אנשי המקצוע שלנו ב-CloudTech מקבוצת Yael האחראים להובלת פרויקטים מבוססי Salesforce בגופי אנטרפרייז, מציעים לצד הניסיון והידע העשירים שלהם, גם שילוב שורת כלים ופתרונות ייחודיים משלימים. פתרונות אלה נותנים בכל פרויקט כזה, ביטוי לחזית הטכנולוגיה בעולמות הענן ומספקים שורה של יכולות לכל ארגון אשר עושה בהם שימוש:

  • RIVA: מבצע סנכרון פגישות ומיילים עם יכולת בולטת לחבר בין שרתי מייל On Prem לבין מערכות ענניות. זהו כלי גמיש במיוחד בעל יכולות סנכרון חכמות בין תיבה המיילים הארגוניות לבין הרשומות השונות הנמצאות במערכת ה- CRM.
  • Ownbackup: פתרון גיבוי הענן המוביל של Salesforce – מוצר המאפשר גיבוי Data ו-Metadata ברמה היומית, שחזור מידע מלא או חלקי וכן, השוואת נתונים ופיתוחים למען זיהוי פערים בין סביבות. הפתרון מאפשר לנהל ממקום אחד מרוכז את הגיבוי של כלל סביבות ה- Salesforce בכל ארגון.
  • Titan: מוצר מוביל בתחומו ליצירת טפסים אינטראקטיביים, הפקת מסמכים וחתימה אלקטרונית, הכולל אינטגרציה מלאה עם מבנה הנתונים ב-Salesforce.
  • Shield: פתרון אבטחת המידע של Salesforce המאפשר לארגונים להגן על המידע והמערכת, הצפמת נתונים עם מפתח אישי, תיעוד מתקדם של שינויים בשדות במערכת ומעל לכל, כולל מודול מתקדם לניטור וזיהוי אירועים חריגים במערכת ואת היכולת לבצע זיהוי בזמן אמת של אותם אירועים.

פתרונות משלימים ל- Salesforce