תוך שילוב בפירוט תובנות מתוך תהליכי הניתוח. הפלטפורמה מעניקה גישה לנתוני הארגון ולנתונים חיצוניים, חושפת נתונים ממקורות רבים, וכוללת ממשקי API המיועדים לתרגום המידע בתחומים שונים. כל אלה מאפשרים לארגון הגעה למצב בו הוא יכול לקבל החלטות עסקיות באופן מושכל ואיכותי.