מערכת NetSuite ERP נחשבת למערכת ה-ERP מובילה בענן וביכולותיה לניהול משאבי הארגון, כמו גם בהיקפי המכירות שלה. נטסוויט מספקת ניהול מלא ואינטגרטיבי עם תהליכי מכירה, שיווק ושירות, וכוללת סט פתרונות מובנה ללא צורך באינטגרציה.

חבילת הפתרונות המקיפה בענן של נטסוויט כוללת: ניהול פיננסי מאוחד של כלל החברות, ניהול לקוחות, ניהול ספקים וניהול תהליכי רכש מלאים, ניהול מלאי ותהליכי ייצור, ניהול פרויקטים, ניהול ההון האנושי, ניהול שרשרת האספקה, ניהול רב חברתי ועוד.

מערכת NetSuite ERP עוברת תהליכי שדרוג פעמיים בשנה והינה בעלת יכולות קונסולידציה לצד תחקור גבוהות. המערכת מאפשרת גישה מאובטחת מכל מקום ובכל זמן, חיסכון בעלויות IT ותחזוקה של מחשב ושדרוגים, Dashboard מותאם אישית לבעלי תפקידים שונים בארגון ועוד.

NetSuite ERP מותאמת לחברות בתחומי  ההייטק, פיננסים, שרותים, תעשייה ועוד  ומספקת מענה מובנה לדרישות המרובות בארגון, כגון: ריבוי מדינות, ריבוי חברות, ריבוי מטבעות, ריבוי ספרי חשבונות, ריבוי שפות, לצד מענה לדרישות טכניות, כגון: גיבויים ו-DRP.

Netsuite

ההתמחות שלנו ב-NetSuite ERP

נטקלאוד מקבוצת יעל הינה נציגתה הרשמית של NetSuite בישראל, והיא מעסיקה את מיטב המומחים בתחום מערכות המידע וה- ERP בענן. נטקלאוד מעניקה ליווי וייעוץ אישי ללקוחותיה בבחירת הפתרון המתאים, לצד יכולות הטמעה גבוהות עם ידע בלוקליזציה ישראלית מאושרת עפ"י דרישות חוק ושוק, ומחויבת לעמידה בלוחות זמנים, שירות תמיכה מקצועי סביב השעון ולאחריות מלאה עד תום תהליך ההטמעה.

שירותי היישום וההטמעה אותם מעניקה החברה משלבים ידע מעשי נרחב והכרות מעמיקה עם טכנולוגיות חדשניות, החל משלב אפיון הדרישות דרך פיתוח ייעודי, ועד יישום ואינטגרציה של מערכות נוספות. חברת נטקלאוד מובילה בגיבוש אסטרטגיות IT ויישום והטמעה עבור מגוון רחב של טכנולוגיות ERP הקיים בשוק. למומחי ה-ERP של נטקלאוד יכולות ניהוליות והבנה עסקית ייחודיות והם עובדים עם מתודולוגייות סדורות בשילוב ניסיון רב המתווה את הדרך להצלחתו של כל פרויקט IT. החברה מעניקה מעטפת שירותים מלאה עבור כל הצרכים המחשוביים בתחום מערכות המידע תוך הירתמות הצוות כולו וההנהלה הבכירה לטובת ניהול הפרויקטים.

פתרון הלוקליזציה הישראלית של NetCloud

פתרון הלוקליזציה שלנו אשר נבנה בייחוד עבור NetSuite אושר על ידי Netsuite והפך את המערכת לאחת ממערכות הנהלת חשבונות המובילות בישראל העומדת בדרישות ובתקנות של רשויות המס בכל התחומים ומחוצה לה וכוללת – דוחות מע"מ, דוחות ניכוי מס וכו'

פתרון לניהול רכש וניהול הזמנות מובנה

פתרון הרכש וניהול ההזמנות של נטקלאוד מיושם על סביבת נטסוויט וקל לשימוש.

הפתרון מאפשר ניהול ספקים מהיר ושקוף יותר – ללא פקסים ושיחות טלפון אינסופיות, אלא באמצעות טופס מקוון הנשלח אוטומטית למערכת, ניהול אישור הזמנות רכש באמצעות היררכיית בעלי תפקיד, אישור פקודות יומן, אישור שעות עבודה, ואפשרות לקבוע תחליף זמני במערכת לתקופה קצובה כדי למנוע עיכובים מיותרים ברכישות.

המאשר המוגדר במערכת יכול לאשר או לדחות את סטיית החשבון, וליצור שליטה הדוקה על חריגות התקציב. בנוסף, המערכת מספקת גישה לדוא"ל לאישור או דחיית תהליכים ללא צורך ברישיון NetSuite, ומציעה נוחות שימוש עם המרות מטבע.

ניהול בקרת התקציב

פתרון ניהול בקרת התקציב של נטקלאוד מאפשר להציג את הנתונים ולהגיע לתובנות בנושא התקציב בזמן אמת ובכל שלב בתהליך הרכישה. הפתרון מסייע בניהול משופר של תקציבי רכש, אישורי רכישה מהירים ומושכלים, בקרה תקציבית הדוקה והפחתת חריגות הודות לניטור משופר של הוצאות בזמן אמת ותכונות חסימת רכישות.

