בניית מוצרים טכנולוגיים חדשים מלווה בשורה של החלטות שישפיעו בהמשךעל הצלחתו העסקית של המוצר. אנו מלווים את לקוחותינו, גופים מובילים מכל תחומי המשק, משלב האסטרטגיה של בניית מוצר חדש, הצבת היעדים וה- KPI’s עבורו ועד לליווי הפיתוח. בתהליך אנחנו מדגישים את עיצוב ואפיון חוויית המשתמש – היבטים של UX ושל UI – מנתחים נתונים ומעצבים מחדש, על בסיס אסטרטגיית מוצר שבנינו. לצד זה, אנו מנהלים תהליכי Usability Testing ומעבירים הדרכות מקצועיות אצל לקוחותינו.

אפיון ועיצוב UX & UI Design

תכנון של כל מוצר חדש או תכנון מחדש של מוצר קיים מלווה לעיתים קרובות בתהליך רצוף שאלות והחלטות. כל בחירה שנבצע בדרך תשפיע על הצלחתו העסקית של המוצר. רילקומרס, המתמחה ביצירת מערכות מורכבות, אתרים ואפליקציות מובייל, מלווה ארגונים וחברות בתהליך תכנון פתרון טכנולוגי לאורך כל הדרך – מתכנון אסטרטגיית הבניה ומחקר חוויית המשתמש, דרך הצבת היעדים העסקיים, אפיון ועיצוב חוויית המשתמש (UX & UI) תהליך הפיתוח על כל הסוגיות הקשורות בו ועד לסיום התהליך תוך אופטימיזציה מתמשכת ווידוא שהמוצר עונה לצורך לשמו נולד וכי כל רכיביו הותאמו למטרה זו.

הדרכות UX מקצועיות לארגונים

הניסיון שלנו הוא לעתים בתהליכים המחייבים ארגון לרכוש ידע רב באופן מהיר, לשם כך, מעבירה רילקומרס הדרכות והכשרות מקצועיות לצוותים או הנהלה ומציעה לארגונים הידע, הכלים והאנשים שלנו, המגיעים מהשטח.

אנו מגיעים אל ליבת העשייה של ארגונים ומתאימים אליה הדרכות מקצועיות תוך שימוש בדוגמאות חיות מהשטח ומהעולם המקצועי של צוותי הארגון ושימוש בשפה אחידה ותהליכים נכונים בין מחלקות העיצוב והפיתוח – ה-UX וה-UI. על הדרך, אנחנו מנהלי הארגון או מנהלי פרויקט, מנהלים הסברה פנימית אודות אסטרטגיית המוצר, יתרונותיו והערך העתידי שלו.

בדיקות שמישות – Usability Testing

לטובת מציאת מענה לשאלה הגדולה: מה המשתמשים שלי באמת צריכים? מגיעות בדיקות השמישות. בדיקות אלו הבוחנות כיצד קהל היעד שלנו משתמש באתר ומגיב אליו, יכולות להתקיים אצלנו בסוג של “מעבדה” כמו גם באופן מרוחק – Remote Testing. דו”ח מומחה אותו אנחנו מייצרים על בסיס בדיקות החוקרות התנהגות משתמשים במערכת, מאפשר להבין מה עושים המשתמשים, ולא פחות מזה, מדוע ואיך הם עושים זאת. דו”ח המומחה מאפשר לנו להציע שינויים מהירים במוצר לשם השגת יותר משתמשים מרוצים. בדיקות השמישות שעל בסיסן מופק הדוח, משפרות את היעילות העסקית ומביאות לכדי מימוש את אסטרטגיית המוצר שבבסיס הדברים, כל זאת אפשרי מתאפשר עוד לפני פיתוח והשקת המוצר.