המודולים של Salesforce

חלק משמעותי מהמומחיות שלנו ב-CloudTech היא להתאים מודולים שונים עבור כל פרויקט טכנולוגי בעולם ניהול הלקוחות. צוותי המומחים שלנו מובילים פרויקטים טכנולוגיים בגופים עסקיים וציבוריים בכל תחומי המשק, אשר כוללים ייעוץ והטמעה, עם התמחות במודולים השונים – שירות, שיווק, פיננסים ופורטלים. אנו יודעים ללמוד את הלקוח ואת צרכיו ולהתאים לו באופן מדויק ואמיתי את מעטפת המודולים השונים אשר יהיו אחראים לתפעול שורה של פונקציות בחוויית הלקוח: ממודול Sales Cloud שיעמוד לשירות צוותי המכירות בארגון, דרך ה-Service Cloud, מודול ה- Marketing Cloud, מודול Commerce Cloud ועד ל-Financial Services ו-Experience Cloud.

המודולים של סיילספורס - Salesforce Modules

Sales Cloud

מודול המכירות של Salesforce הוא פתרון לשימוש צוותי המכירות, כאשר הוא מספק להם יכולות לניהול אנשי קשר ורשימות לקוחות, קולבורציה עם חברי צוות שונים, כלים שיווקיים לגיוס לקוחות חדשים, מעקב  אחר לידים, ניהול הזדמנויות מול לקוח, מידע אודות מוצרים בהם התעניין הלקוח בעבר, ניהול מתחרים, ניהול הצעת מחיר ללקוח ולבסוף, יכולות משופרות לקיצור לוחות הזמנים לסגירת עסקאות. כמו בכל מוצרי Salesforce, כולל מודול המכירות לוחות מחוונים ודוחות מתקדמים המאפשרים מדידת הצלחה באמצעות ניתוח ודיווח של פרמטרים הנגישים גם על גבי מכשירים ניידים.

Service Cloud

מודול שירות הלקוחות של  Salesforce, אותו משלבים צוותי CloudTech בפרויקטים בארגונים השונים, מעניק להם יכולות שירות ותמיכת לקוחות מקיפות. מודול השירות מאפשר בנייה של פורטלים/קהילות לשירות עצמי בידי הלקוחות עצמם וכן, מספק תמיכה עבור סוכני השירות הפועלים בשטח. הוא כולל סביבת עבודה מובנית, המעניקה לנציגי שירות הלקוחות פקודות מאקרו, קיצורי מקשים, תבניות מוכנות מראש וגישה שוטפת לנתוני לקוחות הכוללים היסטוריה ואינטראקציה מול כל לקוח.
כחלק מהטמעת המודול, מומחי CloudTech משלבים כלים לניהול תקשורת דיגיטלית עם הלקוח דרך חבילת ה-Digital Engagement של Salesforce.

Marketing Cloud

לקוחות בעידן דיגיטלי, מחפשים חברות שיקדמו עימם יחסים אישיים, אוטומטיים ורב ערוציים. קידום חוויית לקוח איכותית, משמע חיזוק נאמנות לקוח, גידול ברווחים, צמצום נטישה ושיפור בביצועים עסקיים.
Salesforce מאפשרת פלטפורמה לקידום הקשר עם הלקוח בעזרת Marketing Cloud. מדובר במערכת, אשר מאפשרת מבט 360 על הלקוח, יכולת יצירת קהלי יעד ופניה במגוון ערוצים, דוגמת: אתר, אימייל, SMS, אפליקציה, וואטסאפ, רשתות חברתיות ועוד. בעזרת שכבה של בינה מלאכותית, ניתן לשלוח את המסר הנכון, לקהל היעד הנכון ובזמן הנכון והכל בטכנולוגיה ללא קוד, קלה לתפעול, מדידה בעזרת כלי מרקטינג BI – במטרה לקדם את ביצועי מחלקת השיווק.

Commerce Cloud

Commerce Cloud הוא כלי Salesforce נוסף, אשר כולל פתרון עבור צרכן הקצה (B2C) לצד מוצרים עסקיים (B2B). למעשה, מחולק הכלי למספר פתרונות מסחר אלקטרוני שונים, אשר עושים שימוש בבינה מלאכותית לשם התאמת חווית הקנייה ללקוחות, על פי דפוסי ההתנהגות שלהם. חברות B2C עושות שימוש בפתרון הכולל תכונות לצמצום עגלות קניה נטושות, מסחר דיגיטלי מול ערוצי מדיה חברתית ואפשרות גישה אל מלאי דיגיטלי בחנות וירטואלית לשם שליחת פריטים ישירות ללקוחות. המודול כולל פתרון ליצירת חוויות B2B עבור קניינים על מנת להקל עליהם למצוא את הנחוץ להם ולבצע רכישה שלו. לצד זה, הוא כולל תכונות ספציפיות עבור B2B כמו חידוש מהיר של הזמנה, היררכיית חשבונות, תמחור חוזים וקטלוגים מותאמים אישית ועוד.
המוצר כולל פתרון לניהול הזמנות (Order Management), אשר מספק חוויה רב ערוצית ללקוחות ותהליך הזמנה אחוד עם אוטומציה של תהליכי הזמנה.

Experience Cloud

מודול הקהילות של סיילספורס –  Salesforce Experience Cloud הוא כלי שימושי במיוחד באמצעותו יכולים ארגונים לייצר פורטלים ללקוחות, שותפים ועובדים בחברה, דרכם הם יכולים לקבל שירות באופן עצמאי תוך גישה ישירה לפעולות ולהתנהל במסגרת של פורום. הכלי מאפשר לייבא נתונים מכל מקור, לעשות שימוש בתבניות מוכנות מראש לשם בניית חוויית משתמש ופורטלים מותאמים אישית לשם שימוש קל ונגיש. מודול הקהילות כולל בתוכו כלי מדידה וכלים לניתוח ואופטימיזציה באמצעותם יכול הארגון לנהל את קהילות הלקוחות שלו ולהתאים אותן לכל צורך, תוך ניהול המידע, דיונים, שיתוף קבצים, ניהול קבוצות, מומחים וכיוב'.

Financial Services Cloud

מוסדות פיננסיים רבים עושים שימוש בפתרון CRM, הקרוי Financial Services Cloud ומותאם לכל גוף כזה באופן אישי. כלי זה אותו אנו מציעים במסגרת פרויקטים שלנו אצל גופים פיננסיים, מאפשר לארגון הפיננסי לחבר על גבי מערכת אחת את אזוריו הגיאוגרפיים השונים ואת ערוצי המכירה השונים בהם הוא פועל. מבנקאות קמעונאית ועד לניהול הון – מאפשר הפתרון לקבלת תמונת 360 מעלות על הפרופילים הפיננסיים של הלקוחות. בעזרת מודול מתקדם זה, יכול כל ארגון להצליח להציב את לקוחותיו במרכז כל אינטראקציה. למשל, תובנות לגבי הון משפחתי של לקוח מסוים, מסייעות ליועצים בארגון לתת לו מענה הולם ולצד זה, להרחיב את תיק הלקוח לפי הצורך. חיבור בין פריטי מידע שונים מאפשר לבנקאים להבין מי הם הלקוחות שלהם, אילו מוצרים פיננסיים יש להם ואילו יהיו שימושיים עבורם, להשגת יעדים פיננסיים. הכלי מאפשר ללקוחות הארגון לקבל שירות טוב יותר ולאנשי המקצוע שבארגון, להעניק שירות מתקדם ומהיר יותר.