הפורטל שהקימה הפניקס יחד עם רילקומרס מקבוצת Yael, יבטל את הבירוקרטיה שבין המטופל, לבין מרפאת השיניים וחברת הביטוח

הפניקס ורילקומרס מקבוצת Yael מקימות פורטל דיגיטלי עבור הפניקס, אשר יסדיר את תהליך התביעה של טיפולי שיניים מול חברת הביטוח. הפורטל החדש ישרת מאות מרפאות שיניים – פרטיות ושל קופות החולים – העובדות בהסדר עם חברת הפניקס. הממשק החדש מהווה שלב נוסף במעבר לעבודה דיגיטלית של הפניקס, במטרה לשפר ולייעל את השירות עבור הסוכנים והמבוטחים.

הפורטל יכלול פרופיל מרוכז עבור כל מטופל ובו היסטוריית הטיפול, תכנית טיפולים עתידית ותהליך הגשת התביעה לשם קבלת החזר על הוצאות טיפול השיניים. הפורטל יחליף מערכת שהייתה בשימוש בידי הפניקס ב-8 השנים האחרונות ומטרתו לפשט את תהליכי הטיפול ולספק שירות טוב יותר. לאחר פיילוט מוצלח במספר מרפאות מצומצם כעת, נפתח השירות לשימוש בכלל המרפאות, בתמיכת מוקד שירות ייעודי של הפניקס אשר תמך במערכת בימים הראשונים, תוך ליווי מקצועי של רילקומרס.

“הפורטל החדש יאפשר קשר ישיר בין הרופאים, הסייעות ומנהלי המרפאות לבין אנשי הביטוח”, מוסר ד”ר גלעד עזרן, מנהל תחום רפואת שיניים בחברת הפניקס – “הוא מהווה מהפכה שירותית משום היותו כלי פשוט ומצוין בידי המרפאות: ניהול החזר כספי למטופל על טיפול השיניים, ללא הצורך להתעסק בתביעת חברת הביטוח, ניירת, בקשות, מסמכים, שיחות טלפון וכיוב’. כל שנותר למטופל הוא לעבור את הטיפול הרפואי ולשלם את חלק ההשתתפות העצמית בלבד”.

“מערכת הפורטל החדש כתובה בשפת Angular 8 בצד הלקוח ובשפת ASP.net Core בצד השרת, תוך שימוש בשירותי API של מערכות ליבה בפניקס אליהן הפורטל מתממשק” מסביר דרור יעקובסון, מנכ”ל רילומקס. “עמד בפנינו האתגר של התממשקות אל מערכות ותיקות ויציבות הקיימות בפניקס, אותן שאף הארגון להשאיר כבסיס ואליהן לחבר את הפתרון החדש, כך שהתוצאה שתתקבל תהיה חדישה ומתקדמת. בסופו של דבר, קבלנו פרויקט שהתבסס על טכנולוגיות מתקדמות, בחיבור פשוט למערכות הישנות, כמעט באפס תקלות, בשילוב ניתוח מערכות וביצוע ברמה גבוהה, תוך עמידה בלו”ז צפוף”. הפתרון מותאם באופן מלא ופשוט לדסקטופ ולמובייל, לשימושם של רופאי השיניים, הסייעות והמזכירות הרפואיות, כולל הנגשה לבעלי מוגבלויות.