ניתוח התנהגות הצרכנים בנכסים הדיגיטליים

גופים המוכרים ומשווקים מוצרים, פתרונות ושירותים בנכסיהם הדיגיטליים מעוניינים להגיע אל כמה שיותר צרכנים ולייצר מכירה בפועל. כלים טכנולוגיים מתקדמים יודעים לייצר מידע אודות הקשר בין אינטראקציה לבין מכירה בפועל ולספק ל"מוכר" אנליזה של התנהגות ה"קונה". כלים של ניתוח ודאטה היושבים על גבי הפלטפורמות הדיגיטליות של הארגון, דוגמת Mixpanel – כלי האנליטיקס מהמובילים והמוכרים בעולם, מאפשרים לארגונים להכיר את התנהגות הצרכנים, להבין את מעורבותם של משתמשים המגיעים לאתר או לאפליקציה כלשהי ולקבל נתונים ויזואליים על חווית המשתמש ועל פוטנציאל הרכישה.

ניתוח נתוני גולשים

פתרון לניתוח נתוני אתר ואפליקציה – Mixpanel

בעולם בו המידע הוא כוח קריטי להתמודדות בשוק עסקי תחרותי, מתפתחים כלים טכנולוגיים מתקדמים וחכמים שמיועדים לספק מידע כזה. אחד המתקדמים שבהם הוא Mixpanel – פתרון לניתוח נתוני מוצר בשירות עצמי המאפשר לצוותים הטכנולוגיים של כל עסק או ארגון לנתח בקלות ובפשטות את מעורבותם של האנשים המנהלים אינטראקציה עם הארגון בנכסיו הדיגיטליים – מדוע גולשים מסוימים מגיעים לאתר הארגון, מדוע ואיך עושים שימוש בדואר האלקטרוני שמגיע אליהם, כיצד משתמשים אלה או אחרים מגיעים לשימוש באפליקציה של הארגון, מה גורם למשתמשים לבצע פעולה X, מה גורם להם להישאר באתר מכירה או לנטוש אותו במהירות, איך הם מבצעים פעולות ועוד. כל אלה על מנת לשפר את חוויית המשתמש וכמובן, לייצר מכירה בפועל. למיקספאנל מאות עובדים ברחבי העולם והיא מעניקה שירות לאלפי ארגונים מכל התחומים. אנחנו בקבוצת יעל מציעים היום לגופים ולחברות מכל שדרות המשק הישראלי, פרויקטים בהם משולבים כלי דאטה ואנליטיקס מתקדמים, ביניהם היכולות המצויינות של Mixpanel – הפתרון שמייצר דשבורדים של מידע ויזואלי נגיש, פשוט להבנה ומהימן אודות התנהגות הצרכנים והמשתמשים.

אנליטיקס וניהול תהליכי השיווק והתפעול

בדומה לאופן בו פועל Google Analytics, מאפשר Mixpanel לבודד ולבחון באמצעות "דוח משתמשים" את נתוני ההתנהגות של משתמשים יחידים, המשמעותית להתאמת חוויית המשתמש, או כשיש צורך בתובנות או פתרון בעיות הנוגעות לחוויית המשתמש. לדוגמה, אם רוצים לנתח את ההתנהגות של משתמש שהערך הממוצע של ההזמנות שלו גבוה באופן חריג, או אם רוצים להבין היכן משתמש נתקל בקושי במהלך ביצוע הזמנה. לצד זה, מנהל הפתרון של Mixpanel אוטומציה שיווקית עבור בית העסק – ניהול אוטומטי של תהליכי השיווק והתפעול, במספר ערוצי שיווק דיגיטליים וניהול חכם של הנכסים הדיגיטליים.