רילקומרס מאפשרת לגופים מובילים במשק להקים ולנהל אתרי אינטרנט העומדים בלב פעילות הדיגיטלית של הארגון, תוך מיקסום התועלת ממנו עבור בעליו ועבור המשתמשים שלו. אנחנו מוציאים תחת ידינו אתרי אינטרנט מוקפדים המדגישים את חוויית המשתמש, ללא פשרה על אף פיקסל, מפיתוח Front-end ברמה גבוהה, אינטגרציות מהירות ומאובטחות ומתן מענה לכל צורכי הלקוח.

מאחורינו שורה ארוכה ומוצלחת של אתרים גדולים שהקמנו עבור בנקים, אינטגרציות מורכבות באתרי חברות ביטוח ובתי השקעות, אפליקציות Tailor-made עבור גופי מסחר אלקטרוני, אתרי חברות B2B הכוללים Marketing Automation, אתרי Umbarco, Drupal, ו- WordPress, כמו גם אתרי שירות עצמי ויישומי WEB מתקדמים מבוססי פלטפורמת Angular.

פיתוח אתרי אינטרנט

פיתוח אתרי אינטרנט לבנקים

לבנקים אתרי אינטרנט עם מורכבות אדירה. כמויות אינסופיות של פעולות מוצעות על גביהם ללקוח הפרטי, כמו גם ללקוח העסקי או באתרי שוק ההון. אי לכך, בנייתם מחייבת תכנון מעמיק של חוויית משתמש, המשולב ברמה גבוהה של טכנולוגיה שתאפשר אינטגרציות מורכבות. בשלושה בנקים מתוך החמישה הגדולים בישראל מותקנות מערכות אינטרנטיות שהוקמו בידי רילקומרס – אתרי בנק דיסקונט, אשכול אתרי האינטרנט השיווקיים של בנק לאומי ואתרי האינטרנט השיווקיים של בנק הפועלים.

פיתוח אתרי אינטרנט לחברות ביטוח ולבתי השקעות

גם בתחום הביטוח והפיננסים חוויית משתמש איכותית היא יעד לא פשוט – אתרי אינטרנט עבור גופים אלה כוללים מורכבויות של תהליכי רכישה, מסלולי ותהליכי שירות, כמו גם תהליכי הצטרפות המבוססים על שלל טפסים ודרכי תקשורת. לצד חוויית המשתמש, באתרים כאלה ישנו אתגר המימוש הטכנולוגי, בו פיתוחי Front-end למערכות תפעוליות בשילוב אינטגרציות מורכבות. גם כאן צברנו כברת דרך בפיתוחים עבור הפניקס: אתר ביטוח רכב ; ביטוח חו"ל ואיזור התביעות כמו גם פיתוחים עבור AIG ועבור חברת אקסלנס.

פיתוח אתרי מסחר אלקטרוני

אתרי איקומרס ומסחר אלקטרוני הם אולי אלה העומדים בראש החץ כשמדובר בפתרונות דיגיטליים מתקדמים, פיתוחים טכנולוגיים מצויינים וחוויית משתמש ברמה הגבוהה ביותר. גופי e-commerce הם אלה שהבינו את החשיבות של כל הנ"ל להצלחה העסקית, אולי טוב מכולם. הפרויקטים שמאחורינו בעולם זה של מסחר אלקטרוני מבטאים את העקרונות הללו. אלה פרויקטים של פיתוח אתרי אינטרנט ואפליקציות Tailor-made התפורים לפי מידת הלקוח ומייצרים עבורו כלים איכותיים להצלחה. בין הפרויקטים המובילים שלנו: שופרסל, חצי חינם, Be, ועוד.

פיתוח אתרי אינטרנט לחברות B2B

בניהול העסקי של עולם ה-B2B אנחנו פוגשים תהליכים ארוכים של רכישות ושלל סוגים של לקוחות, שותפים ובעלי עניין, תהליכים מורכבים וצורך באינטגרציה מתוחכמת משולבת בתהליכי Marketing Automation. בין הפרויקטים שביצענו בעולם זה ניתן להתגאות באתרים של Frutarom, אשכול אתרי האינטרנט של חברת VPG ואחרים.

פיתוח אתרי Umbarco, Drupal ו-Wordpress

תחילת הדרך שלנו בעולם ניהול מערכות התוכן הייתה עם פיתוח מערכת Ynet – מערכת ניהול התוכן המורכבת שפותחה בישראל. עם השנים, הרחבנו והעמקנו את ההתמחות שלנו בעולם מערכות ה- CMS והיום אנחנו מציעים לארגונים מערכות ניהול תוכן גמישות ומבוססות קוד פתוח, מה שמאפשר להם עצמאות ללא תלות באנשי פיתוח ליצירת שינויים באתר. ההתמחות שלנו היא בשורה של פלטפורמות CMS שימושיות כמו WordPress, Drupal ו- Umbarco, על גביהן בוצעו רבים מהפרויקטים שלנו, ביניהם: אתר השיווק של בנק דיסקונט, האתרים השיווקיים של בנק הפועלים, אתר קבוצת שטראוס, אתר גולן טלקום, אלקטרה סחר ועוד.

פיתוח אתרי שירות עצמי ויישומי WEB מתקדמים

אתרים של שירות עצמי ושל יישומי WEB מפותחים אצלנו בידי מיטב המוחות, בעבודה מוקפדת ביותר. בפיתוחים הללו משולבת עבודת ניתוח מערכות מעמיקה ומומחיות Front-end שתמהיל שלהן מאפשר למפתחים של רילקומרס לפתח כל שירות לחוויית משתמש ברמה יוצאת דופן. אנחנו עושים שימוש נרחב בפלטפורמת Angular ומייצרים אינטגרציות מורכבות לשכבת ה-Back-end. זה נעשה באמצעות שכבת Micro Services המתוכננת אצלנו תוך שיתוף הלקוח בתהליך ושמירת סטנדרטים גבוהים של אבטחת המידע. כמה דוגמאות: אתר ניהול החשבון של בנק דיסקונט, אתר תהליך פתיחת תביעה ב-AIG, אתר מכירת ביטוח רכב בהפניקס ועוד.