פתרון ה-ERP המקיף לארגון

אורקל מציעה פתרון ERP מקיף לתכנון המשאבים בארגון. היישומים הכלולים בו מכסים מגוון רחב של תהליכים עסקיים הקיימים במחלקות השונות, כגון: הכספים, הייצור, המכירות, הרכש והתפעול. הפתרון, המשולב בפרויקטים מקומיים או בענן,  עוסק גם בניהולה של שרשרת האספקה (SCM) וניהול קשרי הלקוחות (CRM) בארגון וכולל חבילת BI אינטגרטיבית ופלטפורמה עסקית גלובלית.

המומחים שלנו בעלי ניסיון רב ביישום והובלה של פרויקטים בהם משולב פתרון ה- ERP של אורקל בענן או מקומי תוך אסטרטגיה ממוקדת לקוח וראייה אינטגרטיבית של שאר המערכות הארגוניות.

Oracle ERP

יכולות ה-ERP בקבוצת יעל

למומחי ה- ERP ביעל ניסיון רב שנים ביישום מערכות Oracle בפרויקטים גדולים ומורכבים ובמגוון מודולים נרחב. אנו משלבים בפרויקטים שלנו צוותים בעלי יכולות טכניות גבוהות לצד אנשי מקצוע כגון: רואי חשבון, מהנדסים ומומחים ממגוון תעשיות ותחומים אשר מסייעים בשלבי אפיון התהליך העסקי. מומחי ה- ERP של יעל מנהלים את תהליך ה- ERP משלב הניתוח והאפיון ועד לשלב היישום והטמעתו ומשתלבים בפרויקטים בהם נעשה שימוש בכלל המודולים של המערכת. פרויקטים אלו כוללים גם שימוש בכלי אינטגרציה ובביצוע הרחבות למערכות משלימות ל-ERP על פי צרכי הלקוח, ניהול פרויקטים לשדרוג לגרסאות Oracle EBS 12.2, יישום והטמעה במתכונת Turn Key, לוקליזציה של הפתרון וליווי של פרויקטים גלובליים.

פרויקטי Rollout, הרחבות ושדרוגים

בנוסף, לארגונים השואפים לפתח את הפעילות העסקית ולפעול גם בחו"ל אנו מציעים פרויקטי rollout – המאפשרים את הרחבת השימוש במערכת ה- ERP ליחידה ארגונית חדשה. צוותי המומחים שלנו הבקיאים בחוקי מס, בהסדרים פיננסיים בינלאומיים, ברגולציה משפטית וכיוב', יודעים לייעץ וללוות ארגונים, בעזרת ידע בשפת הטכנולוגיה ובשפה הפיננסית כאחד, ו"לגייר" מערכות לעברית או לעמוד בתקנים המחייבים במדינות זרות, תוך התאמה למטבע המקומי, החקיקה המקומית והאילוצים של המערכות המקומיות. הערך המוסף של אנשי קבוצת Yael במסגרת פרויקטי Oracle הוא היכולת לבצע אינטגרציה והרחבות כמו גם התאמות ושינויים מורכבים, תמיכה בתהליכי המשכיות עסקית – Business Continuity – תחזוקת תשתיות שוטפת והפעלת כלי ניטור ובקרה.

Oracle – Human Capital Management

תחת סוויטת הפתרונות של אורקל ניתן למצוא פתרונות ייחודיים בעולמות ה-HR כגון:

  • Fusion HCM – פתרון לניהול המשאב האנושי, המאפשר לנהל ולשמר את כח האדם כנכס המרכזי.
  • Taleo – מערכת לגיוס כח אדם, המאפשרת זיהוי ואיתור מועמדים על פי הצורך.