פתרונות אחסון

הנתונים והמידע העסקי הם הבסיס לפעילותו של כל ארגון. תחרות עסקית, חדשנות טכנולוגית, אבטחת מידע והתייעלות – הם רק חלק מהסיבות לחשיבות תשתיות האחסון ולהשקעה בהן. קבוצת יעל מציעה מגוון של פתרונות אחסון, כשהצוותים שלנו יודעים להתאים לארגונים מכל סוג את הפתרון האופטימלי, תוך שילובו בסביבת העבודה הקיימת.

פתרונות Dell בעולם האחסון מאפשרים פשטות של תהליכי ה-IT באמצעות חיבורים חכמים של ציוד המחשוב, הרשתות, הגנת הנתונים וכיוב'. ההיצע שלנו לתחום האחסון כולל מערכות אחסון בענן – Cloud Based Storage, כמו גם מערכות On-Prem Storage מבוססות תוכנה (SDS – Software Defined Storage) מערכות Object Distributed File System, Object Storage ועוד.

במסגרת הפרויקטים שלנו בתחום, אנחנו מנהלים תהליכים באופן מלא מאפיון ותכנון מערך האחסון של הפרויקט, דרך יישום של מערכי אחסון מרכזיים ועד לתמיכה וליווי הצוותים הטכנולוגיים.

התהליך כולל בנייה של אסטרטגיית אחסון מקיפה המתבססת על מגוון הפתרונות המתקדמים ביותר של Dell, תוך שימוש בטכניקות מתקדמות של התאוששות מאסון (DR) לצד התוויה ויישום של תכנית מקיפה להמשכיות עסקית. פתרונות האחסון של Dell והעבודה בסינרגיה עם שאר מוצרי החברה, לרבות שרת Blade Server ופתרונות גיבוי, מאפשרים להפחית משמעותית את תקורת ניהול תשתיות המחשוב בארגונים ולפשט את תהליכי ה- IT בארגון.

 

פתרונות אחסון

פתרונות אחסון בענן

פתרונות אחסון בענן – Cloud Based Storage – משלבים אפקטיביות כלכלית וחסכון עם סקלביליות ויציבות. פתרונות האחסון בסביבות ענן מאפשרים זריזות תפעולית, חדשנות של חוויית ענן, יכולות גבוהות לטיפול יעיל בסביבות עבודה עמוסות נתונים ואת האפשרות ליהנות מחיסכון במשאבים לצד עבודה טכנולוגית בטוחה, פשוטה וחכמה.

אחסון On Prem

פלטפורמות אחסון מקומי – On-Prem Storage – על תשתית הארגון מקבלות גם הן מענה מתוך מגוון הפתרונות המתקדמים אותם יודעים המומחים שלנו לשלב בפרויקטים אצל לקוחות. בין אלה ניתן למצוא את סדרת PowerStore T המבוסס Containers המותאם באופן אופטימלי לביצועים מואצים, מערכת All NVME Flash מקצה לקצה ויכולת גדילה ל- 1.2PB ב- 2U , הכוללת גיבוי למערך אחסון חיצוני ללא שימוש בתוכנות נוספות ויכולת הגנת Cyber מובנית במערכת.