קצת עלינו

עם התפתחות עולם הדיגיטל וטכנולוגיות הענן, מתפתחים גם אתגרי האבטחה.
חברות מכל סוג וגודל, מתמודדות עם הצורך להגן על המידע הרגיש הזורם בארגון מפני שפע של סיכונים, חדירות, פריצות ואובדן המידע. לקבוצת Yael הניסיון, ההיכרות וההבנה בעולמות האבטחה והסייבר והיא יודעת לספק לחברות ועסקים, מכל תחומי המשק מעטפת הגנה מקיפה שתדע להתמודד עם האתגרים הקיימים ועם אלה שצופן לנו העתיד.
Yael-Cyber הינה זרוע אבטחת המידע והסייבר של קבוצת יעל. בעזרת ניסיון רב בתחומי אבטחת המידע והסייבר וצוות מיומן של אנשי מקצוע, מנצחת חטיבת הסייבר בקבוצת יעל על מאות פרוייקטים מורכבים בארגונים גדולים במגזר הציבורי והפרטי ויודעת לתת מענה ייחודי המותאם לצרכים ולדרישות של כל אחד מלקוחותינו.
היועצים שלנו משולבים בפרויקטים בחברות טכנולוגיות, גופי בנקאות ושירותים פיננסיים, גופי ביטחון, מסחר, בריאות ועוד.
פעילות הסייבר ביעל מתמקדת בשלושה תחומים עיקריים: ייעוץ, פתרונות ויצירת מודעות.

קרא עוד

פתרונות

יעוץ וליווי

צוותי הייעוץ של Yael-Cyber מציעים מגוון רחב של שירותים המסייעים בזיהוי וטיפול בפרצות אבטחה פוטנציאליות ביישומים בענן ועל גבי תשתיות מקומיות, תוך עמידה ברגולציות ותקנות כגון ISO ותקנות הגנת הפרטיות. שרותי הייעוץ שלנו כוללים ביקורת ואבטחת אפליקציות ותשתיות, ביצוע מבדקי חדירה, תאימות תקנים, רגולציות וניהול סיכונים, וזאת לצד שירותי CISO as a service אותם אנו מציעים ללקוחותינו כשירות שוטף לסיוע בהקמה, הובלה וניהול מערכת האבטחה הארגונית.
קרא עוד

פתרונות סייבר

Yael-Cyber מטמיעה את הפתרונות המובילים והחדשניים ביותר בתחום אבטחת המידע והסייבר כגון ניהול זהויות ובקרת גישה - Single Sign On-SSO, אבטחת נקודות קצה, אימות חזק (MFA), טיפול בנוזקות, גישה מרחוק ועוד. הפתרונות הללו מותאמים לפי מבנה הארגון וצורכי התשתית המחשובית שלו, תהליכי העבודה שהוא מנהל, אופי כוח האדם שבו וכיוב'. הפרויקטים אותם אנו מובילים מבוססים על הפתרונות הבינלאומיים של החברות Imprivata, BeyondTrust, Stratodesk ועוד.
קרא עוד

מודעות סייבר והדרכה

Yael-Cyber מעניקה הדרכה ומסייעת בפיתוח מודעות הסייבר בארגון לעובדים ולהנהלה באמצעות תהליכי הסברה השמים דגש על הגורם האנושי בארגון ועל יכולתו להיערך וללמוד את הסכנות מהן ניתן להמנע. מומחי Yael-Cyber פיתחו מתודולוגיה המספקת פתרון מקיף לנושא מודעות הארגון לאירועי סייבר תוך התאמה לצרכים ולייחודיות של כל מגזר וארגון. בתהליכים אלה אנחנו מספקים לארגונים מערכי הדרכה והסברה, מסייעים בהטמעת תוכניות מודעות לעובדים בארגונים, עורכים סימולציות למצבי מתקפת סייבר להנהלה, לעובדים ולצוותים הטכניים ומכינים אותם למצבי קיצון, כולל בניית תוכנית להמשכיות העסקית הקריטית של הארגון בשעת חרום (BCP).
קרא עוד

יתרונות
ושירותים

מעטפת של ליווי מקצועי ומקיף בעולמות הסייבר הכוללת פתרונות מובילים, ייעוץ, ליווי, הסברה והדרכה
צוות טכנולוגי בעל ניסיון עשיר בניהול פרוייקטי הטמעה מורכבים אצל לקוחות גדולים
התאמת הפתרון לארגון בכל סוג וגודל, על פי צרכיו, תשתיות המחשוב שלו וסוג ההון האנושי שבו
מומחיות במבדקי חדירה, סקרי אבטחה, סקרי סיכונים ועוד
ליווי ארגונים בנושא של תקני אבטחה ורגולציות מקומיות ובינלאומיות
מתודולוגיה ייחודית להחדרת מודעות לסכנות הסייבר בארגונים - מול הארגונים ומול ההנהלה
ניהול מערכי אבטחת מידע במודל CISO

הצוות שלנו לפתרונות ומוצרים

יואב הורניק

מנכ"ל סמארטסופט

יאיר גסיטוע

מנהל מכירות, סמארטסופט

יניב שלום

מנהל Profesonal Servises, סמארטסופט

הצוות שלנו לייעוץ וליווי

נאור מורנו

מנכ"ל טריאד

אבי אורנשטיין

CTO וראש תחום אבטחת תשתיות, טריאד

טל ארגוני

ראש תחום אבטחת אפליקציות, טריאד

קובי בכר

ראש תחום רגולציות, טריאד

הצוות שלנו למודעות והדרכה

גיא דגן

מנהל פעילות משותף, קונסיינטה

צחי שטראוס

מנהל פעילות משותף, קונסיינטה