המומחים של קבוצת Yael מלווים ארגונים בפרויקטים מורכבים בעולמות האינטיגרציה והאוטומציה ומשלבים בהם פתרונות המסייעים לגופים וחברות מכל סוג, להתייעל ולהשיג מובילות עסקית בשוק תחרותי.

WORKATO

אחד הפתרונות החדשניים בעולם האינטגרציה והאוטומציה הוא מערכת Workato שהשיגה שם עולמי של מצוינות, בזכות השילוב של פשטות התפעול שהיא מציעה בצד היכולת לתמוך בתהליכים מורכבים.
המערכת, שאומצה עד היום בידי ארגונים רבים בארץ ובעולם, מבוססת על פלטפורמת low-code/ no-code שמסוגלת לשלב יישומי ענן עם מסדי נתונים, מערכות מדור קודם המבוססות על התקנה מקומית, שרתי קבצים ועוד ולהפוך את תהליכי העבודה בארגון לאוטומטיים מקצה לקצה.

automation & integration

אוטומציה ואינטגרציה

תהליכי האינטגרציה בארגון, שהם עולם ומלואו, מחייבים הסתכלות רוחבית וגיבוש תמונה מלאה תוך למידת הארגון והיכרות עומק איתו, לשם בניית אסטרטגיית אינטגרציה ואוטומציה שתשתלב במערכות הליבה הארגוניות.
לקבוצת Yael הידע,הניסיון המקצועי והמומחיות רבת השנים בהובלת פרויקטי אינטגרציה ואוטומציה מורכבים המשלבים אפיון, בחירת פתרונות מתאימים, הכוונת הצוותים המקצועיים בארגון, התייחסות לדינמיקה הארגונית ולשינויים אותם חווה השוק.
מערכות שונות פועלות בשירות התהליכים הללו. אחת החדישות שבהן היא פלטפורמת Workato באמצעותה ניתן לבצע אינטגרציה ואוטומציה בין מערכות.
Workato דורגה כמובילה בריבוע הקסם של גרטנר (Gartner Magic Quardent) שנה חמישית ברציפות ואומצה עד היום בידי ארגונים רבים בארץ ובעולם בשל פשטות העבודה שהיא מאפשרת, לצד עוצמה תפעולית שהיא מציעה למשתמשיה.

חיבור פשוט למגוון מערכות

המערכת מבוססת על פלטפורמת low-code/ no-code שמסוגלת לשלב יישומי ענן עם מסדי נתונים, מערכות מדור קודם, שרתי קבצים וכו' ולהפוך את תהליכי העבודה בארגון לאוטומטיים מקצה לקצה והיא נחשבת לפשוטה מאד לתפעול ומאפשרת למשתמשים בה בניית תהליכים מורכבים תוך זמן קצר במיוחד.
הפלטפורמה שלה כוללת מעל 1500 קונקטורים המאפשרים חיבור פשוט למגוון עצום של מערכות המסייעות לארגונים להשיג מובילות משמעותית, בהיבטים של Time to Market.

חיסכון משאבים והתייעלות

הערך המשמעותי בפלטפורמה הוא בחיסכון משאבים וקיצור זמן הכרוכים בחיפוש נתונים בין אפליקציות, הזנה חוזרת של נתונים ומעבר בלתי פוסק בין יישומים שונים לביצוע משימות.
לשם כך , נחוצים פתרונות אינטגרציה שיהיו משולבים בלוגיקה העסקית ובעלי יכולות עוצמתיות לעבודה שוטפת.
השוק מציע שלל פתרונות אינטגרציה בעלי זמני הטמעה ארוכים או עלות גבוהה, או מערכות שהן מורכבות מדי עבור משתמשים עסקיים.
Workato מתמודדת עם הבעיות הללו דרך קלות ופשטות השימוש ומערך תכונות רב עוצמה לטיפול בבעיות בתהליך. Workato היא פלטפורמת האינטגרציה והאוטומציה היחידה שנבנתה, מלכתחילה, במטרה להתממשק ולהתאים למשתמשים שהם אנשי IT וגם לכאלה שאינם אנשי כאלה.

ואיך אפשר בלי שירות?

ל-Workato שירות תמיכה מצוין בארץ ובחו״ל, הכולל צוותים מקצועיים בעלי ניסיון טכני עשיר לתמיכה בלקוחות ישראלים, הן בתהליך הבחינה של הכלי ועד להצלחת היישום המלא של הפתרון.