קורן טק מעסיקה קשת רחבה של מומחים ואנשי מקצוע מכלל עולמות הטכנולוגיה תוך שימת דגש על התאמה גבוהה בין המועמד לארגון אליו הוא מיועד, ביניהם מהנדסי תוכנה, מפתחים, בודקים, מנהלי פרויקטים ואנשי IT. המומחים שלנו בעלי ניסיון רב בחברות גלובליות, בסטרטאפים, בחברות ביטחוניות, חברות רפואיות ועוד.

בקורן טק פיתחנו מומחיות של ממש באיתור הטאלנט והתאמתו, תוך הבנה במורכבויות השונות של עולם הפיתוח, זאת, בזכות מתודות הגיוס הייחודיות לנו, הכוללות ביצוע תחקור מעמיק ומקצועי מותאם אישית עבור כל משרה ומועמד, תוך התחשבות בצרכים המשותפים של המועמד ושל הארגון.

המטרה הסופית היא למצוא שיתוף פעולה אופטימלי ופורה לאורך זמן, בין החברה לבין המועמד לתפקיד.
צוות הגיוס שלנו מחובר למועמדים ברשתות החברתיות כמו גם במערכות הפנימיות, ומועמדים הנמצאים מתאימים עוברים תהליך מיון קפדני הכולל מבחן וראיונות מקצועיים, בכדי לוודא התאמה מלאה לדרישות המקצועיות בארגון הזקוק להם.

התהליך מבטיח לכל ארגון העובד איתנו, מומחים ברמה גבוהה והתאמה מדויקת למשרה. לצד המיון הקפדני וההתאמה המדויקת, העובדים שלנו זוכים לליווי ותמיכה לכל אורך הדרך, בהתפתחותם המקצועית ובהבנת הצרכים האישיים והמשפחתיים שלהם – ולכן הם נהנים לעבוד איתנו לאורך שנים.

בארגונים בהם אנחנו משולבים בגיוס במיקור חוץ, סומכים עלינו ועל ההבנה המקצועית שיש לנו, בזכות צוות המעניק ליווי מקרוב של הפרויקטים, של הלקוח ושל העובד כאחד וזמין לתמיכה מקצועית לאורך כל הדרך.