YAEL SOFTWARE

פתרונות תוכנה לארגונים

קצת עלינו

 חברת יעל תוכנה, מקבוצת יעל, היא חברת ה- IT והאינטגרציה מהמובילות בישראל.
החברה קיימת משנת 1963 ומתמחה בפתרונות תוכנה לארגונים, עם מיקוד בערך העסקי והבנת צרכי הלקוח. 
בנוסף מעניקה החברה שירותי מיקור חוץ במגוון תחומי התמחות בסביבות פיתוח שונות.

דברו איתנו

 

שם פרטי
נא לרשום שם פרטי

שם משפחה
נא לרשום שם משפחה

ארגון

דואר אלקטרוני
נא לרשום דואר אלקטרוני

טלפון
נא למלא את שדה הטלפון במיספרים בלבד

הודעה
אנא מלא את שדה ההודעה


קבוצת פתרונות התוכנה ביעל ממוקדת במתן פתרונות תוכנה מובילים ובעלי ערך מוסף לצרכים העסקיים של לקוחותינו. פתרונות הקבוצה מחולקים למספר שכבות עיקריות - המרכיבות את מערכות המידע בארגון:

 

Business Applications

תחום זה כולל מגוון יישומים המיוצגים או מפותחים בחברת יעל. בינהם,  MegaCenter של יעל בתחום ה- call Center, פתרונות ה-CRM המובילים של חברת Salesforce פתרונות בתחום ה-Output Management של חברת Freeform ופתרונות בתחום הפיננסיים והבקרה. כמו כן, מציעה יעל, מגוון פתרונות ענן אפליקטיביים להתייעלות המשרדית, כגון Google  Applications - פתרון מקיף לעסק, הכולל: דוא"ל, יומן פגישות, כונן אחסון קבצים שיתופי, עבודה עם מסמכים, גליונות עבודה ובניית מצגות, אפשרת ליצירת שיחות עבודה או שיחות וידיאו און ליין והכל באופן המאפשר להתחבר ולבצע עבודה מכל מקום ובכל מכשיר.

 

Business Processes

תחום זה כולל מגוון פתרונות בתחום האינטגרציה וניהול התהליכים העסקיים מעל ובין היישומים הארגוניים. הפתרונות מבוססים על מוצרי חברת TIBCO, המובילה העולמית בתחומי ה- BPM וה- SOA.

 

Business Optimization

תחום זה כולל מגוון פתרונות, המסייעים בניתוח ובמתן שקיפות לנתונים יישומים ולתהליכים העסקיים. התחום כולל פתרונות בתחום ניהול ידע (Knowledge Management) ותובנה עסקית (Business intelligence). בין היתר מייצגת יעל תוכנה את חברת Spotfire, המובילה בעולם בתחום ה-BI עם דגש על יכולות תיחקור חכמות ומהירות עד רמת הסקת המסקנות ותצוגה ויזואלית מתקדמות ואת פתרונות החיפוש והמיפוי המתקדמים של חברת גוגל לעסקים.

 

Oracle Solutions

יעל תוכנה מתמחה מזה 15 שנים במגוון פתרונות מבוססי oracle, בין היתר, בפיתוח מתודולוגיות יישום והטמעה וכלי אפליקציה המאפשרים לבצע פרויקטים מורכבים הדורשים מקצועיות ועמידה בלוחות זמנים ובתקציב. טווח הפעילות כולל יכולת ניהול פרויקטים ואחריות כוללת ליישום ותמיכה, החל מהתשתית והמרכיבים הטכניים וכלה ב-CRM, מכירות, ייצור, רכש, תכנון וכספים.יעל תוכנה, השלימה בהצלחה פרויקטים רבים ומורכבים בתחומי ה-ERP וה- CRM במגוון רחב של חברות מתעשיות שונות. בנוסף, מעניקה יעל, שירותי outsourcing בתחומי oracle applications, ניתוח ואפיון לתהליכי Oracle EBS ,CRM Siebel, יישום והטמעה במתכונת של Fix price, תחזוקת אתרים ו- Hosting.

 

Cloud Solutions

קבוצת יעל מציעה ללקוחותיה קשת רחבה של פתרונות עסקיים מבוססי טכנולוגיה, על גבי פלטפורמת הענן. פתרונות אלו מאפשרים לארגונים לספק יישומים עסקיים בסביבה אמינה, מאובטחת וביעילות, תוך ניצול מלא של גמישות הענן. פתרונות הענן ביעל ממנפים טכנולוגיות מוכרות, כגון: BPM, SOA, אינטגרציה ו-Messaging, מספקים לארגונים התקנת יישומים מהירה, ללא צורך ברכישת חומרה ותשתיות ומסייעים להתמקד בלוגיקה העסקית באופן העונה על אתגרי מחשוב ענן. כמו כן, מייצגת יעל את פתרונות הענן של גוגל בתחום תשתיות הענן המעניקות אלסטיות ורובסטיות לבניית יישומים ואתרי אינטרנט, אחסון נתונים, הפצת תכנים וניתוח נתונים (Big Data).

 

Google Solutions

יעל תוכנה, משווקת פתרונות גוגל לעסקים בישראל מזמינה אתכם לבוא להיות חלק מקבוצה גדולה של חברות שמשנות את הדרך בה העולם עושה עסקים. מהיום לא רק צרכנים פרטיים נהנים מהעצמה של גוגל- גם ארגונים יכולים ליהנות מהיכולות, מהשירותים, מחוויית השימוש ומחסכון בעלויות ובאפקטיביות התפעולית. פתרונות גוגל לארגונים כוללים את חבילת הפרודוקטיביות המשרדית המקיפה הכוללת: דוא"ל, יומן פגישות, כונן אחסון קבצים שיתופי, עבודה עם מסמכים, גליונות עבודה ובניית מצגות, אפשרת ליצירת שיחות עבודה או שיחות וידיאו און ליין והכל באופן המאפשר להתחבר ולבצע עבודה מכל מקום ובכל מכשיר. בנוסף, משווקת יעל את תשתיות הענן של גוגל לבניית יישומים, את פתרונות החיפוש המתקדמים ואת פתרונות המיפוי של גוגל.

 

Mobile Solutions

קבוצת יעל מציעה ללקוחותיה קשת רחבה של פתרונות עסקיים וטכנולוגיים לעולם המובייל. פתרונות המובייל של יעל נותנים מענה לנגישות המידע, המשכיות התהליכים העסקיים ושליטה (בקרה) על פעילות העסקית, תוך שמירה על: מהירות היישום, חווית משתמש ואבטחת מידע.
 

מחשוב ענן מציע לארגונים התקנת יישומים מהירה, ללא צורך ברכישת חומרה ותשתיות. היכולת לרכוש משאבים על פי הצורך ולפי קצב הגידול הנדרש יוצרת איזון בין צרכי ה-IT לבין התקציבים בפועל. למרות היתרונות הברורים, ארגונים עדיין נמנעים מלאמץ את מחשוב הענן במידה משמעותית, בשל חששות הנוגעים לאבטחה, פיקוח על נתונים, אמינות ויכולת ניהול מקצה לקצה.