אוטומציה שיווקית

פתרונות חכמים ומתקדמים לניהול השיווק מצויים בארגונים רבים ומייצגים את החזית הטכנולוגית בשירות מחלקות השיווק בפרט והעולם העסקי בכלל. האפקטיביות אותה מקדמים פתרונות אלו הביאה לכך שהם מוטעמים כיום גם במחלקות השירות והתפעול המתנהלות מול לקוחות הארגון.

לקבוצת יעל ניסיון רב שנים בהטמעת מערכות Marketing Automation ו-Campaign Management של החברות המובילות בשוק, המסייעות לארגון לנהל את מערכי השיווק, לייצר שיווק פרסונלי ממוקד לקוח, מסעות לקוח בערוצים הדיגיטליים השונים, אוטומציה של קמפיינים שיווקיים ולנהל תקציב באופן יעיל ומניב תוצאות.

פתרונות אלו מסייעים גם באוטומציה ואופטימיזציה של תהליכים במערכי שירות, מערכי מכירות וכוח האדם, לצד פתרונות RTM – Real Time Marketing – המאפשרים קבלת החלטות בזמן אמת, ותגובה ללקוח על פי הגדרות אילוצים, לוגיסטיקה עסקית, מודלים סטטיסטיים ועוד.

פרויקטי Marketing Automation ו-Campaign Management

בחטיבה כ-20 יועצים ומיישמים מהמובילים בארץ, בעלי ניסיון מעשי של למעלה מ-15 שנים המחזיקים בהיכרות עומק עם האתגרים העסקיים והמורכבויות איתם מתמודדות מחלקות השיווק והשירות בארגון מכל תחומי המשק.

במסגרת הפעילות הענפה שלנו בתחום הולך ומתפתח זה, הובלנו עשרות פרויקטי Marketing Automation רחבי היקף אצל לקוחותינו עם Salesforce Marketing Cloud ופרוייקטי cross-channel campaign management עם הפתרונות של אורקל בתחום: Eloqua ו-Responsys.

ליווינו וניהלנו פרויקטי Campaign Management ו-RTM – Real Time Marketing מוצלחים עם הפתרונות של Unica ושל Sas ופרויקטים בתחום האנליטיקה השיווקית – Marketing Analytics עם Salesforce Datorama ופרוייקטים נוספים בתחום ה-Marketing Optimization.

את כל הנ"ל, אשר נוהלו בגופים פיננסיים, חברות ביטוח, בנקים, חברות תקשורת, מוסדות אקדמיים ועוד, הובלנו עד לסיומם המוצלח הודות לניסיון רב שנים, הגעתנו מעולמות העסקיים הרלוונטיים, הבנה עמוקה של המומחים שלנו בעולמות השיווק, הדאטה והמתודולוגיה והודות להיכרות ארוכת השנים שלנו עם החברות והפתרונות אותם אנו מייצגים.

אוטומציה שיווקית