פיתוח תוכנה הוא שם כולל למאות פרויקטים מוצלחים שביצענו לאורך השנים בשיתוף התעשיה הביטחונית, הרפואית, הסמיקונדקטור, תעשיית ההייטק ועוד. לאנשי הפיתוח שלנו ניסיון רב שנים בהבנת הצרכים של הגופים השונים וביכולת לפתור בעיות מורכבות. מהנדסי המערכות והארכיטקטים הנמנים על צוותי קורן טק מאפיינים את הפתרון הנדרש, ומהנדסי התוכנה מפתחים את הפתרון בטכנולוגיות השונות, בהתאמה מלאה.

צוותי הפיתוח שלנו עובדים בצמוד ללקוחות שלנו כשותפים מלאים משלבי האפיון, דרך שלבי הפיתוח,  הבדיקות והאינטגרציה – תוך עמידה בזמנים ובקריטריונים גבוהים של איכות.

קורן טק לקחה חלק בפיתוח התוכנה של מערכות טילי אוויר-אוויר, אוויר-שטח, פרויקטי תקשורת במערכת ההגנה "כיפת ברזל", מערכת "שרביט קסמים", מערכת "צבע אדום" ועוד.

 

Frontend & Backend

צוותי המחקר והפיתוח (R&D) של קורן טק מתמחים בתכנון ובפיתוח Front end ו-Backend כאחד ובמתודולוגיות פיתוח שונות כגון Full Stack ו- Devops.

ארגונים שונים וגופים מהתעשיה הביטחונית, הרפואית, ההייטק וכיוב', נעזרים ביכולות הפיתוח ובניסיון רב השנים של צוותי המהנדסים והמומחים שלנו בצליחת האתגרים המורכבים ביותר.

 

ארכיטקטורה, אפיון והנדסת מערכת

צוותי הפיתוח המיומנים שלנו, משולבים בפרויקטים מורכבים בהקמת מערכות קריטיות בארגונים אזרחיים וצבאיים, ומלווים את כל שלבי הפרויקט, החל משלבי האפיון והארכיטקטורה הראשוניים ביותר, דרך תהליכי הנדסת המערכת המורכבים, ועד שלב הבדיקות. יש לנו ניסיון רב בתחקור, בהבנת תהליכי איפיון ובכתיבת מסמכי המערכת הנדרשים בתחומים הביטחוניים והרפואיים כגון: SRD ,SRS ועוד.

 

בדיקות איכות תוכנה – QA

צוותי המומחים שלנו בקורן טק אחראים על תהליכי בדיקות איכות התוכנה – QA – לאורך כל תהליכי הפיתוח, עד לשלב המסירה ללקוח. הצוותים בעלי ניסיון ומיומנות בתהליכי עבודה יעילים (Agile) וגמישים, וביצירת סביבת בדיקות המבטיחה להגיע לגרסה האופטימלית של המוצר, פעם אחר פעם.

תהליכי הבדיקות כוללים בדיקות של יישומי Desktop, RT, בדיקות לפרוטוקולי תקשורת, בדיקות אוטומטיות וידניות, בדיקות עומסים, בדיקות לאפליקציות Web ו-Mobile, כתיבת מסמכי בדיקות כגון STP ,STD וכלי אוטומציה לבדיקות.

 

AI, ML and Big Data

צוותי הפיתוח בקורן טק מלווים ארגונים בפרויקטים בעולמות ה- AI וה- Big Data, ומאפשרים לארגונים לנצל את כמויות הנתונים העצומות שנוצרות אצלם, מדי יום.

לעולם ה- Data, יש את הפוטנציאל לסייע לחברות לשפר את הפעילות העסקית שלהן ולנהל קבלת החלטות מהירה ומושכלת, בעזרת למידת מכונה Machine learning וכלי AI שונים.

מערכות מבוססות בינה מלאכותית כגון Chat GPT מנטרות ומנתחות את כמויות הנתונים בארגון ומאפשרות זיהוי מגמות וקשרים, אותם לא ניתן היה לזהות באופן ידני. פיתוח מערכות בעולם ה- AI מצריך מומחיות בתחומי הבינה המלאכותית, כמו גם בעולם הנתונים. מהנדסי הפיתוח שלנו בקיאים בעולמות הללו ובהבנת הבעיות העסקיות המתגלעות בארגון, ויודעים להעניק את הפתרון המתאים תוך שימוש במודלים ובכלי ה- Data הנכונים.