היכולות המרשימות של Salesforce בעולם השירות וניהול הלקוחות בארגונים, קפץ מדרגה עם הגעת ה- Lightning Experience – LEX – ממשק המשתמש החדשני והמתקדם ביותר שהוציאה Salesforce לשוק, עד היום. טכנולוגיית Lightning כוללת רמה מתקדמת במיוחד של UX ו- UI, מסכים ידידותיים למשתמש המותאמים לדרישות של מוקדי שירות, גביה, מכירות וכו’ בארגונים מסוגים שונים, ויכולות ניהול אג’יליות, תוך קיצור זמני הפיתוח וסקירת תוצאות באופן מהיר. הטכנולוגיה מאפשרת לארגונים לפשט את תהליכי הטיפול בלקוחות ומתן שירות ברמה גבוהה ביותר.

הטכנולוגיה החדשה מאיצה, למעשה, את היכולות הקלאסיות של Salesforce, ומאפשרת עבודה ללא קוד כך שכל מנהל בארגון יכול לבנות לעצמו את ממשקי המשתמש ודפי קהילת הלקוחות שלו באופן פשוט וידידותי. לצד זה, מאפשרת הטכנולוגיה נגישות לכלי Salesforce ממכשירים ניידים, ממשק משתמש מודרני עם סוויטה של פיצ’רים וכלים חדשים, קסטומיזציה פשוטה מבעבר, חסכון בעלויות פיתוח ויכולות שבכללותן מאפשרות זריזות, יעילות ותחכום רב מבעבר.

לצוותי המומחים שלנו ב- CloudTech ניסיון עשיר בפרויקטי Salesforce בארגונים ישראליים מכל תחומי המשק, בפרויקטים שלאחרונה משלבים גם את טכנולוגיית הלייטנינג המתקדמת, לשם השגת ביצועים טובים יותר. חלק משמעותי מתהליכי הייעוץ שלנו בפרויקטים מהעת האחרונה כולל מעבר חלק ומדורג לגרסת Salesforce Lightning.

מעבר חלק לגרסת Salesforce Lightning