באמצעות פתרון ניהול התקציב ובקרת התקציב תוכלו להבין טוב יותר ומהר יותר את ההשפעות הנוכחיות והעתידיות של עסקאות פיננסיות.

הפתרון אינטואיטיבי וקל לשימוש ויישומו מהיר ופשוט.

פתרון לגבייה

פתרון הגבייה של NetCloud מאפשר לארגון לשלוח דרישות תשלום אוטומטיות, תזכורות ללקוחות מספר ימים לפני מועד פירעון החשבונית בצירוף החשבונית ומכתבי גבייה על בסיס רמה מוגדרת מראש עם הצהרה מצורפת. הפתרון תומך בשפות שונות ומתאים עצמו לכל חברה בת ושפתה, וכולל: ביקורת במקום שביל מלאה לכל תהליך הדרישה המצורפת ולא מצורף לתיעוד להוריד הלקוח להוסיף וכוללת אפשרות לביטול חשבונית ספציפית ללקוח.

Simple Revenue Recognition – הכרה בהכנסות

פתרון הכרה בהכנסות של נטקלאוד הופך את זרימת ההכנסות של החברה לאוטומטי באמצעות חבילה מקומית מתקדמת הכוללת: אוטומציה של רישום יומני זיהוי הכנסות, הכרה בהכנסות על סמך חשבוניות מס ותעודת זיכוי, יכולת לשמור על קשר בין החשבונית/זיכוי ליומן ההכנסות שנוצר באופן אוטומטי, שימוש בפונקציונליות בנויה מראש של NetSuite למניעת פיזור הכנסות ,הצגת נתונים בזמן אמת ויישום מהיר ופשוט.

פתרון לסריקת מסמכים

פתרון סריקת המסמכים של NetCloud מאפשר לסרוק מסמכים ישירות לתוך נטסוויט בצורה מהירה, נוחה ויעילה, ולקשור מסמכים בצורה אוטומטית לרשומה המופיעה בזמן נתון על המסך של נטסוויט.

כל המסמכים נשמרים בענן בצורה מקוטלגת ע"פ רשומות רלוונטיות, כל מה שצריך זה סורק מחובר למחשב ובלחיצת כפתור המערכת תבצע את פעולת הסריקה והעלאת המסמך ישירות לנטסוויט. הפתרון שם קץ לתפזורת המסמכים הפיזית ומקל על מציאתם ושליפתם באופן מידי בעת הצורך.

פתרון לחתימה דיגיטלית

כל עסק זקוק לפתרון מהיר ואיכותי לאימות חתימה דיגיטלית. אבל רק פתרון מוטבע במערכת שלך יכול לספק את אבטחת הזהות, הדרושה בעולם המקוון של היום. הפתרון לחתימה דיגיטלית של NetCloud, מאפשר חתימה אלקטרונית באופן מאומת ומאובטח.

הפתרון מוטמע במערכת הנטסוויט עצמה, מעניק גמישות ואבטחת זהות גבוהה, חוסך כמויות רבות של נייר ומקצר את זמן החתימה הנדרש לכל פעולת אישור.

כלי אינטגרציה מתקדם של NetCloud

פתרון האינטגרציה של NetCloud מאפשר אינטגרציה למערכות צד שלישי מחוץ ל-NETSUITE.

שילוב יכולות האינטגרציה של קבוצת יעל ומרכזי הידע וההתמחות בתחומים טכנולוגים משיקים יכולים להעניק לכם את הפתרון המלא להתממשקות למערכות חיצוניות תוך ראיה אינטגרטיבית מקיפה, גמישות וניהול התהליכים העסקיים בתהליך האינטגרציה.

ניהול מלאי מתקדם:  Serial Numbers History Screen

פתרון ניהול המלאי של נטקלאוד מאפשר הצגת מסך הכולל את כל ההיסטוריה הסידורית של המלאי  -Advanced Inventory Adjustment  והתאמות המלאי למספר רב מאוד של פריטים בבת אחת.

Intercompany Bundle / Logistic +

הפתרון של נטקלאוד לשילוב בין חברות מאפשר יצירת קשר בין הספק ללקוח, הפקת הזמנות רכש והזמנות לקוח במטבע השונה מהמטבע הראשי של החברה המבקשת או המייצרת, החזרה בינחברתית בדיוק כמו מכירה בינחברתית ופקודות יומן (GL Impact) אשר נוצרות אוטומטית כולל פקודה של IN Transit.

פתרון לטעינת דפי בנק ל- NetSuite

פתרון זה מאפשר טעינה של דפי בנקים מכלל הבנקים בישראל ו- 120 בנקים שונים בעולם ישירות למערכת נטסוויט. התהליך מתבצע באופן אוטומטי ומתרחש מאחורי הקלעים כל בוקר לפני תחילת יום עבודה ומונע את העבודה הידנית הרבה והמטריחה, חוסך זמן יקר ותורם להתייעלות מחלקת הכספים.